• Reklama
FastTech
 
 

Pozor na plagiát eGo!!!!!

Odhalme společně levné kopie značkových e-cigaret.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Dzouk » čtv 31. led 2013 18:53:44

Prodejce to má od prodejce který to má od přeprodejce který to má Bůh ví odkud. Vzhledem k tomu že do baterie vidět není tak je výpovědní hodnota pro toho kdo si jde baterii koupil nula.
Tady to bude zajímavé až tu bude jasně napsáno : Koupil jsem si baterii 1100 u toho a toho prodejce a je v tom článek 900.
Do té doby asi nemá smysl se trápit a v klidu si koupím baterii z Aukra za 150Kč. Jednu mám a funguje úplně stejně jako ta za 500 akorát má čtyřklik.
No a teď se těším na hromadu varování jak mě to bouchne v puse nebo podobný nerváky. :chuckle
Úplný ideál vidím v obyčejném gripu treba na 18650 s výměnnou baterií a je klid. Tam alespoň vím co si tam nacpu. :yawn
Jenom to co si sám namíchám,moc to neřeším takže něco mezi 9-12 mg.
Jamalalicha i paprťála,chánua,chánua,e hánua,e hánu,džalala,džalala-a,a paprťála. Patláma,patláma,patláma a…žbrluch!
Uživatelský avatar
Dzouk
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 19. led 2013 12:44:13
Bydliště: Karlovarský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Harmy » pát 01. úno 2013 0:08:37

Schválně zkusím vyzvědět, až si pro ty baterky přijde, jakého jsou původu. Zajímalo by mne, jestli jsou obchodníci podvedeni výrobcem a nebo je to tak vyrobeno na zakázku.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Dejmal » pát 01. úno 2013 7:56:38

Harmy - šlo by je idetifikovat podle váhy?
Pohony: eGo 1100mAh + 650mAh passthrough --- Motory: CE4+ V3, VICTORY VT --- Paliva: DNB, VPG, FA
Obrázek
Uživatelský avatar
Dejmal
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 149
Registrován: ned 03. čer 2012 19:28:28
Bydliště: Semily
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 01. úno 2013 9:59:00

JX3P píše:100% originál eGo prodávají pouze distributoři dle firemních stránek, pokud budeme chtít být přesní.
Ostatní disponují kopiemi.

http://www.joyetech.com/distributors/dis.php

Dovolím si napsat narovinu Pleteš se.
Třeba já mám smlouvu na prodej produktů Joyetech již několik let (že hardware v tuto chvíli nedělám je druhá věc), na webu výrobce nejsem a nikdy jsem nebyl a má to jediný důvod - Vzhledem k tomu že jsem neodebíral zboží ve "velkém množství", nevyplatilo by se mi brát ho od Joyetechu, ale od jednoho z pověřených partnerů Joyetechu.
Takže záruka to rozhodně není :mrk

To jen na vysvětlenou.
:hi
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Dzouk » pát 01. úno 2013 10:06:32

Harmy píše:Schválně zkusím vyzvědět, až si pro ty baterky přijde, jakého jsou původu. Zajímalo by mne, jestli jsou obchodníci podvedeni výrobcem a nebo je to tak vyrobeno na zakázku.


Pokud někdo bude mít zájem vůbec se o tomhle bavit. Tipuji reakci nevím , tedy mrtvý brouk. :rofl
Jenom to co si sám namíchám,moc to neřeším takže něco mezi 9-12 mg.
Jamalalicha i paprťála,chánua,chánua,e hánua,e hánu,džalala,džalala-a,a paprťála. Patláma,patláma,patláma a…žbrluch!
Uživatelský avatar
Dzouk
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 19. led 2013 12:44:13
Bydliště: Karlovarský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Podřadné kopie e-cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník