• Reklama
 
 

Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod LopataJH » čtv 22. bře 2012 23:24:36

sandy dá se ten qhit někde koupit? nikde jsem ho nenašel. to je fakt nářez :rofl :rofl
hardware: V Max, iMotion V+, Dobrmanův grip, ego baterie
software:T2, GS - V core,VIVI NOVA, LR306 (a v muzeu eGO T, W, CE2, CE3, CE4+, CE5, X2 DualCoil, DCT)
to namíchaný je tak dobrý, že se to dá i kouřit, ale french pipe namíchat neumím :)

eCF Jindřichův Hradec
Uživatelský avatar
LopataJH
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 439
Registrován: pát 20. led 2012 16:29:24
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 23. bře 2012 11:22:25

QHit už ne, byl nahrazen liquidem Flash, který je ale trochu jemnější :)
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod LopataJH » pát 23. bře 2012 11:25:49

takže při vdechnutí vykašlu jen 95% plic a ne celý, jo. jdu se podívat, kde to maj :rock
má to nějakou příchuť, nebo se to dá míchat?
Naposledy upravil LopataJH dne pát 23. bře 2012 11:30:17, celkově upraveno 1
hardware: V Max, iMotion V+, Dobrmanův grip, ego baterie
software:T2, GS - V core,VIVI NOVA, LR306 (a v muzeu eGO T, W, CE2, CE3, CE4+, CE5, X2 DualCoil, DCT)
to namíchaný je tak dobrý, že se to dá i kouřit, ale french pipe namíchat neumím :)

eCF Jindřichův Hradec
Uživatelský avatar
LopataJH
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 439
Registrován: pát 20. led 2012 16:29:24
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 23. bře 2012 11:29:31

Ne , je to slabý, není třeba se bát.
Ono QHit měl velmi zvláštní "Hit" - spíše nic a najednou to zalechtalo :D
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod Hop » stř 31. říj 2012 4:48:19

Chtěl bych se zeptat - Flash - sem zastáncem teorie,že čim víc nikotinu,tim větší hit a nevim,jak se zetat jinak - takže - k jaké síle nic se dá ten Flash přirovnat?

[ Post made via Android ] Obrázek
Hop
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 11. kvě 2012 11:21:51
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 31. říj 2012 5:47:16

Podle mého vnímání a chuti celkem k žádné. Flash má totiž "trochu jiný Hit" než standardní (nebo standardně umíchaný) liquid.
Ale pozor - nemusí vyhovovat všem. Podle mých pozorování a zkušeností má více odpůrců než příznivců a tak to chce prostě vyzkoušet přímo sám na svém vnímání :mrk

Bude taky záležet jakou příchuť k němu přidáš a tím dosáhneš celkového vyznění konečného liquidu.

[ Post made via iPad ] Obrázek
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod Hop » stř 31. říj 2012 6:50:52

Fajn. Z toho plyne,že nejspíš všechno,co se týče e-kouření,splňuje tu okřídlenou větu o tý hubě. :-)
Takže nezbejvá,než trochu pokročit v míchání,a pak vyrazit na sraz,kde by se dalo koštnout od balabenky. :-)
Nicméně díky za odpověď!

[ Post made via Android ] Obrázek
Hop
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 56
Registrován: pát 11. kvě 2012 11:21:51
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod Revil » stř 04. zář 2013 6:49:27

Ahoj,
rád bych zvýšil hit a přitom zůstal na nízké úrovni nikotinu. Flash jsem zkoušel a není to „ono“. Rád bych klasický silnější hit, jaký dělají třeba gold Dekangy, ale s gold Dekangy se dostávám na příliš vysokou koncentraci nikotinu.

Říkáte, že samotná kyselina mléčná se moc neprojevuje. Nezkoušel prosím někdo smíchat kyselinu mléčnou s lékařským lihem? Říkám si, že v kombinaci by mohlo pomoci…

Děkuji ;-)
Revil
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 29. črc 2013 21:30:47

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod martini » stř 04. zář 2013 7:32:12

Ani kys. mléčná, ani s lihem HIT nijak výrazně nezvyšují, tohle hledání už mám za sebou a i když mnozí tvrdí, že je to nesmysl, to co já za HIT považuju dělá bohužel právě obsah nikotinu. Ale je pravda, že rozdíl bývá i v bázích, mám teď namíchané Dirty od Inawery 12mg a skoro nic to se mnou nedělá, AL Ballanced 10mg, ta mi přijde o chlup silnější a naředěnou 36mg bázi z e-cig na 6mg a ta kope stejně jako 2 x silnější inawera. Obecně kope všechno, rozdíl je v délce přestávky mezi potahy :mrk
Paps+Heron (hybrid) *** 4Nine+Kayfun nano (hybrid) *** Origin+Aqua (hybrid) *** Sigi8+Ithaka (hybrid) *** Sigi20+Oddy *** JoyeMech+Fogger2 *** 69mod+Magma *** Lab65+Kayfun *** iStick 50+Erlkonigin mini *** G3 mini+Kayfun V3 mini *** eGrip+RBA base *** eGrip II

JSEM ZÁVISLÝ A NESTYDÍM SE ZA TO!
Uživatelský avatar
martini
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 22. črc 2012 10:25:20
Bydliště: Šumperk

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod Revil » stř 04. zář 2013 8:16:43

S vyšším obsahem nikotinu a větším kopem naprosto souhlasím. Už měsíc se snažím namíchat 3 mg liquid, který kope, ale ani po deseti receptech se mi to nepovedlo. Většinou jsem kombinoval různé mentholy 0 mg od různých výrobců, ale stále mám pocit, jako bych kouřil čisté VG. Když ale namíchám 9 mg liquid téměř z čehokoliv, tak je hit mnohem znatelnější.

Díky za info. Tímto tedy pro mne skončilo hledání kopajícího liquidu a hold do sebe budu muset cpát více nikotinu, než jsem původně chtěl.
Revil
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 10
Registrován: pon 29. črc 2013 21:30:47

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod martini » stř 04. zář 2013 8:46:13

... nebo hledat víc kopající železo, ale řeč byla o liquidech. Jak říkám, vzdal jsem to, tělo si na všechno zvykne, první šluk 36mg by mně poslal k zemi, po desátém už to se mnou skoro nezamává. Ustálil jsem se na 10-12mg přes den, večer mi už stačí 5-6mg, při dalším ředění už mám pocit, že hulím kompot a to už můžu hulit rovnou čistou 0mg, což občas taky není špatné, protože jak říkám, tělo i mozek se nechají lehce zblbnout, když si pár hodin nešluknu, kopne mně i jahodová 0mg, aniž bych do ní něco přidával :mrk Ten líh (nebo jiný alkohol) opravdu nemá s HITem nic společného, někdy sepár kapek hodí na zředění, někdy to pomůže chuťově, ale ke zvýšení toho kopance je zbytečné s ním experimentovat.
Paps+Heron (hybrid) *** 4Nine+Kayfun nano (hybrid) *** Origin+Aqua (hybrid) *** Sigi8+Ithaka (hybrid) *** Sigi20+Oddy *** JoyeMech+Fogger2 *** 69mod+Magma *** Lab65+Kayfun *** iStick 50+Erlkonigin mini *** G3 mini+Kayfun V3 mini *** eGrip+RBA base *** eGrip II

JSEM ZÁVISLÝ A NESTYDÍM SE ZA TO!
Uživatelský avatar
martini
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 376
Registrován: ned 22. črc 2012 10:25:20
Bydliště: Šumperk

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod Darth Vaper » čtv 05. zář 2013 11:43:43

Jo je to hodně o železe, jsem už více než půl roku na 3mg a dokáže mě to pěkně nakopnout. Když naliju něco o síle 12mg, zvládnu tak tři prásky a to ještě jen lehoučký :) Ale to jsou ty extrémní spirálky a specifický HW :D
edit: a pár kapek slivovice opravdu hit lehce zvedne, mám ověřeno na více lidech co se divili že to je jen 3mg.
Šplejchadla a kapáky, ty já mám nejvíc radši :cool
Obrázek
Uživatelský avatar
Darth Vaper
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 591
Registrován: pon 07. led 2013 8:47:41
Bydliště: Hanácké Athény
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod pospisilecek » čtv 05. zář 2013 11:51:06

To ze je to i o HW je pravda,a hodne zalezi i na prisunu luftu.Ja kdyz nakapu svoji 8ku do IGO-Wka kde mam zvetsenyho hulvata tak to nekope tolik jako treba kl.CE4+ kde je prisun vzduchu vic utazenej a to pri stejnym liquidu.

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod Jajin » úte 24. led 2017 22:16:15

Už je to více než tři roky, tak se zkusím zeptat jestli už někdo nepřišel na něco čím přidat hit k liquidu bez nikotinu. Třeba nějaká nová příchuť nebo dochucovadlo?
A zvýšit hit tak, že si dám do atíku dvě clapton spirály a pustím do toho 130 W není to co hledám :-) Hledám něco protože mě trápí, že mí známí, kteří u se s vapováním dostali až na "nulku", sáhnou u piva nebo na párty po cigaretě, protože jim po alkoholu chybí hit, který jim nulka bohužel nedá.
Jako záložní řešení jsem objednal kapací atík a u sebe budu mít vdy jednu lahvičku s liquidem, který obsahuje nikotin.
If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles. If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat. If you know neither the enemy nor yourself, you will succumb in every battle.
Smok Alien + Limitless XL, Evic VTC Mini + Digiflavor Siren 25 a Kayfun V5, Istick PICO + Avocado 22 RDTA SE, Hadaly klon
Uživatelský avatar
Jajin
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 148
Registrován: úte 21. čer 2011 8:13:40
Bydliště: Petřvald u Karviné, Moravskoslezský kraj
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Throat HIT (kopanec do plic) který liquid?

Příspěvekod dlouhejbil » úte 24. led 2017 22:26:15

Mentol, eukalypt, nebo nějaký cool. To vše funguje.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků