• Reklama
 
 

e-nádobíčko a jak rozlišovat patrony-příchutě

Nabíjení baterií, Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec, Dokapávání e-liquidem, čištění atomizeru - obecně atd....

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod Rumlik » pát 02. dub 2010 17:15:04

Tak už tu mám tu 401.Ty údaje Output: DC 5V +/- 0,5 V - 500 mA +/- 50 mA , jsou v poho, protože se do adaptéru stejně strká ten USB cancour :D a ten to pak usměrní na těch DC 4,2V - 120 mA

Každopádně se do té tabatěrky i tak nedá použít, protože v tabatěrce je opačný závit. :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod Gold Drive » pát 02. dub 2010 17:36:49

Rumlik píše:Na 401 ale jsou také přenosná pouzdra. Ofiko od výrobce se to jmenuje M401 SMART PCC - http://www.e-liquid.cn/catalog/product_ ... cts_id=147


M 401,2,3 do té " tabatěrky " skutečně nepasuje. M 401 SMART PCC máme asi 20 kousků ve skladu...což je příliš málo pro prodej a příliš hodně pro testování.... :mrk Takže jestli chcete, pošleme Vám to dobíjecí pouzdro zadarmo...kdyžtak písněte na mail. Ale pozor - jiná PCC jsou pro M 401 a jiná pro M 402 ...záleží na délce baterie.
Gold Drive
 

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod Holand » ned 04. dub 2010 14:43:02

Tak já jsem zjistil, že všechny futrály a krabičky mě nebaví tahat, a tak mám prostě v kapse u kalhot (která je určena pouze pro e-cigarety kvůli zabránění poškrábání nebo kontaminace) složenou e-cigaretu a baterku - k tomu bych dodal, že lak na baterce se dá snadno poškrábat, ale s dvěma baterkami o sebe se mi to ještě nestalo. V bundě, nebo mikině mám e-liquid. S rozlišením chutí problém nemám, kouřím v podstatě jen Camel, takže tyhle starosti mi odpadají :-)

Nedělá mi problém ani dokapávání na ulici, už jsem se naučil jisté obratnosti, takže umím rozebrat e-cigaretu, rukou, ve které už mám baterku rozdělat e-liquid a nakapat do patrony. Asi občas vypadám jako žongléř, nebo tak něco, ale jde to :D
Jedu Sunny 510 :mrk
Uživatelský avatar
Holand
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 69
Registrován: stř 24. úno 2010 20:03:00
Bydliště: Praha

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod e-Hana » ned 04. dub 2010 17:29:57

Já ji tedy mívám v kabelce v postraní kapsičce,i když někdy narychlo jí taky šoupnu do kapsy. ale muž taky jedině po kapsách. :chuckle
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod pepe » pon 05. dub 2010 17:31:34

Já jsem též zkoušel nejrůznější pouzdra, ale nakonec nosím kompletní cigaretku na krku v semišovém pouzdře za 50Kč, jednu baterii s 10ml liquid v kapse, když jdu kousek dál beru si takovou kapsu, kde mám náhradní díly a nabíječe, spolu s doklady atd., koupenou na Benzině v akci při tankování.

Ještě něco co jsem zjišťoval k bateriím. U Li-on baterií je duležité koncové napětí při nabíjení: viewtopic.php?f=8&p=2554#p2554

Upraveno Adminem
Pokračování, které čistě jen o bateriích, jsem si dovilil přesunout, do vhodnějšího vlákna.
:mrk
pepe
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 04. dub 2010 14:56:09

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod e-Hana » úte 06. dub 2010 1:28:21

Motolka-
ještě zpět k tvým patronám...když si dáš barevnou šňůrku na špunt a ten pak vyndáš , tak přeci zase nebudeš vědět, v které patroně jsi co měla a zase budeš plnit citron do patrony od Malbora apod. :chuckle :chuckle :)Pak snad na patronu taky kousek stejně barevné lepící pásky z PVC nebo samolepící tapety nebo nějaký kousek samolepky, by to nevyřešil ?? Pokud nedrží, lípni ji lakem na nehty..v čem je problém? Co třeba ty malinké samolepící ozdůbky u čongolů-hvězdičky apod nebo nálepky s kytičkou na nehty ?? Nebo vlastně :O co různobarevný lak na nehty vlastně rovnou a je to a označíš špunt i patronu stejně.:)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod Gold Drive » úte 06. dub 2010 13:24:25

Poslali jsme 2 dobíjecí pouzdra na M 401 a E-Hana tm má nový liquid Cream. Poznámka pod čarou - je to hloupost, ale ta pouzdra mají povrch z nějakého materiálu, který je velmi příjemný na dotek. A my tady nemůžeme přijít na to, o to je za materiál...???!!! Kdyby vás něco napadlo, budem rádi... :S
Gold Drive
 

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod e-Hana » úte 06. dub 2010 15:21:50

Díky předem za ten Cream, :mrk i za pouzdra, vyzkoušíme a omrknem i ten materiál, :think ovšem když vy nevíte ?? :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod Fido » stř 14. dub 2010 23:56:02

Přímo ty pouzdra jsem neviděl ale bývá to i na jiných věcech. Je to matné a jakoby pogumované? Pokud ano, mohl by to být polyuretanový lak. Ten má stejný povrch.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod e-Hana » čtv 15. dub 2010 0:06:36

Ano,je to tak jak píšeš,matné a jakoby pogumované....Napadá tě, jaká jiná věc z našeho běžného života ,má polyuretanový povrch, abychom to mohli porovnat ??
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod Fido » čtv 15. dub 2010 1:59:51

Upřímně rečeno nenapadá. Spousta věcí má takový povrch ale nikde není uvedeno z čeho se přesně skládá. Nicméně měl jsem takový lak ve spreji a po zaschnutí to bylo úplně stejné. Měl by být k dostání v Obi, Baumaxu atd. Na některých materiálech ale sám moc nedrží a chce to ještě nástřík základovkou. Na porovnání by ale mělo stačit to na něco stříknout a nechat zaschnout.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod e-Hana » čtv 15. dub 2010 10:45:37

Tak jen kvůli porovnání, ho fakt asi kupovat nebudem, ale díky za snahu, jseš hodnej !! :) Jinak ten povrch je fakt příjemný na omak, ale pořád to tu šudlám neb je na něm všechno vidět :angry i každý otlak prstů, :nech to by se možná hodilo policajtům na sbírání otisků.. :chuckle :hi
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod Fido » čtv 15. dub 2010 16:37:53

Tak to je pravda. Je na tom vidět každý otisk a taky je to poměrně snadno poškrábatelné.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod e-Hana » čtv 15. dub 2010 16:46:04

Tak to ještě nevím a nemám ho zatím poškrábaný, je krátce v provozu a většinou si hoví na stole..ale leštím ho furt, jak kliku u dveří !! :chuckle :chuckle :chuckle
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: e-nádobíčko

Příspěvekod Rumlik » čtv 15. dub 2010 21:47:35

Hlásím, že já ho již tahám po kapsách a zatím žádný škrábance. :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Jak co dělat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků