• Reklama
 
 

Nevýhody-Fakta

Zde se pokusme dojít k jasným a jednoznačným závěrům a rozšířit tak naše informace z webu.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Nevýhody-Fakta

Příspěvekod e-Hana » stř 17. bře 2010 1:07:08

iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

FastTech

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod kubice » stř 13. říj 2010 19:50:12

Příjdete do restaurace, na stůl vyndáte naleštěnou PCC, vytáhnete elegantní M401 a začnete labužnicky pobafávat. Ostatní hosté po vás nenápadně po očku pokukují (a asi tiše závidí). Než vám ale číšník přinese kávu, nebo cokoliv jiného, máte již na stole roztaženou kancelářskou sponku, usmolenej papírovej kapesníček, rozebranou patronu, zcuchanou vatičku, lahvičku s liquidem, ubrus pocintanej propylenglykolem a v očích zarputilý výraz amatérského alchymisty. Tou dobou jste již spolehlivou atrakcí pro zbytek restaurace. Sajete z patrony jako blázen (až to hvízdá) a nic. Nejdříve přelejete atomizér, až to čvachtá v baterii, potom se chvilku šťouráte v zapadlém kontaktu baterie, protože nemáte dobrý kontakt. Dalších pár minut sušíte kapesníčkem baterii, vnitřek patrony a vůbec všechno na co jste v posledních pár minutách sáhli. Nakonec se vám podaří dva krásné šluky a baterie asi desetkrát zabliká. Teď už nikoho nepřesvědčíte, že nejste marťan. Nato zjistíte, že všechny ostatní rezervní baterie jsou skoro vybité, protože v restauraci bylo příliš hluku a vy máte jen "automat". Tak se seberete a jdete domů. Toto platí nejsíše jen pro e-kuřáka začátečníka, ale je třeba s tím počítat. Časem se to snad poddá (doufám).
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Rumlik » stř 13. říj 2010 19:55:09

:big_lol: :big_lol: :clap1:

Je to sice extrém, ale i tak to opravdu může v počátcích vypadat. :D
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 13. říj 2010 19:59:31

A já čekal završení ve formě:
" a potom s pokorou poprosíte číšníka, jestli by nebyla na skladě jedna kusovečka" .
Dělám si legraci....
Super, opravdu a upřímně jsem se zasmál při té představě tvého příběhu . Díky za zvednutí nálady :yes :rofl
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod e-Hana » stř 13. říj 2010 20:10:45

Obrázek..tak to je Kubiceho zpráva č.2 -a ta by ale zasloužila vylepit na nástěnku,
pokud by tu nějaká byla??!!!!Obrázek
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod mandarinka » stř 13. říj 2010 20:20:12

To mi nehrozi :D Z roboty chodim rovno domov, restiky uz mam za sebou .... ci nie? :smoke

No tiez mam obavy, ako to zvladnem, ked som uz aj zabudla, kde som citala o brčku :D

Hanka, dufam, ze nechcete prejst na nejaku nastenku na xichtbooku :cry /facebook/
Obrázek
"Inhalujem"svoju 1. e-cigu Joye eGo od predajcu http://www.e-cigaretafans.eu/forumviewt ... p?f=23&t=8
Uživatelský avatar
mandarinka
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 194
Registrován: pon 11. říj 2010 10:55:57
Bydliště: Levice, Slovensko

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 13. říj 2010 20:26:54

mandarinka píše:To mi nehrozi :D Z roboty chodim rovno domov, restiky uz mam za sebou .... ci nie? :smoke

Tak teď jsem se nasmál podruhý, ale z vlastní blbosti. Jak rychle jsem četl, tak si říkám, co to píšeš. S jakými roboty. Až potom jsem si uvědomil, že to je vlastně slovensky. Jinak se slovenštinou nemívám problémy (trénuju s klukama v práci :mrk ), ale tohle mě nějak minulo :D :D

mandarinka píše:No tiez mam obavy, ako to zvladnem, ked som uz aj zabudla, kde som citala o brčku :D

Co třeba zde? viewtopic.php?f=88&t=505&hilit=br%C4%8Dkov%C3%A1

mandarinka píše:Hanka, dufam, ze nechcete prejst na nejaku nastenku na xichtbooku :cry /facebook/

I xichtbooku už je taková prezentace. Pokud jsi tam, tak stačí zadat stejný název jako je web a přidat se :mrk :D
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Jeník » čtv 14. říj 2010 7:35:20

M401 čadim teprve 1 rok, proto si dovolím tyto E-holátkovský dotazy:

...naleštěná PCC...

se také vybije hlukem ?

...se chvilku šťouráte v zapadlém kontaktu baterie, protože nemáte dobrý kontakt...
...máte jen "automat"...

abych se mohl šťourat, musím vyrvat závit od baterky ?

díky za odpovědi a přeju pěknej den :dance :F
Čadim: baterie "nou nejm" 650 a 900 mAh , cart. 510 XL, atom. 306LR, tankuju zásadně u FA, točim jejich "tabákovou" řadu + jiné více či méně šmakózní míchanice )) círka od listopádu 2011 přikuřuju LEO
Obrázek
eCF Praha
Uživatelský avatar
Jeník
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 492
Registrován: úte 16. úno 2010 17:32:27
Bydliště: Letná
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod SandySmokers.cz » čtv 14. říj 2010 15:13:33

Jeníku, řekl bych, že zrovna ty teda nejsi žádný e-holátko. To nás tady jen tak zkoušíš :mrk :D

S tím pouzdrem má Jeník pravdu, když si to znovu přečtu.
Ale já to až tak nekoumal do detailů, bral jsem to spíš jako takový legrační příběh a na detaily nehledím.

K tomu kontaktu: asi bylo spíš myšleno ten... jak to nazvat ..... "podtlakový ventil" ? :) a aby mohl šťourat, tak nemusí přece nic vyrvávat. V závitu (napojení baterky na atty) je díra..
Alespoň teda já to tak měl u svý M401 automatu a pochybuju že by se to nějak změnilo. Ale je fakt, že jsem šťourat teda nemusel, tak to může být jinak :D
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Rams72 » čtv 14. říj 2010 15:43:07

No já to taky viděl jako lehčí humorný příspěvek s trochou nadsázky v duchu vtipného příběhu :) Nějaké technické detaily bych neřešil :) Pobavilo mě to zodpovědně :D
iStick Pico S + Berserker MTL RTA VandyVape
Uživatelský avatar
Rams72
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 72
Registrován: pát 01. říj 2010 21:19:49
Bydliště: Brno

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Jeník » čtv 14. říj 2010 15:50:16

Zůstanem u vtipného příběhu, zřejmě sem byl po ránu moc chytrej :big_lol: :big_lol:
taky nejsem žádnej detailista :ninja :F
Čadim: baterie "nou nejm" 650 a 900 mAh , cart. 510 XL, atom. 306LR, tankuju zásadně u FA, točim jejich "tabákovou" řadu + jiné více či méně šmakózní míchanice )) círka od listopádu 2011 přikuřuju LEO
Obrázek
eCF Praha
Uživatelský avatar
Jeník
Prodejce
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 492
Registrován: úte 16. úno 2010 17:32:27
Bydliště: Letná
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod kubice » pát 15. říj 2010 12:43:48

Ano trochu jsem přeháněl (ale část je pravdivá) a bral jsem to jen jako takové poveselení. Tím šťouráním kontaktu baterie jsem myslel konkrétně lehké povytažení kontaktu baterie roztaženou kancelářskou sponkou (někde tady na fóru to radil Rumlík - díky za to), pokud je kontakt trochu zatlačený dovnitř a nechce se dotýkat atomizéru. PCC se hlukem nevybije (nemá k tomu důvod), zato baterie s nasazeným atomizérem ano. Jenže nabíjení pak chvilku trvá a to je právě ta svízel.
Obrázek
Přešel jsem z M401 na eGO-A potom na eGo-T a naposled na eGo-C
eCF Praha
Uživatelský avatar
kubice
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 952
Registrován: pon 11. říj 2010 19:06:57
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Antigua & Barbuda
Nejvyšší skóra: 1

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Fido » čtv 04. lis 2010 14:04:15

He he. Tak tomuhle jsem se vážně zasmál. Krásně napsáno. Hlavně ten zarputilý výraz amatérského alchymisty. :rofl
Nicméně na e-kouření docela dobře platí hned první dva murphyho zákony a to: "Co se může pokazit, to se pokazí." a "Co se nemůže pokazit, to se taky pokazí."
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod Foglik » úte 09. lis 2010 9:26:19

To Kubice
:clap:
Přestal jsem kouřit i e-kouřit
Uživatelský avatar
Foglik
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 303
Registrován: úte 26. říj 2010 7:40:52
Bydliště: Karlovy Vary
Nejvyšší skóra: 1

Re: Nevýhody-Fakta

Příspěvekod vlastvs499 » pon 17. říj 2011 0:27:10

kubice píše:Příjdete do restaurace, na stůl vyndáte naleštěnou PCC, vytáhnete elegantní M401 a začnete labužnicky pobafávat. Ostatní hosté po vás nenápadně po očku pokukují (a asi tiše závidí). Než vám ale číšník přinese kávu, nebo cokoliv jiného, máte již na stole roztaženou kancelářskou sponku, usmolenej papírovej kapesníček, rozebranou patronu, zcuchanou vatičku, lahvičku s liquidem, ubrus pocintanej propylenglykolem....

To snad není možný!!! :rofl Tak přesně kvůli tomuhle jsem jmenovanou elegantně vyhodil... Super, to mě strašně pobavilo...vidím to jak dnes... :yes
vlastvs499
eGo-W a carty a cleary všeho druhu na vlastních gripech.
Uživatelský avatar
vlastvs499
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 143
Registrován: ned 18. zář 2011 9:12:24
Bydliště: Holešov

Další

Zpět na Fakta a Mýty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků