• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Liquidy RITCHY - všeobecně

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod MartasMPx » ned 10. čer 2012 10:49:36

Ritchy beru taky jen od goldů a žádný problém,samozřejmě pro jistotu krabičku otevřu zda je barva jak má být.
MartasMPx
 

Reklama

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod Gold Drive » ned 10. čer 2012 10:53:41

No zaplať e-pámbu...! :mrk Jinak s tou barvou...to fakt nejde ovlivnit. Přes veškeré sliby z počátku, když Ritchy začínala, se ta chuť i barva u některých tabákových liquidů měnila. Ale také je to mžné tím , že na počátku jim liquidy déle stály a tedy vyzrály...kdežto teď mají nepochybně mnohonásobně větší výrobu a tak to sekaj a lifrujou a liquidy nestačí vyzrát.
Gold Drive
 

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod MartasMPx » ned 10. čer 2012 11:03:25

No ritchy to se zárukou stálostí chutě na stránkách snad měl http://www.goritchy.com/ teď to tam nevidím,předpokládám ale že to tam snad bylo když jste to uváděli v době kdy se u nás prodávaly poprvé: viewtopic.php?p=50339#p50339 otázka je když člověk nebude spokojený zda jim může celou zásilku,třeba ty jako prodejce vrátit.

Já od ritchy kouřím turkish,traditional a american a s jinou barvou (a že jsem jich už měl) jsem se nesetkal,taktéž chut stále stejná je to ale jedna šarže tuším exp FEB 2014.
Měl jsem i bright ale tam cítím umělotinu a cuban cigar,ten mi chutnal ale pak mě škrábal v krku,dnes ale vím že to bylo zadělaným atty u Vgo-T v začátcích kdy jsem ani neměl páru že se má čistit,takže do něj půjdu zase.
Pokud jde o french pipe ten se vysloveně nepovedl...někomu snad chutná ale já už do něj nepůjdu.Co bych ale uvítal kdyby ritchy nabídku tabákových příchutí trochu obohatil o řekněme camel,marlboro,LM a tak,jistě by byly moc dobré.
Naposledy upravil MartasMPx dne ned 10. čer 2012 11:11:15, celkově upraveno 1
MartasMPx
 

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod Gold Drive » ned 10. čer 2012 11:09:38

No, to asi nejde...to by musely být ty liquidy asi vysloveně zkažené či co. Spokojenost je dost subjektivní pojem, co chutná jednomu, to druhému ne...navíc i stejný liquid chutná jinak v jiném parostroji, na jiném napětí...takže asi jediná cesta je ochutnat ještě před zakoupením
Gold Drive
 

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod MartasMPx » ned 10. čer 2012 11:13:10

jasné každý máme jinou chuť o tom žádná,z vlastní zkušenosti co jsem u vás bral,vím že pokud je barva tak jak má být je i chutově v pořádku.Co čtu na fóru tak odlišnou barvu mívají někdy hlavně ty v 10ml lahvičkách.
MartasMPx
 

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod dulis » ned 10. čer 2012 11:47:15

U prodejců zde, myslím tím ty aktivně diskutující, nemám sebemenší obavu pro nákup.

Ale jdeš na pivko na zahrádku a dáš se do řečí s cizími e-kuřáky a oni nakupují ve večerkách v trafikách, nonstopech a já nevím kde všude. Nějaké povědomí o tom co trh aktuálně nabízí je nulová, to se pak hezky prodává…
V práci jsem např. dostal k narozeninám dvě náplně v 10ml. eCUMEL byl nápis na lahvičce. Chuťově velmi dobrý, ale co to je (poměr složení) nevím. Ten camel byl Dekang to je jasné, ale jiný než klasický. No a pak se ptám, je ten liquid „jenom“ šikovně řízli, protože chuť byla jemná, až bych řekl precizně dotažená, nebo co je to…?

Nicméně bavíme se tu o Ritchy a pokud se podíváte znova na tu barvu, je více než jasné že něco není v pořádku. Pokud to prodejce zjistil teprve tím, že ho na to upozorní zákazník, musí reagovat, to že je exp. 2012 a prodávají to, je na místě opatrnost a ponaučit své prodejce. S ohledem na to, že se mě prodavač ptal, jestli jsem ho už měl, jsem přesvědčen, že o problému moc dobře ví!
Ale když je tolik nových „lam“ e-kuřáků tak je to asi těžké to nestřelit. Ale třeba se pletu…
Kanger KBOX MOD(8-40W) + SUBTANK-MINI
dulis
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 32
Registrován: sob 28. dub 2012 12:35:12
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod e-Hana » úte 12. čer 2012 8:48:27

MartasMPx píše:...Pokud jde o french pipe ten se vysloveně nepovedl...někomu snad chutná ale já už do něj nepůjdu..

Tak to nechápu, pro mě by momentláně jiný tabákový liquid vůbec už nemusel existovat, :rofl opravdu pro mě je nejlepší ze všech továrních a že jsem jich už něco ochutnala !! :D :D :D Všechny French Pipe od Ritchy vyhazujte ke mě!!! :D
Naproti tomu od Dekangu ho nemohu ani cítit.. :puke a jiní si ho chválej :rofl klidně ho vyměním... :rofl
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod 2015 » úte 12. čer 2012 9:40:49

Přestože mám radši vlastní namíchané liquidy, ze všech továrních bych zařadil Ritchy na čelní místa, mohu pouze doporučit, snad kromě příchuti Grape.


V porovnání s ostatními mi chutnají nejvíc (ještě jsem ale nezkusil nove liquidy GD :D ).
2015
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 55
Registrován: úte 28. úno 2012 8:34:08
Bydliště: Děčín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod MartasMPx » úte 12. čer 2012 17:33:38

e-hana
Tak ni nevím hani,buď máme naprosto rozdílné chutě nebo jsem v té 10ml chytil nepovedenou várku ale fakt to je děsně cejtit...ten smrad by porazil i vola,bráchovi jsem dal práska a málem šel vrhnout,liquid mi kápnul na ubrus a ty fusky cejtím ještě teď a chuť je teda děsná....
MartasMPx
 

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod e-Hana » stř 13. čer 2012 3:58:07

:D To vůbec nevadí, nechápej, on více lidem naprosto nechutná, ale mě a pár lidem prostě zase ano. Dokonce děčínslý Jab ,který je na tom podobně jako ty, mě ho daroval na srazíku a mě tím náramně potěšil. :blush :D nedala jsem lahvičku z ruky, dokud nebyla prázdná.. :rofl
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod bobina » stř 13. čer 2012 6:17:53

no a já zase fp od dekangu miluju :D mňam
Obrázek
Ecab,Leo, nejvíc mi chutná bright tabaco
Uživatelský avatar
bobina
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1169
Registrován: úte 15. lis 2011 12:13:53
Bydliště: České Budějovice

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod e-Hana » stř 13. čer 2012 6:23:38

Vím ,že to píšeš, pro mě opakovaně nekouřitelný a to mám nyní i úplně nový (kdyby byl náhodou jiný :D a chtěla jsem ho prostě znovu zkusit)a je jeden z mála, který opravdu nemůžu dýl jak 5 min..pak se mi sevře hrdlo ma konec.. :D :D
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod bobina » stř 13. čer 2012 6:28:44

Tak já taky musím zkusit ten od Ritchy a napíšu
Obrázek
Ecab,Leo, nejvíc mi chutná bright tabaco
Uživatelský avatar
bobina
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1169
Registrován: úte 15. lis 2011 12:13:53
Bydliště: České Budějovice

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod e-Hana » stř 13. čer 2012 6:31:27

:D no to jsem zvědavá, jestli to budeš mít naopak ode mě nebo jestli ti bude Ritchy taky chutnat.. :yes :rofl
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod bobina » stř 13. čer 2012 6:54:32

ještě poznatek-mám nakoupené liquidy Liqua -hooodně moc-od českého prodejce cca 2 měsíce.Některé jsou ve folii a některé ne :think :nech
Obrázek
Ecab,Leo, nejvíc mi chutná bright tabaco
Uživatelský avatar
bobina
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1169
Registrován: úte 15. lis 2011 12:13:53
Bydliště: České Budějovice

PředchozíDalší

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků