• Reklama
FastTech
 
 

Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTriky

Nabíjení baterií, Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec, Dokapávání e-liquidem, čištění atomizeru - obecně atd....

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod Grif » úte 10. lis 2015 14:06:11

Pokud ti to píše tohle,je to známka, že atomizér nemá kontakt z baterií. Zkus dotáhnout, popřípadě vyčistit kontakt. Isticky to dělají i bez zimy.
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod OldKalien » úte 10. lis 2015 20:14:30

Já zakápnu spirálku rozmrazovačem a baterku mám mezi nohama v teple, než ta okna doškrábu. Pak nemám s mrazem problém.
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod pospisilecek » úte 10. lis 2015 20:16:01

Bon apetit :chuckle

[ Post made via Android ] Obrázek
Naposledy upravil dlouhejbil dne pát 31. črc 2020 9:43:10, celkově upraveno 2
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod Mata1978 » pon 16. lis 2015 15:41:48

Grif děkuju. OldKalien ok díky za postřehy ale bacha na odpor když zasouváš mezi nožky...
Uživatelský avatar
Mata1978
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 29. zář 2015 9:20:51
Bydliště: Praha 6
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod koza3 » stř 21. pro 2016 11:06:23

Ahoj,
mám problém s nedostatkem dýmu. Přečetl jsem na netu snad všechno co se dalo, ale nenašel jsem odpověď. Zkusím Vám popsat svou situaci: Před dvěma dny jsem přesedlal z eGO CE5 (levná kopie z Číny) na Joyetech Ego AIO Pro s 1ohm spirálou. Stará CE5 mi málo dýmila, ale počítal jsem s tím, že se jedná o levný shit a nová značková cigareta bude dýmit více. Nestalo se tak. Dýmí zhruba tak jako když v zimě vydechujete páru od huby, doma v podstatě nevidím dým žádný nebo minimálně. Vatu jsem zakapal a nechal chvíli nasáknout. Používám liquid "Liqua Virginia Tobacco / Golden Roanoke", nevím jeho poměr VG/PG (na natu jsem ani nenašel), ale věřím, že by měl dýmit více než co vydechuji. Nové cigáro žhaví (a má taktéž vyšší spotřebu liquidu) mnohem více než to staré, proto jsem přešel z 12mg nikotinu na 8mg nikotinu (míchám si 0+12).

Nemáte někdo tip, kde je zakopaný pes? Mě napadá několik věcí:
1. Tenhle liquid (nebo obecně tabákové příchutě) produkují málo páry. Pokud přejdu na jiný (s větším poměrem VG), bude dýmit více. Potíž je v tom, že Golden Virginia byl jediný tabák, který jsem posledních 5 let kouřil kouřil a v podstatě jiné tabáky a cigára mi nechutnaly, ba se mi hnusily. Liquid mi chutná taktéž Golden virginia a nechci kvůli dýmu přesedlávat na jinou příchuť. Testování chutí bych rád nechal na pokročilejší stádium vapování.
2. Natrefil jsem na špatnou žhavící hlavu - to by bylo ale divné, protože stejný problém jsem měl i s hlavou 0,6ohmu, která je v balení. Navíc necítím v puse žádnou pachuť, takže hlava by měla být v pořádku.
3. Natrefil jsem na špatnou e-cigaretu. Kolísavý či nedostatečný výkon. To je možné, ale když to zažhavím, tak mi to příjde plně funkční, tedy slyším jak se taví liquid a cítím, že do pusy toho jde dost. Jakmile ale vydechnu, z pusy už toho moc nejde.
4. Špatně vapuju - tahám stylem pusa-plíce, tahám pomalu, dostatečně. Když otevřu hubu, vidím ji plnou dýmu, když to ale protáhnu přes plíce a pak ven...minimum kouře. že by se pára tak rychle kondenzovala a přeměnila v plicích na kapalinu? Nerad bych měl na plicích liquid :-)

Je možné, že je potřeba cigaretu trošku protáhnout, že se to po pár dnech zlepší, ale co jsem koukal na recenze, tak chalani to naplnili, zakapali a vydechovali mrak jak kráva.... já chci taky!

Díky za jakoukoliv pomoc
koza3
koza3
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. pro 2016 10:48:21

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod OldKalien » stř 21. pro 2016 11:17:37

Zakopaný pes, je hlavně v tom, že jsi přesedlal z eGO CE5 na Joyetech Ego AIO Pro.
Toto doporučení, je výsledkem úsilovného pročítání na netu, snad všecho co tam bylo?
No, každý nějak začínal, ale Ty dost smolně.
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod Jirkator » stř 21. pro 2016 13:03:17

Ty 1Ω hlavy vážně moc páry nevyrobí (ty 0,6Ω už jsou na tom lépe), ale že by to bylo až tak hrozné se mi nezdá. Nebudu Tě urážet otázkami typu "máš dost nabitou baterii" a tak mne napadá jen jedna možnost: když chceš mít velké mraky, tak základem je velký výkon, ten Ty ale neovlivníš (částečně jinou žhavící hlavou) a hlavně dost vzduchu. Zkus tahat víc, aby proud vzduchu byl větší, ale zas ať nevycucneš liquid z tanku. :chuckle
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod koza3 » stř 21. pro 2016 13:16:18

Baterku mám plnou (nebo alespoň podle svítícího indikátoru to tak vypadá). Žhavící hlavu zkusím 0,6ohm. Měl jsem ji tam první den, ale přišlo mi to strašně silné, tak jsem tam dal 1ohm. Mezitím jsem však snížím sílu nikotinu, takže možná to teď s 0,6 bude lepší...
koza3
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. pro 2016 10:48:21

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod Jirkator » stř 21. pro 2016 13:25:53

Hlavně tahej trochu víc, ať tam máš pořádný luft.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod buban76 » stř 21. pro 2016 13:59:57

Ono hlavně nemáš stroj, určený na mraky jak kráva ty s hlavami na MTL nevytvoříš, bude to dýmit víc, než ce5, ale na mračna bys musel použít jiné hlavy nebo úplně jiné zařízení. Do aio bys dostal hlavu BF 0,5 ohm, ta by páry udělala víc, ale žádá si potah rovnou do plic

Odesláno z mého ZUK Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Co dělat, když atomizér dýmá málo, nebo vůbec-Tipy aTrik

Příspěvekod Harmy » stř 21. pro 2016 15:15:19

Ta hlava 0,6ohm dělá páry habaděj. S plně nabitou baterkou seš s výkonem na nějakejch 30w. Jak píše Jirkátor, chce to trochu prudčeji tahat. AIO je hodně vzdušný, takže když táhneš z volna jako z té CE5, tak se málo ofukuje spirála a tvoří se málo páry.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Jak co dělat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků