• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Zdraví-Fakta

Zde se pokusme dojít k jasným a jednoznačným závěrům a rozšířit tak naše informace z webu.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Zdraví-Fakta

Příspěvekod e-Hana » stř 17. bře 2010 1:00:53

iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

FastTech

Zdraví-Fakta

Příspěvekod kinezka » pát 09. črc 2010 19:04:07

Kašel
Tak se mi spustil naprosto brutus kašel. Asi před 2 týdny jsem přes noc prochladla, ráno se probudila a nemohla se hnout-krční páteř a horní polovina zad totál blok. K tomu se přidal příšerný kašel, takovej ten chřipkováckej-blé. Piju ten čaj(směs na kašel), pomohl mi srovnat tu bolest zad a ulevit průduškám. Ale přesto se uplně nemůžu zbavit kašle a příšerné zahleněnosti. Furt kašlu a kašlu. Dneska jsem moc pyro nekouřila, ale ani e-cigárko-toho jsem si dala pár šluků a měla jsem pocit, že mám v průduškách knedlík. Tak nevím, alergie to určitě není, ale nevím, jestli to je reakce na čištění průdušek :S :nech ???? V těhotenství jsem přestala ze dne na den a na takový takový projevy si nevzpomínám, maximálně na abstineční sny o cigáru :chuckle.

p.s. Hani, možná by to chtělo samostatné téma, nebo pokud jsem OT, tak mi to někam vhodně ukliď prosím, děkuji :F
Naposledy upravil e-Hana dne pát 09. črc 2010 21:15:37, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do vhodnějšího vlákna.
Můj top je atty LR 306, LR 510, Terminator mini.
Hodnotím se jako silný e-kuřák! Bez pyro od září 2011

Jarka
Vnímej a zachovej si svobodnou duši
Uživatelský avatar
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1291
Registrován: pát 28. kvě 2010 11:58:15
Bydliště: Štětí

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod e-Hana » pát 09. črc 2010 21:21:25

TO Kinezka
tak je to zde. A můžem tu klidně dál diskutovat i o kašli, spojeným u někoho s přechodem na e-kouření. :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod kinezka » pát 09. črc 2010 23:51:07

Hani, dekuji :heart
Asi v těch klasikách fakt bude nějaké antitusikum. Vzpomínám si, že jsem v lednu byla u kamarádky, prokecaly jsme celou noc až do rána a bánily jednu za druhou a za noc jsem vykouřila minimálně jednu krabičku. Bála jsem se, že budu chrchlat, ale opak byl pravdou, nezakašlala jsem vůbec.
No, udělám malý experiment, dva dny obětuju penízky a budu kouřit jen klasiku a uvidím, jestli to je fakt tím. A jestli jo, tak s pyrem seknu a budu už jen e-čudit a trpělivě chrchlat, dokud se z toho nedostanu. To ti mám teda takovej vztek :punch . Člověk chce udělat něco pro sebe dobrýho a takový blbý překážky, to mě dokáže akorát pěkně nasr... Řekla jsem si dneska, že na e-cígo nesáhnu, ale prostě mi chutná, tak jsem bánila čokoládu. Pro změnu zas budu prožívat pářící absťák :D .
Manžel přestal kouřit před 12 lety a pamatuju, že jak normálně nezakašlal, tak pomalu tři měsíce chrchlal, až se bál vážného onemocnění. Ale přešlo ho to. Tak uvidím :O .
Můj top je atty LR 306, LR 510, Terminator mini.
Hodnotím se jako silný e-kuřák! Bez pyro od září 2011

Jarka
Vnímej a zachovej si svobodnou duši
Uživatelský avatar
kinezka
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1291
Registrován: pát 28. kvě 2010 11:58:15
Bydliště: Štětí

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod e-Hana » sob 10. črc 2010 0:00:20

Ahojky, Kinezko, to tě za pár dní přejde, jen vydrž. Někdy je to dost krutý, já měla taky pořád pocit smítka v krku..za pár dní to povolilo, navíc teď v tom horku můžeš bejt i přehřátá napiješ se studeného a je to taky hned. :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod Tisícočko » stř 18. srp 2010 12:53:56

Mou maličkost taky při prvních bafancích e-cigarety taky klasicky škrábalo v krku + žízeň, ale cca po 4-5 dnech to bylo fuč.
Zajímavost - jsem teď total jakoby nachlazenej (prý klasika = jeden z vedlejších účinků léčby) krk bolí jako čert, rýma. Mentolovej e-liquid OK, chutná, Camel nemůžu, totálně škrábe až bolí v tom mým nechlazeným krčisku, zajímavá věc....
........................................................................
........................................... eGo T & eGo W........................................
........................................................................
Obrázek
Uživatelský avatar
Tisícočko
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 445
Registrován: úte 27. dub 2010 0:35:53
Bydliště: Brno, Brno a nikdy více jinak !!!
Nejvyšší skóra: 1

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod e-Hana » stř 18. srp 2010 15:46:51

Přeji ať to brzy povolí ,hlavně, že aspoň ten mentol chutná,to je super, máš to asi fakt jako inhalaci :chuckle :)
Dostáváš chemo? A na jak dlouho, to máš tentokrát ?? :hmm Drž se! :heart :yes
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod Tisícočko » stř 18. srp 2010 22:41:54

Nene, dostávám "minichemo" naštěstí :star a "superčernobyl" :D - ozařovačku do mě perou na plný koule + mě čeká ta nová brněnská supermašina s laserem, za kterou jsem si taky musel zaplatit 6800.- :x jelikož to má pojišťovna prý nehradí, hehe. A to jsem po 12 měsících z toho přiznaného ID ještě neviděl ani kačku, skvěle fungující systém... :puke No nic, trochu OT.
Ju, mentol mám jako inhalačku, tos trefila :yes :sun
........................................................................
........................................... eGo T & eGo W........................................
........................................................................
Obrázek
Uživatelský avatar
Tisícočko
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 445
Registrován: úte 27. dub 2010 0:35:53
Bydliště: Brno, Brno a nikdy více jinak !!!
Nejvyšší skóra: 1

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod Foox » stř 18. srp 2010 22:47:45

ale, že ti to eGo na fotke svedčí tisícoký :yes , drž sa! :muscle
Uživatelský avatar
Foox
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 335
Registrován: ned 04. črc 2010 21:23:31
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod e-Hana » čtv 19. srp 2010 0:51:40

Tisícočko-jen valím oči :O :angry je to děs..pokračujem tedy zde: viewtopic.php?f=78&p=10401#p10401
Máš tam samostatné vlákno ve Vědě-zdraví atd.. a můžeš referovat, co se děje -budem se těšit,
pokud se bude dít taky něco positívního, ale jak tě znám,ty si vždycky něco najdeš :mrk :yes
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod Fido » pon 23. srp 2010 21:48:31

Tak já taky testoval a zjišťoval, protože jsem taky narazil na problém s kašlem, což se mi nikdy dřív nestalo. A asi mám viníka. Je jím liquid od Dekangu. Zkoušel jsem různé liquidy od RS, E-cig i HG a nic. Jen po Dekangu ráno kašel. Ještě se pokouším zjistit, jestli to dělá jeden konkrétní. Zatím se mi zdá, že ano a to RY4. Mám i jiné a u nich bez problému. Ještě chci pár dní testovat Marloro a 555 (také Dekang).
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod e-Hana » sob 13. lis 2010 18:16:34

Podle mých zkušeností to dělá jen některá várka-nepovedená-nejspíš něco přepísknou.. :chuckle :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod kubice » pát 19. lis 2010 22:54:36

Jen mne k těm reakcím na některý liquid napadlo, že může být také zkažený. PG i VG se časem rozkládají, voda a příchutě mohou být výživou pro bakterie a pod. Já na svých liquidech nemám datum expirace, tak to také nepoznám.
Jen se mi nezdá, že by třeba Dekand patlal každou várku jinak. Přeci jen je to větší chemička a v Číně jim jde o krk (doslova) kdyby zavinili nějaké zdravotní komplikace.
Možná že by bylo řešením, kdyby alespoň prodejci označili datumkou nějakou rozumnou dobu použitelnosti. U PG z lékárny mám uvedenou exp. za 1 rok, u Glycerolu (VG) 3 roky.
Nevím, kolik by to mělo být u směsi, ale asi o něco méně - pokud se neplní do těch lahviček úplně sterilně.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 19. lis 2010 23:06:01

kubice píše: Já na svých liquidech nemám datum expirace, tak to také nepoznám.

Na originál lahvičkách od Dekangu expirace samozřejmě je vyznačena :mrk .

kubice píše: Jen se mi nezdá, že by třeba Dekand patlal každou várku jinak.

No nic není nemožné. A to ani jinde ve světě. Třeba chemická Indie. Vlastní zkušenost mi říká, že ne každá dodávka je stejná. Ale rozepisovat to nebudu, protože jsem loajální a práci potřebuji :D .

kubice píše: Možná že by bylo řešením, kdyby alespoň prodejci označili datumkou nějakou rozumnou dobu použitelnosti. U PG z lékárny mám uvedenou exp. za 1 rok, u Glycerolu (VG) 3 roky.
Nevím, kolik by to mělo být u směsi, ale asi o něco méně - pokud se neplní do těch lahviček úplně sterilně.

Ano, označení expirace je vynikající nápad. No ono to bude dané (možná) i zákonem, ale však víme jak to je :) .
Standard u např. právě Dekangu je expirace 2 roky (bez 1 dne :) ).
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zdraví-Fakta

Příspěvekod e-Hana » sob 20. lis 2010 0:02:23

Třeba naše PG příchutě - Arocco - mají většinou dobu použitelnosti 2 roky, která bývá vyznačena i na faktuře.. :)
Doba expirace by tedy měla být i u všech e-liqidů označena s tím souhlasím!!
Někteří naši prodejci toto i na lahvičkách ale označeno mají, abychom nekřivdili všem!!
A mělo by se asi na tom trvat!! Bohužel ne všichni tohle značení dodržují. :nech
Pokud je to pro ně pracné, měli by to uvést alespon na faktuře a je na nás, zda si to popíšem sami..
Jinak ty stejné liquidy jsou různě ochucené už přímo z Číny, takže za to asi naši prodejci fakt nemůžou !!!
Spíš se na tom bude v Číně podílet víc subdodavatelů!!
Nejde asi ani tak o zdravotní závadnost, to si asi nedovolej..i když..kolik výrobků z Číny-zdravotně závadných- se u nás měsíčně vyřazuje z prodeje, nakoukni na stránky Hygienických stanic!!??!!!!PODLE MĚ JE JICH DOST!!!
Ale pokud prostě chutnají jinak, spíš to bude opravdu jinou přidanou surovinou či jejím množstvím v obsahu..zkažené by asi chutnalo jinak. :puke
NĚKDY STAČÍ PŘEPÍSKNOUT MALINKO PŘI DOMÁCÍM MÍCHÁNÍ,KYS.MLÉČNOU A JE TO HNUS.. :puke takže z toho soudím,že se tohle může stát i v tý fabrice.
Určitě je to dané zákonem, takže to chce jen abychom to důsledně, po prodejcích vyžadovali všichni!!
Možná bychom se měli naučit, alespon si označit datum nákupu na lahvičce sami! A snažit se je držet v chladničce, to děláme my a do roka (podle lékárny)je prostě upotřebit nebo zlikvidovat!!
Stačí samolepka s datem nákupu..asi to začnu praktikovat!! :clap nebo to tvrdě vyžadovat při prodeji!! :hmm :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Další

Zpět na Fakta a Mýty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků