• Reklama
FastTech
 
 

SandySmokers.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

SandySmokers.cz

Příspěvekod Rumlik » stř 08. srp 2012 15:24:32

Tento obchůdek můžeme doporučit. Obchůdek nastartoval zdejší uživatel a majitel SandySmokers.cz "Sandy"(Petr Sandhaus) a dnes mu již zdatně sekunduje "pechu"(Petr Chudoba). Při pohledu do informací eshopu je jako provozovatel uveden: Jan Chudoba.( :D to je jako s tím vtipem o marmeládě, džemu a jamu :D )
Přístup k zákazníkům je i zde 100% a není třeba se ničeho obávat.

http://eshop.sandysmokers.cz/

EDIT
Nová informace: 2013..
pechu svou činnost jako prodejce ukončil.
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod brabeva » stř 08. srp 2012 15:30:32

Mohu všem doporučit! Dnes jsem zrovna objednávala. :yes :clap
Grifův grip Pitrýsek, indulgence V4, eCab-L, Eleaf IStick basis- Protank mini, ego one
Vapuji od 29.1.2012
Uživatelský avatar
brabeva
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 363
Registrován: pát 23. bře 2012 13:20:08
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod LyrickCZE » stř 08. srp 2012 15:54:43

Za mě také jeden velký palec nahoru. Zajímavé ceny, široký výběr, poštovné "za hubičku", odesílají už po odmailování potvrzení o úhradě s el. podpisem, pečlivě zabaleno a bleskově odesláno.

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
Kdykoliv někdo řekne "pls" protože je to kratší než "please", odpovím "ne" protože je to kratší než "ano".
Uživatelský avatar
LyrickCZE
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 21. kvě 2012 12:32:42
Bydliště: Praha

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod pacpac » stř 08. srp 2012 18:45:48

Také se musím připojit s chválou. Zatím jsem objednávala jen jednou a byla jsem spokojená jak s cenami (zboží i poštovného), výběrem v e-shopu a hlavně rychlostí dodání. :yes
Chameleonek Innokin iTaste VV .. díky smoki !!
eGo W 1100mAh + Vivi Nova, Dragon King (Round) 1100mAh + CE4+

Obrázek
Uživatelský avatar
pacpac
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. čer 2012 11:40:54
Bydliště: Chodov u Karlových Var
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod rollie » stř 08. srp 2012 21:36:05

Tak i pri druhem nakupu vse opet perfektni, jedine minus je pani dorucovatelka z posty, ktera neni schopna ani zazvonit a rovnou bouchne do schranky ,,nezastizen'', jinak dodano do dvou dnu, v poradku a za skvelou cenu. Takze se tesim na dalsi objednavku :-) Jen tak dal! :-)

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

hardware: baterky Joyetech, grip eVic Easy, gripík od J.McG, Vision eGo Clear V2, Mega 510 DC, Vision Vivi Nova mini, Kanger EVOD BCC Clearomizer
e-liquidy: vlastní matlanice Inawera
Uživatelský avatar
rollie
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 102
Registrován: stř 25. led 2012 16:18:23
Bydliště: Praha - Žižkov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod sweet22 » stř 08. srp 2012 21:49:51

Před nedávnem jsem též uskutečnila objednávku pár věcí na začátečnické experimentování a musím prodejce pochválit. Zboží došlo do dvou dnů, pečlivě zabalené, o odeslání zásilky dali vědět emailem a navíc za skvělou cenu. Líbí se mi balení příchutí po 2 ml, kdy si člověk toho může objednat více na zkoušku, popis zboží v eshopu je též velmi dobrý. Osobně nemám co vytknout a určitě v budoucnu uskutečním u tohoto prodejce další nákup. :)
Smok BEC PRO + Kanger Aerotank a Eleaf iStick 50W + Kanger Subtank Plus
Uživatelský avatar
sweet22
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 11. črc 2012 19:26:19
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod biknik » čtv 09. srp 2012 19:39:15

Tak tady není co řešit. Od těch kteří mají míchání a e-kouř jako koníčka, vyznají se, vždy rádi poradí a můžete sledovat nabídky na Facebook kanálech a ostatních to je radost nakupovat. Věcně: Zvýhodněné balíčky, pošta za třicku, okamžité odeslání, výběr, profesionální a přitom lidský přístup.
biknik
 

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod dobrman » čtv 09. srp 2012 19:45:41

Jaký lidský přístup ??? :O
Já si do teď myslel že tam mají roboty, když jim to tak odsejpá....... :D :D :D
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod buban76 » čtv 09. srp 2012 20:05:42

Už jsem zde nakupoval čtyřikrát a nevycházím z údivu,balíček vždy dorazil do dvou dnů po objednání,se zbožím maximální spokojenost, ceny perfektní,takových e-shopů se moc nevidí!

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod SandySmokers.cz » čtv 09. srp 2012 21:53:03

Děkujeme mnohokrát za takovou odměnu jakou je (alespoň pro nás ano) zařazení do této sekce. Fakt si toho vážíme a bereme to i jako takový závazek do dalšího období. :hand

Samozřejmě děkujeme i za reakce našich zákazníků jak zde na foru, tak i na našich dalších internetových kanálech. Je to pro nás velice dobrá zpětná vazba na naši činnost.
:hand

A teď si dovolím upřesnit některé údaje, které byly Rumlikem uvedeny a mohli by možná trochu u některých nevěřících uživatelů vzbuzovat rozpaky a možná i lehkou nedůvěřivost. A to bychom neradi, protože se snažíme o maximální možnou transparentnost vystupování.

Takže, já (jako Sandy) jsem zakladatelem a i nadále vlastníkem jak SandySmokers.cz tak i eshopu jako takového.

Náš eshop prošel v březnu 2012 lehkou "personální změnou", kdy "přestala fungovat" pobočka Brno a z ní se stalo expediční centrum Brno. Jednoduše řečeno bylo třeba soustředit sklad na jedno místo a ze strategických důvodů se tak vše přesunulo do Brna a aby to pro naše zákazníky nebylo právě matoucí, že jim zboží chodí z jiného města než je fakturační adresa, Petr Chudoba (Pechu jako takový) byl nějakou dobou provozovatelem eshopu a tím pádem "fakturující jednotkou" SandySmokers směrem k našim maloobchodním zákazníkům.

Z důvodu vlivu "třetích stran" fakturační část převzal Jan Chudoba (Pechu ml.) a Pechu st. se stal takovou "výkonou jednotkou" provozu expedice jako takové - lidsky řečeno to "má pod palcem" :D

Sandy (já) má na starosti "centrálu Pardubice", která je "nad" expedičním centrem Brno. Proto na dotazy které se týkají expedice a všeho spojeného s fakturací odpovídá Pechu a já na dotazy týkající se možností naskladnění, tvorby cen, nabídkám od dodavatelů, apod.

Nic jiného v tom není. Ano, ze začátku po převedení eshopu na Brno jsem celkem často odpovídal na dotazy proč jsem prodal SandySmokers :)
Zaručuji, že to byla chybná informace, nebo dedukce - nic takového neproběhlo a ani se v tuto chvíli nechystá.

Chápu, že většině je to asi i jedno, ale pokládal jsem za nutné toto upřesnit, protože o této skutečnosti jsme informovali na našich kanálech, ale zde na foru to nebylo rozebráno (možná chyba z naší strany, přiznávám).

Tak to je vše, doufám, že jsem alespoň trochu osvětlil část naší funkčnosti.
Děkuji ještě jednou za SandySmokers jako celek a snad si konečně situace u mé osoby trochu lépe časově sedne, abych zde mohl trávit více času tak jako kdysi.

Mějte se hezky a míchejte :) :hi
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod e-Hana » pát 10. srp 2012 3:08:54

Sandy díky :hand za upřesnění a přejeme i nadále hodně spokojených zákazníků! :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod KarlosR » pát 10. srp 2012 3:29:47

A všimli jste si,jak Sandy mlží, abychom se nedozvěděli,
kdo je zodpovědný za vady sortimentu,který tvoří to gró
a co dělá největší obrat a zisk obchodu SandySmokers? Tedy za pipety ? ....
:D :D :D

PS: a aby to nebylo jen o legráckách, tak dodávám,že jsem tento kšeft doporučil
již několika lidem, protože jsem s ním sám maximálně spokojený.
Obrázek
V životě máte dvě možné cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal.
Uživatelský avatar
KarlosR
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 734
Registrován: pon 02. črc 2012 7:12:11

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 10. srp 2012 8:03:52

e-Hana píše:Sandy díky :hand za upřesnění a přejeme i nadále hodně spokojených zákazníků! :)

Snad se to tím trochu vyjasnilo a děkujeme :hand
KarlosR píše:A všimli jste si,jak Sandy mlží, abychom se nedozvěděli,
kdo je zodpovědný za vady sortimentu,který tvoří to gró
a co dělá největší obrat a zisk obchodu SandySmokers? Tedy za pipety ? ....
:D :D :D

:D Ok, nemlžím a informace to není tajná - odpovědný za vady? No reklamace směrem k zákazníkovi řeší samozřejmě fakturující osoba (kdo čekal něco jiného? :D )
Největší obrat? Hmmm, v tuto chvíli asi příchutě a bohužel, pipety to rozhodně nejsou :D

Joker - :rofl, ty jsi prostě démon :rofl
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod Margasss » pon 13. srp 2012 23:41:53

Musím pochválit přístup, domluva, cena. Jsem spokojen a až se v té míchanici trochu zorientuji, je to můj první pokus, nakoupím zase :clap

PS: Ta Vivina opravdu hulí jako blázen a to jsem byl docela skeptik :nod
Nemesis, Joyetech MOD Upgrade, Genesis Cobra, Kayfun Lite, Aqua

Obrázek
Margasss
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 10. čer 2012 20:07:14
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Isle of Man

Re: SandySmokers.cz

Příspěvekod SandySmokers.cz » stř 15. srp 2012 8:45:36

Tak to je dobře že jsi byl spokojen :)
Budeme se tedy těšit na další nákupy :) :hand
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Další

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků