• Reklama
 
 

E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod brabeva » stř 21. lis 2012 14:57:11

To-jura-p
Pěkné přirovnání, ráda sjedu výtahem :yes
Grifův grip Pitrýsek, indulgence V4, eCab-L, Eleaf IStick basis- Protank mini, ego one
Vapuji od 29.1.2012
Uživatelský avatar
brabeva
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 363
Registrován: pát 23. bře 2012 13:20:08
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod matasek64 » stř 21. lis 2012 15:13:32

Já teda taky radši tím výtahem, a nemusí jet ani moc rychle.
Kouřil jsem pyro skoro 30 let, 20-40 Marlboro red denně. Skončil jsem u 10ti a více doutníků se šlukováním denně a při příchodu e-cíga jsem skončil okamžitě. Takže za mojí maličkost - e-cígo je pro silné i velmi silné kuřáky, jde jen o to, jakou sílu liquidu zvolí pro přechod, tam se podle mě dělá největší chyba.
E-kouřím už jen Ego-W. Jinak počítadlo kecá, protože pořád něco kupuju.
Obrázek
Uživatelský avatar
matasek64
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 672
Registrován: pát 20. led 2012 9:08:56
Bydliště: Vrchlabí
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod Spede » sob 24. lis 2012 13:20:54

Oproti ostatním, jsem asi malý kalibr, ale kouřil jsem 20 i více cigaret denně a stačila mě na přejití 18mg a to jsem kouřil pouhých 10 let :(
Bafám eGo-C
Obrázek
Spede
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 209
Registrován: úte 22. kvě 2012 7:13:20
Bydliště: okolí Brna
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod Děda » sob 24. lis 2012 13:50:33

Taky bych se hodnotil jako silnej kuřák, pyro sem kouřil víc jak třicet let. Před e-přechodem sem dával poslední dobou čtyřicet pašovanejch pyro denně [ bože to byl smrad ], po přechodu sem začal na síle 24mg, ale bylo to silný. Po týdnu sem slezl na 18mg, a dneska si míchám dvanáctku a už se těším, jak slezu ještě níž. To vše po čtyřech měsících s E-cigárem. Obrázek
Děda
 

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod chytrykurak.cz » sob 24. lis 2012 14:48:04

Kouřil jsem dvě krabičky máček denně....po zakoupení první ego t, jsem se už rok pyra nedotkl...začal jsem na 24mg...teď jedu 18 a 12....pohoda rock :-¨)
Uživatelský avatar
chytrykurak.cz
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: pát 07. zář 2012 8:27:09
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod Jack Sparrow » sob 24. lis 2012 22:57:10

Kouřil sem 30-40 papírovek, po přechodu na éčko, ze dne na den, sem začal 36tkou a dneska po půl roce už sem na 6mg :muscle
Jack Sparrow
 

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod ecigarka.cz » sob 24. lis 2012 23:11:10

Taky přidám svojí zkušenost , kouřil jsem cca 20-30denně LM červené , taky jako většina jsem začínal na silnějším obsazích nikotinu 18-24mg v mojí prvotní výkonější DSE 901 :-) ze začátku mi chvíli trvalo než jsem přešel stabilně na ečko , ale jak říkám kdysi nebyli až tak výkoné ecigarety jako tedkom , mohu říct kdybych začínal ted , přestanu ze dne na den z pyrem a to říkám z ledovim klidem.. Tedkom dávam obsahy podle nálady , ale nejčastěji 11mg a to mi už bohatě stačí..6mg jen na večer a klidný spánek :chuckle
Hulím
Doma - grip Joyetech eGo mod 18650 2200mAh , BCC Mega
Venku - Joyetech eGo-C twist 650mAh , Vision eGo Clear v2.0 , T2/CC , Kanger EVOD BCC

Oblíbený liquid
Dekang - Camel (Desert Ship) , Borůvka , Jahoda.
Joyetech - Banán , Broskev , Hroznové víno.


http://www.ecigarka.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
ecigarka.cz
Prodejce
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 23. črc 2011 11:18:37
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod E-cigareta-shop.cz » sob 24. lis 2012 23:21:46

Ahoj všem,
ecigareta je určitě pro všechny kuřáky,silné,slabé i sváteční.Záleží jen na odhodlání a chuti přestat s klasikou a přrjít na "baterky".
Na začátku je důležitá síla nikotinu.Spousta lidí kouří menší sílu nikotinu(silnější je dusí),ale ta jim samozřejmě nestačí a končí,že to nefunguje.
Další várka kouří nějaký atomizer v domění,že bude kouřit bez jakéhokoliv zásahu nebo čištění do smrti uživatele,po nějaké době končí s tím,že už jim to nestačí.
Takže podle mých zkušeností je nejvetším problémem neznalost a neinformovanost kuřáka.
Kouřil jsem denně 40 a přes rok jedu jen ecigaretu.
Perlička na závěr - kamarád,který přestal kouřit,nekouřil 8 let,ochutnal u mě ecigaretu a teď je z něj ekuřák! :D :D :D
http://www.e-cigareta-shop.cz Ekouření je chutnější,levnější i zdravější,tak proč to nezkusit.
E-cigareta-shop.cz
Prodejce
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: sob 24. zář 2011 23:49:19
Bydliště: Strakonice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod Fido » sob 24. lis 2012 23:35:36

Ono je to i o hardware. Hodně lidí když začíná s e-kouřením tak chce aby to vypadalo stejně jako klasická cigareta. Jenže to má malou kapacitu baterek a výkon taky není až tak vysoký. No a pak jim to samozřejmě nestačí.
Kámoš si přesně tohle pořídil a pořád kouřil pyro. Pak jsem mu strčil do ruky lavatrubku a ejhle. Najednou pyro nepotřebuje. No a u mě to bylo v podstatě dost podobné.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod E-cigareta-shop.cz » sob 24. lis 2012 23:43:39

Fido píše:Ono je to i o hardware....


Fido,
s tím s Tebou plně souhlasím! :yes
http://www.e-cigareta-shop.cz Ekouření je chutnější,levnější i zdravější,tak proč to nezkusit.
E-cigareta-shop.cz
Prodejce
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: sob 24. zář 2011 23:49:19
Bydliště: Strakonice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod HVComputers » ned 25. lis 2012 0:31:46

Fido to je přesný, v pátek přišla nějaká dáma a chtěla náplň ani nevím do čeho, takový mrňavý a dobíjelo se to z krabičky. Tak jsem ji chvíli přesvědčoval na pořádný HW a ve finále ji dal okoštovat pár kapek na 306. Byla z toho hotová... :D
H&V Computers - prodej a servis počítačů,
prodej elektronických cigaret a příslušenství

Praha 9 - Prosek, Jablonecká 701
více info na: http://www.hvcomp.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
HVComputers
Prodejce
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř 04. led 2012 1:29:09
Bydliště: Praha 9
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod chytrykurak.cz » ned 25. lis 2012 13:32:45

E-cigareta-shop.cz píše:Ahoj všem,
ecigareta je určitě pro všechny kuřáky,silné,slabé i sváteční.Záleží jen na odhodlání a chuti přestat s klasikou a přrjít na "baterky".
Na začátku je důležitá síla nikotinu.Spousta lidí kouří menší sílu nikotinu(silnější je dusí),ale ta jim samozřejmě nestačí a končí,že to nefunguje.
Další várka kouří nějaký atomizer v domění,že bude kouřit bez jakéhokoliv zásahu nebo čištění do smrti uživatele,po nějaké době končí s tím,že už jim to nestačí.
Takže podle mých zkušeností je nejvetším problémem neznalost a neinformovanost kuřáka.
Kouřil jsem denně 40 a přes rok jedu jen ecigaretu.
Perlička na závěr - kamarád,který přestal kouřit,nekouřil 8 let,ochutnal u mě ecigaretu a teď je z něj ekuřák! :D :D :D


Pod tohle bych se podepsal.... :hand
Uživatelský avatar
chytrykurak.cz
Prodejce
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: pát 07. zář 2012 8:27:09
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod lamozz » stř 28. lis 2012 17:58:49

Fido píše:Ono je to i o hardware. Hodně lidí když začíná s e-kouřením tak chce aby to vypadalo stejně jako klasická cigareta. Jenže to má malou kapacitu baterek a výkon taky není až tak vysoký. No a pak jim to samozřejmě nestačí.
Kámoš si přesně tohle pořídil a pořád kouřil pyro. Pak jsem mu strčil do ruky lavatrubku a ejhle. Najednou pyro nepotřebuje. No a u mě to bylo v podstatě dost podobné.


Taky říkám, že až s LavaTube jsem začal opravdu "kouřit".
Sigelei 100W + Kayfuny + Avoria
Uživatelský avatar
lamozz
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 89
Registrován: úte 23. úno 2010 22:07:53
Bydliště: Sušice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod borda » čtv 29. lis 2012 0:57:19

kouril jsem leta 30 - 40 denne. po prechodu na ecigaretu - liquid 24mg a jsem poead prekourenej. musim ubrat. po klasicky cigarete ani nevzdechnu, ani v hospode a to je co rict. za to si podle me za 14 dni uz 3 lidi objednali ecigarety.
clovek musi chtit, trosku studovat a mit trosku trpelivosti...

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek
Ego T,W 1100 mAh, Ego C 1000 mAh USB passtrough, Golemek VV, Lavatube vv350 mod, Bolt, CE5+, Vivi Novy, XXL DCT kartomizery, 510-t LR atomizer
borda
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 21. lis 2012 23:26:56
Bydliště: Ceska Trebova

Re: E-cigareta není pro silné kuřáky!?

Příspěvekod Vratis » čtv 29. lis 2012 1:35:18

To borda: Je to tak. Člověk musí chtít, trošku studovat a mít trošku trpělivosti ! :clap:
eGo-T,W, LavaTube, DCT, SuperTanker, Thumsův LST Clear, LT Chrome, E1, E2, T2, P_Dědkova e-dýmka, RakClear+Four tank, Vision EGO-V2+ViviNova, GS V-Core, ChinaBulli, ViVi tank, Screw tank, Vmax Stainless, e-dýmka KING, Mobile Power 8400, CE6 V2, Vivi Nova V5,V6, WP RKN, T3, U-DCT, Telescope, Zmax Stainless, Vision Eternity, R-Tank, D-Nova, IM Bomb+Tank, SteamBoy 2.0, FuzzeXL2, RSST.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vratis
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 353
Registrován: pon 30. led 2012 12:26:37
Bydliště: Hranice (na Moravě)
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků