• Reklama
 
 

Liquidy RITCHY - všeobecně

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod Slimák » úte 24. črc 2012 15:23:55

Tak testnout samozřejmě můžu, ale můj názor neber moc v potaz, přeci jen každý mámě chutě jiné :D Voní subjektivně stejně jako Vanilka od Dekang Silver a Gold. Tak jsem zvědav, jak bude chutnat.
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod VikyCZ » úte 24. črc 2012 16:48:50

Chuťově je právě zrovna vanilka Silver a Gold diametrálně odlišná.
Taky mě zajímá nejvíc vanilka a pak hned čokoláda. Prý je budou mít v týdnu v místním shopu, pořád vyhlížím :-)
Uživatelský avatar
VikyCZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 273
Registrován: sob 12. kvě 2012 17:10:38
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod Slimák » úte 24. črc 2012 20:07:45

Tak nove prichute jiz otestovane :) Za nejlepsi z nove rady povazuju Cokoladu a Vanilku.

Na ochutnavku jsem si pripravil pet kousku Vivi Nova s novymi hlavami.

LIQUA Chocolate (9mg) je velmi jemna, chutna a hlavne nevtirava. Neni citit nic chemickeho ani parfemovaneho. Da se bafat i dele. Za me hodnotim jako luxusni chut. Uplne jsem se do ni zamiloval.

LIQUA Vanilka (9mg) je opravdu vanilkou, take v jemne ale vnimave podobe. Bez chemickeho naznaku. Neni to na dlouhe bafani, ale da se celkem v pohode. Oproti Dekangu je to nebe a dudy.

LIQUA Energy Drink (9mg) voni autenticky, jako byste prave otevreli plechovku Red Bull. Chut vcelku dobra, v idealnim stredu, da se bafat take dele.

LIQUA Cola (9mg), mno, vuni pripomina colu s citronem. Chut vnimam, jako bych nechal na stole Coca Colu, ta uplne vyprchala a po nekolika hodinach se napil, kdy na jazyku citite tu trochu chemickou chut. Moc mi to nesmakuje. Necham par mesicu odstat a pak opet vyzkousim.

LIQUA Mints (9mg), nadherne voni, defakto jak zvykacky Orbit. Chut je ale priserna, naprosto chemicka, porad se tam neco tluce, prijde mi, ze je to spojeni mentolu, ktery v tomto podani neni vubec vyrazny, ani trochu neosvezi a prebouchava ho jakesi mydlo. Proste hnus na bliti. Bleeeee. Necham tak dva-tri mesice stat a pote vyzkousim.

Z teto serie novych liquidu povazuju Cokoladu a Vanilku za naprosto perfektni. Abych pravdu rekl, spis jsem ocekaval, ze budu nadseny z Energy Drink, Mints a Coly. Energy Drink je oproti Dekangu velmi dobry, u me je to takovy stred, ale Cola a Mints, to je vylozene k zbliti. Nazory berte ciste subjektivne, co nechutna me, muze chutnat vam a naopak.

Pokud muzu osobne shrnout svuj TOP v liqudech LIQUA dle znamek, tak to bylo takto:
1 - Chocolate, Vanilka, Turkish Tobacco, Apple
2 - Berry Mix, Menthol
3 - Energy Drink
4 - Cola
5 - Mints, Strawberry


Sent from my iPad 2 using Tapatalk
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod VikyCZ » stř 25. črc 2012 1:00:49

Super. O vanilku a čokoládu mi jde, ostatní mě moc netrápí.
Zkus citrus mix. Ovoce moc nekouřím, ale CM mě zachutnal hodně.
Uživatelský avatar
VikyCZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 273
Registrován: sob 12. kvě 2012 17:10:38
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod tanule » čtv 26. črc 2012 23:59:21

obecne mam s cokoladou problem, ,jelikoz vetsinou ma prichut jako "cokoladovy jogurt" ci "coko termix" apod tj. vlastne nechutna jako cokolada ale jen nejaka nahrazka, tak doufam ze to je lepsi, realistictejsi?
tanule
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 26. dub 2012 22:19:21
Bydliště: Ostrava

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod VikyCZ » pát 27. črc 2012 0:10:20

Doufám, že co nejdřív přijde a posoudím sám.
Já měl zatím čokoládu Dekang, která patří mezi moje nejoblíbenější liquidy, asi top 3, jen děsně zasírá spirálku, je dost hustá a sladká a čokoládu Premium, díky které jsem tuhle značku definitivně odsoudil, to chutnalo jak nějaký čokoládový parfém a kloudně netáhlo, nedýmalo nic.
Uživatelský avatar
VikyCZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 273
Registrován: sob 12. kvě 2012 17:10:38
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod MartasMPx » sob 04. srp 2012 17:33:43

Nedávno jsem si koupil mentol od ritchy a na krabičce kterou jsem bohužel vyhodil, bylo ze strany drobným písmem napsáno Powered by Flavourart (FA) včetně mini obrýzku který má tato firma jako logo,na vanilce co mám ode dneška už to zase není....používá ritchy stále ingredience italian flavour od FA?
MartasMPx
 

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod Slimák » sob 04. srp 2012 19:00:06

Tak musím po pár dnech doplnit, že Vanilka je prostě TOP. Včera jsem ji bafal celý a neomrzela :smoke :cake
Hardware: SMOK Alien :smoke| SMOK BabyAlien AL85 | Joyetech Cuboid Mini & AIO
Liquidy: Míchanice Big Mouth FIZZY - Broskev, citron, čaj | Big Mouth All Loved Up - Huggable | RedAstair od T-Juice
Uživatelský avatar
Slimák
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 28. bře 2012 14:50:19
Bydliště: Praha východ
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod MartasMPx » sob 04. srp 2012 19:01:59

Já ji koupil dnes a také můžu jen samou chválu viz. hodnocení v tématu o ní, které si mimochodem založil :mrk
Jak by jsi ji přirovnal k VanillaSky DK Gold stejná lepší-horší? abych ten gold nekupoval zbytečně,dík.
MartasMPx
 

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod VikyCZ » sob 04. srp 2012 21:31:20

Jestli mohu, já měl obě celkem po sobě.
Obě jsou hodně vanilkové, Vanilla Sky hodně hustá, hodně sladká, s lehce cizorodým ocasem pro mě, Liqua je řídká, světlá, nepřeslazená, ze začátku jsem cítil lehonce chemický ocas. Favoritem je pro mě Liqua, protože se dá kouřit déle a nezanáší spirálku. Chuťově obě výborné, autenticky vanilkové :-)
Uživatelský avatar
VikyCZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 273
Registrován: sob 12. kvě 2012 17:10:38
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod biknik » sob 04. srp 2012 21:48:25

Já mám asi nějakou divnou chuť když to tady všude čtu. Koupil jsem Vanilku, čoko, traditional a bright a přijde mi to fakt nic moc. Je pravdou že už si půl roku míchám a na tovární liquidy jsem si asi odvykl musel jsem je trochu naředit bází aby mi to jelo. Jinak Desert ship od GS je jeden ze dvou liquidů který mi opravdu chutnali.
EDIT: Nechám je uzrát a uvidím jsou dost čerstvý
biknik
 

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod VikyCZ » ned 05. srp 2012 12:32:37

Čokoláda od Liquy je pro mě strašlivě jedovatě navoněná. DK daleko lepší. Uvidíme co míchaná časem - která je samotná nejlepší? :-) Koukám, že mívají dark, milk, normální a ještě různé značky. Každý má chuť jinou, ale třeba na té tahiti vanilce se zdá, že je celkem shoda..
Tabákovou Liquu jsem měl jen Turkish tobacco. Neurazí, i když nejlepší popis chuti je spálená guma s medem :)
Uživatelský avatar
VikyCZ
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 273
Registrován: sob 12. kvě 2012 17:10:38
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Liquidy RITCHY - všeobecně

Příspěvekod peco » pát 29. zář 2017 12:57:16

U mňa zo všetkých komerčných vedie bright tobacco flavor. 6mg si riedim s bázou 50/50 na 3mg. Okrem bright ma oslovil aj american blend, ale vždy si ho zmiešam s brightom. Traditional mi už nechutí, ani zmiešaný s bright. Nedávno som kúpil dark tobacco flavor a musím povedať, že mi veľmi chutí. Nariedil som ho bázou 50/50 na 3mg. Problémom je, že tento dark zanecháva zvláštny pižmový odér. Žena mi vraví, že myšina, takže si ho vychutnávam len v interiéri. Čo si pamätám odér z french, tak ten bol trochu podobný, no french mi vyslovene nechutil. Každopádne dark mi chutí veľmi.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Předchozí

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků