• Reklama
FastTech
 
 

e-nádobíčko a jak rozlišovat patrony-příchutě

Nabíjení baterií, Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec, Dokapávání e-liquidem, čištění atomizeru - obecně atd....

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: e-nádobíčko a jak rozlišovat patrony-příchutě

Příspěvekod jarbara » čtv 22. zář 2011 2:19:46

:D jako starý trampík (trampice :rofl ), se po pytlíku koženém taky musím podívat, někde ho mám... ale to puzdro na brýle nebo penál se mi zdají být praktičtější...
Hani, mám problém, ještě se mi nevzpamatovaly dostatečně chuťové a čichové buňky, takže rozpoznání příchutí je pro mne těžší. Přímo závidím, když tu někteří popisují jemné nuance jednotlivých liquidů :nech
a proto nejradši kapu přímo na atty...
užívám si Pink Birda od Vorla (jupí), dále Joye eGo-T USB passthrough, eGo baterky různé, cleromizery XL Ultimate, cleary CE4+, CE5 a eGoW, liquidy si míchám sama
Obrázek
eCF Pardubice a okolí
Uživatelský avatar
jarbara
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 137
Registrován: ned 28. srp 2011 11:15:30
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: e-nádobíčko a jak rozlišovat patrony-příchutě

Příspěvekod e-Hana » čtv 22. zář 2011 2:35:58

Jaruš- :F
to přijde časem..nezapomeň kolik roků sis ty chuťové pohárky ničila, to chce čas...i když někdy ti občas i potom stejně přijdou ty chutě velice rozdílné od líčení některých uživatelů, tak to prostě je..každý ty chuťové pohárky totiž máme nastavené jinak.. :D :D
Jo a pytlík pohledej!! :D :chuckle
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-nádobíčko a jak rozlišovat patrony-příchutě

Příspěvekod Joker » pon 24. říj 2011 12:45:01

ja si koupil u "malych zlutych pratel na trznici" za par korun obycejne pouzdro na bryle v docela dobre vypadajicim cernem odstinu (bez blyskavych trpytek) a jsem spokojen :wasntme predem vsak upozornuji - nutno vyzkouset jak pevnost pouzdra tak delku ecka primo na miste protoze me se po otestovani prvnich trech kusu - bud rozpadl v rukou pantik svirajici oba dily nebo po opetovnem dovreni nabizeny vyrobek nabyl docela jineho tvaru nez mel puvodne - nevzdal jsem to vsak a po povzbudive odpovedi na muj prekvapeny vyraz " neumim šéésky " :O jsem konecne káp na futralek ktery byl pevnejsi nez jeho predchozi kamaradi a slouzi mi dodnes :party
... když se obracíme k Bohu - tak se modlíme ... když se Bůh obrátí na nás - podlehneme schizofrenii ...
Uživatelský avatar
Joker
Moderátor
Moderátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2560
Registrován: pát 21. říj 2011 16:17:43
Bydliště: Valašsko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-nádobíčko a jak rozlišovat patrony-příchutě

Příspěvekod Krab » pát 09. bře 2012 13:53:18

jarbara píše:jsem si patrony s různými příchutěmi liquidu, já začátečník e-kuřák, vyřešila jednoduše .... stačí malá kapička laku na nehty na patronu, odstínů laků je dost, ne, ženy? Patrony bez mám na camel. Fakt je, že mám příchutí zatím pomálu.
To pouzdro na brýle... to je fajn nápad, Hani :smoke


používám echonomizery a na dolní část jsem nalepil proužek červené samolepky cca 5 x 15 mm a do tohoto proužku/může být samozřejmě i jiná barva/ jsem nalepil samolepku s označení chutě které jsou nalepeny na lahvičkach /od Manty/ nevím jestli jsou i u jiných výrobců, a jdou krásně sundat, na lahvičku si to napíšu fixem :) :smoke
Obrázek
ego 1100mA, grip BOLT, Lavatube VV350 Ultra turbo 2600mAh
echomizer ego, clear echomizer, 510DCT, ViviNova, Vivi Nova V4, Vision eGO Clear2.0, Clearomizer Ce4+V2, C5+, E1,E2, Clearomizer VT VICTORY, Vision HyBird dripping atomizers,LR 306, atomizer egoTanCo
Uživatelský avatar
Krab
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 109
Registrován: stř 07. bře 2012 7:57:02
Bydliště: Klatovy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-nádobíčko a jak rozlišovat patrony-příchutě

Příspěvekod abbep » čtv 15. bře 2012 13:06:33

Ja to mam vytlačene termo na pokovananej nálepke o veľkosti 0.5cm x 3.5 cm a okrem úžitkovej hodnoty to aj super vyzerá.
Obrázek
VAMO V2, Sentinel M16 , VIVI nova+ I-Atty Genesis, Dekang Yunyan, Yuxi, Orient; Liqua Turkish, Traditional, Mäta; Marion - Flued
Uživatelský avatar
abbep
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 09. úno 2012 14:19:14
Národní vlajka:
Slovakia

Předchozí

Zpět na Jak co dělat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků