• Reklama
 
 

Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod KoRn » stř 27. čer 2012 0:35:19

Jsem stálým a věrným zákazníkem a kromě chvály musím upozornit, že mají podle mě (i mnoha dalších) ty nejlepší Clear Echomizéry, které jsem viděl a zkusil. Jsou to ty se čtyřmi dlouhými knoty na každé straně spirálky - nepraskají, netečou, výborně dýmaj, nezkreslují chuť liqidu a při správné údržbě vydrží hodně dlouho. Doufám, že budou dlouho v prodeji...
Módy: Joyetech eVic-VTwo a VT, Eleaf iPower 80W a Istick 50W
Na nich: Siren 2 - 24 mm, Cubis Pro, Exceed 22D, SMOK TF-RDTA tank
V nich náplně: Tabákové - vlastní míchačky (příchutě FA, Imperia, Báze 50:50 0-6mg, Dripper0-3mg...)
S pyrotechnikou jsem skončil 15.4.2012 na 100%
Uživatelský avatar
KoRn
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 05. kvě 2012 13:11:20
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Libunak » čtv 28. čer 2012 16:01:55

S echačema souhlasim, jsou fakt super, i po delší době jedou jak nový...Jen by to chtělo na eden dodat zase barevný varianty.:)
Evic+Vivi Nova Mini, Itaste VV+ Vision VT,eRoll...Dekang SP, Liqua+ dochucovadla od FA

eCF Praha
Uživatelský avatar
Libunak
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 98
Registrován: pon 18. čer 2012 7:21:03
Bydliště: Garden City - Praga 10
Národní vlajka:
Sweden

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod StaKi » čtv 28. čer 2012 17:57:54

Nedalo mi to a zajel jsem si na Zlicin, koupil clear echomizery v aute nasadil naplnil a hle on funguje bez palení knotu a protekani na baterku :) takže zatím spokojenost
V-Max Stainless Steel rev.4, mini Lava Tube, LEO, Baterie eGO, CE4+, Vision HyBird dripping atomizers, ViVi Nova a jiné.

Obrázek
Uživatelský avatar
StaKi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 18. čer 2012 18:42:11
Bydliště: Kladno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Libunak » čtv 28. čer 2012 21:30:57

Stejna spokojenost vcera s lahvickama...objednal jsem 10ks ktery na edenu nemeli a do poznamky napsal jestli mi to muzou poslat na eden..za 2 dny to tam bylo,bez poplatku...opet velka vstricnost od pana v cepici kterej uz ze me musi mit nervy pac tam lezu kazdej tyden:D

[ Post made via Android ] Obrázek
Evic+Vivi Nova Mini, Itaste VV+ Vision VT,eRoll...Dekang SP, Liqua+ dochucovadla od FA

eCF Praha
Uživatelský avatar
Libunak
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 98
Registrován: pon 18. čer 2012 7:21:03
Bydliště: Garden City - Praga 10
Národní vlajka:
Sweden

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod e-smoker » ned 05. srp 2012 11:36:59

Tak za sebe můžu marion potažmo prodejnu v pražském edenu jen a jen doporučit.Znalý personál,ochotný s čímkoliv poradit,možnost ochutnání díky platu testerů,čítající asi dvacet CE4plus clearů s rozličnými liquidy,prostě super obchodník,ceny také solidní,co víc si přát?
e-smoker
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod balabenka » stř 22. srp 2012 23:19:46

To že je kvalitní prodejna taková, kde je personál ochotný s čímkoli poradit se stává u doporučených prodejců samozřejmostí, ale opravdu dobrá prodejna se většinou pozná až když dojde na "lámání chleba" - tedy při reklamaci zákazníkem...a i v tomto bodě jsem byl na ZLIČÍNĚ SPOKOJEN...
Pořídil jsem si dalšího krásného nového "mazlíka" - Tělo Gripu LavaTube V2- ocel, co měří i odpor aty za příjemnou cenu 1090,-Kč

ale bohužel - zkusil jsem dva kousky a oba jsem pro nekorektně pracující elektroniku musel vrátit... :(
Ale musím pochválit prodejce na Zličíně ZA VSTŘÍCNÝ PŘÍSTUP PŘI ŘEŠENÍ REKLAMACE, první okamžitá výměna za jiný nový kus...a za další dny vrácení plné částky po předvedení problému...Ještě dodám že jiné zboží bezproblémově plní svoji funkci a chápu, že některá série se prostě Číňanovi nepovede a prodejce to asi ovlivnit nemůže...
Naposledy upravil Rumlik dne pát 09. lis 2012 0:57:43, celkově upraveno 1
Důvod: Porušovalo pravidlo č.3 !! Není povoleno dávat odkazy ani do Code!!
eCF Praha Vapers
ProVariV2+Penelope, FuzzeXL2, ProVariMini+WillPro15, Totally Wicked's Odyssey™, WillPro XT+XL.Titan, ZMax+FoGGatti T22, VMaxSS+RaK 4 wicks, Bolt+Storm Rider, Telescope Smok+RKN WP14, Vamo+Nautilus, VamoSS+WP.RKN4.2.GS.XL, GP Spheroid, EVO VV+RakTank Alu 2, LavaTubeMini+LiquinatorDCaluV2, PowerB+AGA, USB VV passthrough+Cobra, Gripper mod+GoodSenseVapor 306DCA, T18 a další
Uživatelský avatar
balabenka
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 737
Registrován: pon 09. črc 2012 19:16:13
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod ZdenekS » pon 03. zář 2012 13:54:27

Bohužel, první drobný nákup a nespokojenost se zbožím. Jelikož jsem tuto firmu našel na foru jako dobrý prodejce, tak po cestě z práce jsem se zastavil v Paladiu. Dost špatně jsem prodejnu hledal ale našel. U malého pultíku prodávala velice ochotná příjemná slečna, snažící se zodpovědět, poradit a vyhovět několika zákazníkům najednou (obdivuji) :yes . Velice dobrá otevírací doba :yes celkem široký sortiment liqudů. Na tak malinký stánek klobouk dolu. Jak ovšem píši koupil jsem si 5 ks tanků eGO-C. popadl krabičku dorazil domů. Doma jsem zjistil, že tanky jsou dost nekvalitní. Do teď jsem kupoval jen Joye. Rozdíl byl v tom, že tanky měly měkké propichovací zátky a úplně u nich chyběly víčka. Po nasazení a propíchnutí, 3 z pěti vůbec netáhly a byl problém se zásobením spirály. Vyhodil jsem celou krabičku do koše a určitě si dám větší pozor co v obchodech nakupuji. Bohužel toto zboží nebylo origo Joye a já si toho nevšiml. Jinak slušný obchod dobrá otevírací doba. Jen dávat si pozor co nakupuji. Moje chyba.
Obrázek
Joyetech eVic, Lambo 4.0 L-Rider,Vamo V2, Joyetech eGo-C, LR 306, 510 LR, Clearomizer eGo CC 2.4ml, Vision eGo Clearomizer V2/V3, Vivi Nova 2,8 ml, Phoenix A
eCF Praha
ZdenekS
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: sob 18. srp 2012 13:41:58
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod E-cigareta Marion » čtv 06. zář 2012 19:10:02

Dobrý den,
musím říct, že my jsme se naopak setkali spíše s pozitivními ohlasy na silikonové zátky u tanků, spousta zákazníků k nám naopak chodila s plastovými od konkurence, že je nechtějí, protože špatně těsní. V tomto případě asi platí co zákazník, to jiné preference. Každopádně děkujeme za zpětnou vazbu a milá slova o slečně prodavačce, určitě jí vyřídíme pochavalu a doufáme, že Vás na stánku potkáme alespoň při nákupu e-liquidů.
Elektronická cigareta Marion
http://www.ecigareta-marion.cz
Kamenné prodejny Zličín, Eden, Palladium, Černý Most, OC Novodvorská Plaza- NOVĚ OTEVŘENO

Nově v prodeji: Cartomizéry Cigreat VV, SMOK zMAX, L-Rider Lambo 4.0, IMotion 2V+,Koncentrované e-liquidy MARION
Uživatelský avatar
E-cigareta Marion
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. led 2010 21:38:07

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod prtdlacka » stř 26. zář 2012 16:12:47

Na Zličíně nakupuji již delší dobu. Teď jsem poprvé reklamoval (či spíše chtěl poradit) - u echomizéru 2.0 jsem cítil kovovou pachuť, takže jsem to po měsíci zkoušení vzdal a šel se zeptat, čím to. Dostal jsem málem vynadáno, že jsem to měl přinést hned a byl mi okamžitě vyměněn za novou verzi. Pak se mi povedlo zapomenout, kterýže liquid už to půl roku bafám. Totální výpadek. Díky testovacím echomizérům se vzorky jsem si vzpomněl. Takže plná spokojenost.
prtdlacka
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30. led 2012 15:28:20

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Karlito » sob 29. zář 2012 17:53:38

Dobry den...
V ponděli jsem nakoupil v Edenu svoji prvni sadu eGO-K a zatím spokojenost. Velmi mě potešil přístup prodávajícího /mladší kluk s bejsbolkou na hlave/. Dnes jsem byl nakoupit par drobnosti a přivedl kamaráda který si také koupil sadu.Prodavač ten samý naprostá paráda , vše vysvětlí poradí pokecá, rozmontuje , smontuje. Je videt že ho to baví. Takže ode mne zatím pouze +... :yes
Karlito
 

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod murphy » sob 29. zář 2012 23:41:59

Dobrý den objednal sem u vás a s nákupem sem spokojen Zmax šlape perfektně žádné chybové hlášky - pohodička :D
Naposledy upravil murphy dne čtv 04. říj 2012 0:19:54, celkově upraveno 1
Vivi Nova , Phoenix A , RakFour tank DURAL , ZMax . Mini Did genesis , WP RKN Proglas , Cobra orig.3ml , EA mod+kick , nautilus V2 L.M. , AGA T+ ss , Anyvape CVI
murphy
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 07. srp 2012 12:46:03
Bydliště: Ústí nad labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Jirka1111 » pon 01. říj 2012 22:35:38

Lze vás nějakým způsobem poprosit či přinutit, abyste lépe zásobovali prodejny? Jedná se mi o dvě hodonínské trafiky. Výběr liquidů od Ritchy je bohužel velmi chudý a svou oblíbenou vanilku jsem nenašel ani v jednom (jedině Expert elektro ji má).
JM mod + Magma, Sentinel + Trident

Profesionální soptík!
Uživatelský avatar
Jirka1111
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 320
Registrován: pon 10. zář 2012 14:18:53

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod E-cigareta Marion » čtv 04. říj 2012 13:09:30

Dobrý den,
je na každém majiteli trafiky, jaký sortiment od nás objednává. Zásobujeme prodejny přesně podle toho, co si objednají a to je samozřejmě na uvážení jejich majitele. Pokusíme se do Hodonína doporučit větší nabídku LIQUA, snad nás provozovatel vyslyší. Prodejce ale spíše reagují na požadavky přímo od zákazníků. Myslím, že pokud požádáte prodavačku, aby Vám ji objednala až bude příště brát zboží, nebude to pro ni žádný problém. Do Hodonína se zboží vozí každý týden.
Elektronická cigareta Marion
http://www.ecigareta-marion.cz
Kamenné prodejny Zličín, Eden, Palladium, Černý Most, OC Novodvorská Plaza- NOVĚ OTEVŘENO

Nově v prodeji: Cartomizéry Cigreat VV, SMOK zMAX, L-Rider Lambo 4.0, IMotion 2V+,Koncentrované e-liquidy MARION
Uživatelský avatar
E-cigareta Marion
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 31
Registrován: pon 11. led 2010 21:38:07

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod Jirka1111 » čtv 04. říj 2012 17:29:06

Nejde mi ani tak o pravidelný nákup, jako o nákup např. zlevněných věcí (i když nemít tak oblíbenou vanilku - dle mnohých nejlepší, jaká se dá zakoupit - je veliká škoda). Měl bych zájem např. o 5 ml Dekang ve výprodeji, ale nevyplatí se mi platit poštovné.
JM mod + Magma, Sentinel + Trident

Profesionální soptík!
Uživatelský avatar
Jirka1111
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 320
Registrován: pon 10. zář 2012 14:18:53

Re: Elektronická cigareta Marion (Marion Group, s.r.o.)

Příspěvekod bosna » čtv 04. říj 2012 17:37:19

Dnes jsem v Marion na Zličíně opět utrácel,pořídil sem Zmaxe a nějaké kapání a naprostá spokojenost.Děkuji. :smoke :smoke :smoke
Uživatelský avatar
bosna
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: pát 01. čer 2012 14:31:56
Bydliště: Kladno-Kročehlavy
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků