• Reklama
 
 

Pozor na plagiát eGo!!!!!

Odhalme společně levné kopie značkových e-cigaret.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Morrison » ned 24. čer 2012 17:19:23

Vím co je vnější, jsem strojař :mrk A je to kvůli stoupání, nebo kvůli výrobní toleranci? Já na origo Joyetech a na no name šunt našroubuju cokoliv eGo, nikdy jsem neměl problém. Ale je pravda že MiT jsem v ruce neměl, tak nevím.
WP
Morrison
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 187
Registrován: sob 14. dub 2012 23:50:15
Bydliště: Strakonice
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Victor » ned 24. čer 2012 17:31:55

Nejde o našroubování "cokoliv" eGo", ale konkrétně o kuželovou krytku, která se používá při použití příslušenství z Joye 510 (spíš z estetických důvodů). MiT má stoupání větší a jeho kužel nejde našroubovat na Joyetech (a naopak).
eCF Chropyně a okolí[/size]
Méně popelníků - více zásuvek
Uživatelský avatar
Victor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: úte 27. bře 2012 14:52:58
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Morrison » ned 24. čer 2012 17:47:20

Jsme trochu mimo, omlouvám se, ale tvrdíš, že MiT má jiné stoupání eGo závitu než Joyetech? To se mi moc nezdá. Dokonce jsem někde tady četl, že nějaký prodejce měnil v sadách baterie Joyetech za MiT, protože dle jeho názoru jsou kvalitnější. Není spíš problém v té krytce?
WP
Morrison
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 187
Registrován: sob 14. dub 2012 23:50:15
Bydliště: Strakonice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Victor » ned 24. čer 2012 17:55:44

U toho prodejce jsem právě nakoupil. Baterie vyměnil, ale kužely nechal původní z MiT. Samozřejmě nepasovaly, tak jsem si musel doobjednat (jinde) se závitem na Joyetech. Na první pohled je jemnější. Takže teď mám dva kužely navíc, ale třeba se mi časem dostane do ruky i baterka od MiT, tak se jich nezbavuju. :mrk
eCF Chropyně a okolí[/size]
Méně popelníků - více zásuvek
Uživatelský avatar
Victor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: úte 27. bře 2012 14:52:58
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Harmy » ned 24. čer 2012 19:20:11

Victor píše:To byla otázka pro Spede. :mrk Rozlišovací znamení. Závity, barva diody...

Tož sorry, su hňup.
To Morisson, vnitřní závit je 510 ale ten vnější je eGo a ten se používá jen pro Wéčko a ty konusy, takže se k Joyetechu klidně baterie MIT, která má venkovní závit s větším stoupáním, může použít, neboť Joyetech využívá závit vnitřní(510) a ten je u všech baterií stejný.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Morrison » ned 24. čer 2012 20:09:38

Victore, Harmy, dík za info, to jsem tedy opravdu nevěděl že není eGo jako eGo. A už mlčím, je to dost OT a Spede chtěl vědět asi něco jiného než probíráme.
WP
Morrison
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 187
Registrován: sob 14. dub 2012 23:50:15
Bydliště: Strakonice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod maku » úte 26. čer 2012 12:51:04

Tak dnes mi prislo z Aukra 5ks CE4+ dlohy knot vsech pet kusu praskliny dole knoty nebyly stejne dlouhe a navic ikdyz byly zabalen v krabicce a kazdy CE4+ v orginal celofanu tak kazdy jevil znamky pouziti zbytky liqidu, tak jsem to tomu prodejci obratem odeslal a uvidim jak se zachova. Jinak sem pak dam jeho nick co ma na Aukru jako upozorneni na nepoctiveho prodejce.
eGo-T™ + (W) - baterie 1100mAh (Chrom) - Clearomizer CE4+ / CE5+
Obrázek
maku
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 18. dub 2012 5:08:57
Bydliště: Třinec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Victor » úte 26. čer 2012 13:06:03

Zbytky liquidu můžou být i v nepoužitých věcěch. Plní to už výrobce (možná zkouška funkčnosti, těsnosti, aby se nelámal knot, nevím...). Měl jsem CE2 zalisované v blistru a všechny byly orosené. Stejně dlouhé knoty se podaří málokdy. Plus mínus autobus bych neřešil, pokud to není polovina délky. Prasklinky by tam být neměly, ale když na Aukru je to tak výhodné. :chuckle
eCF Chropyně a okolí[/size]
Méně popelníků - více zásuvek
Uživatelský avatar
Victor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: úte 27. bře 2012 14:52:58
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod topolovka » úte 26. čer 2012 14:32:19

prosím smazat
Naposledy upravil topolovka dne pon 20. srp 2012 11:51:12, celkově upraveno 1
topolovka
 

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod kORZÁR » úte 26. čer 2012 22:12:08

Zdravim,začal jsem koketovat s e-kouřenim a tak sleduji na netu co se dá.Zaujali mě diskuse o kopiích eGo/sám jsem si asi jednu objednal/ a nechápu o co go.Podle mých poznatků se eGo/T/skládá z baterie,atomizéru,krytky apod.verze s echo jen baterie+CE4miser. Jde mi o to že,neznačková baterie nevydrží rok,ale i třičtvrtě roku stačí a CE4+se mění stejně po 14dnech až měsíci /dle info z netu/ tak značka neznačka vše je výměnné,jen s tím že prvotní investice je u mne 800kč a ne 1500. Dokonce jsem objevil velkosklad údajne zn.el.cigaret pro prodejce za 500kč eGo T sada 2ks. Chápu že prodejce potřebuje také z něčeho existovat ,ale 1000kč navýšení je dost. Omlouvám se jestli mluvím z cesty.
kORZÁR
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26. čer 2012 21:48:56
Bydliště: Radnice okr.Rokycany
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod e-Hana » úte 26. čer 2012 22:17:50

No může se ti stát že nevydrží ani ty 2 měsíce a nemusí vůbec dobře kouřit , ale to už asi tušíš?
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Fotografik » úte 26. čer 2012 22:24:28

kORZÁR píše:Zdravim,začal jsem koketovat s e-kouřenim a tak sleduji na netu co se dá.Zaujali mě diskuse o kopiích eGo/sám jsem si asi jednu objednal/


Já ze zkušenosti můžu říct: Pokud jde o EGO ,klidně levný,místo 1100mAh bude 900mAh. Když to je Ego-T ze tří kartů jde jeden blbě,dva vůbec...ovšem když si objednáš hned CE4+ fungovat to bude. Sám jsem takhle nakoupil,protože baterka do práce mi stačí levná abych netahal grip ;-) Takže můj názor s kterým tu spousta lidí nebude souhlasit: Ego z Aukra za 450,- klidně pokud to chci zkusit a neslibuju si kdo ví co.
Naposledy upravil dlouhejbil dne úte 26. čer 2012 22:59:35, celkově upraveno 1
Důvod: zkrácena citace
TESLA, S a UD Tube SS,VV350 chrome,, eGo Joyetech 18650 upgr,LavaTube Chrome,Zmax V3SS
Kanthalu mám pořád dost i když není v inzerci
Uživatelský avatar
Fotografik
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát 17. úno 2012 11:37:29
Bydliště: Lanškroun
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod dlouhejbil » úte 26. čer 2012 22:38:06

Pokud to chci zkusit-mám mnohem levnější variantu a to ůplně zdarma.SRAZ-nebo kamenný obchod.Jinak opakuju stále dokola sadu od ověřenáho prodejce-to je prostě zákon a vlak přesto nejede.To je jako autoškola.Kdo nechce předpisy dodržovat-ať je nedodržuje ale nabádat k tomu ostatní?
Dáš těm,co tě poslechnou svoji adresu?Já těm mým ano.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod Victor » úte 26. čer 2012 22:42:39

Jeden obrázek za 1000 slov. Vlevo Joyetech, vpravo Microcig. Rozdíl ve stoupání je patrný ma první pohled.
(omlouvám se za kvalitu, je to pod zářivkou)

Obrázek
eCF Chropyně a okolí[/size]
Méně popelníků - více zásuvek
Uživatelský avatar
Victor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: úte 27. bře 2012 14:52:58
Bydliště: Chropyně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozor na plagiát eGo!!!!!

Příspěvekod kORZÁR » úte 26. čer 2012 22:53:41

Ja nevim,co mě vlastně přijde,ale zavrhl jsem Aukro a slevomaty a objednal u censored což má zrovna tady slušné reference ale Joyetech to asi neni nebo jo? Necham se překvapit. Díky za reakci.
Naposledy upravil dlouhejbil dne úte 26. čer 2012 22:58:48, celkově upraveno 2
Důvod: nejmenuj prodejce
kORZÁR
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 26. čer 2012 21:48:56
Bydliště: Radnice okr.Rokycany
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Podřadné kopie e-cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník