• Reklama
FastTech
 
 

Standardní baterie Joye 510

Vše co se tvarem snaží přiblížit klasickým cigaretám.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod Rumlik » stř 07. dub 2010 12:25:13

Tak hlásím, že první batrie z mého setu je KO. Sloužila od 6.10.2009, do dnešního dopoledne.Takže vlastně tak nějak 1/2 roku.Druhé dávám tak 1 max 2 týdny.Již je to opravdu slabota.:doh
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod nico » ned 06. bře 2011 0:13:56

Ja som kupoval start pack s 2 standard bateriami 180 mAh. Mal som tu smolu ze som musel reklamovat nabijacku ktora mi nabijala na 3V co si myslim ze je malo lebo po nabiti mi cigo haslo velmi skoro. V startpacku som kupil aj PCC a tak som teda nabijal baterky v nom kde po nabiti mali bez zataze cca 4V to sa mi zdalo v pohode. Napriek tomu vsak vydrz baterii nebola ani z daleka 2 hodky. Tak som myslel ze to je tym ze sa s tym vela hrajem. Dne s je 11. den co mam e-cigo a jedna baterka je KO a druha je na smrtelnej posteli nakolko nedokaze dodat dostatok energie na zohriatie atty. (stahuje svetlo na diode). Tak by som sa rad opytal ci je problem v tom ze to nabijam nudzovo v PCC alebo mam proste smolu.
Obrázek
Joye 510, cakam na Ego-T USB
Uživatelský avatar
nico
Prodejce
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 01. bře 2011 9:25:34
Bydliště: Košice, Slovensko
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod marcuspedro » ned 06. bře 2011 0:44:39

Reagoval jsem zde na první příspěvek, ale nevšiml jsem si že je skoro rok starý a tak jsem to smázl.

Začínal jsem taky na slabých 180mAh baterkách a nabíjel jsem skoro nepřetržitě. Po cca 14 dnech jsem reklamoval a nechal si poslat 280mAh - to bylo o trošku lepší, ale teprve eGo mě uspokojuje drží půl roku.
2x Bateriový grip UT2600 od J.McG, E-Liquid si míchám sám dle své chuti z komponentů Inawera 9mg (VPG 18 + VPG 0), Cartomizer eGo X2™ DUAL COIL - 5ml, eGo clear echomizer v3 (CC) (1,6ml)
Oblíbený shop viewtopic.php?f=37&t=662

E-kouřím od 5/2010 a pyro jsem neměl od 25.7.2010
Obrázek
幫助和保護
Uživatelský avatar
marcuspedro
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 17. led 2011 1:34:40
Bydliště: Cheb
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod e-Hana » ned 06. bře 2011 16:15:11

Nico-
Určitě máš smůlu normální to není!!Reklamuj!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod czbird » stř 18. kvě 2011 15:03:04

Baterky k 510 obecne nic nevydrzi.
Ze starter kitu odesla jedna cca po 2 mesicich, a z dokoupenych MEGA taky tak.
Zbyvajici sice zijou, ale vydrzi tak 2-3 hodiny. Jeste ze uz jsem presel na eGo.
czbird
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: úte 18. led 2011 12:45:17

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod e-Hana » stř 18. kvě 2011 15:06:38

Tak to bych rozhodně netvrdila, já mám jak malé, tak Mega Joye 510 už 16 měsíců a pořád mega šlapou bezvadně(4-5 h ) ty malé cca po půl roce hodně slábnou..)2-3h) :) ale šlapou ,takže to máte tedy nějakou špatnou várku nebo smůlu !
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod abbep » pon 27. úno 2012 17:25:23

kúpil som si 510 manual, a po týždni nahradnú batériu tiež manual.
pôvodná furt fachčí ale tá náhradná :head
po nabití začnem ťahať zasvieti na cca 1sek. zhasne
2 pokus cca do 2 sek. zhasne .... tak sa to predlžuje a po asi 6 ťahu už funguje ako má.
Bohužial po asi 20 potiahnutiach signalizuje že je vybitá. :angry
už som si objednal LEU kross. :dance
Obrázek
VAMO V2, Sentinel M16 , VIVI nova+ I-Atty Genesis, Dekang Yunyan, Yuxi, Orient; Liqua Turkish, Traditional, Mäta; Marion - Flued
Uživatelský avatar
abbep
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 09. úno 2012 14:19:14
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod e-Hana » ned 04. bře 2012 5:43:36

To je asi smůla ,poslala bych jí k reklamaci, ještě koukni na středovou plošku a zkus pod ní zajet něčím ostrým a malinko kolem dokola přizdvihovat , má to trochu vůli a možná jsi jí moc fest utáhl na nabíječku nebo to samé zkus na atomizéru cartomizéru nebo co s tím kouříš, někdy může být nestejně dlouhý závit a stane se to a střed jsi si prostě jen zastrčil a nemá správný kontakt a i se pak jen málo nabíjí ??!! Opravdu to do nabíječky moc neutahuj.. :angel pokud bys ještě něco chtěl písni mi SZ.. at to tu nehledám. :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod jan386 » sob 02. čer 2012 17:20:55

Protože můj dotaz se týká manuální baterie k Joye 510-T, dovolím si jej položit sem. Doufám, že nebudu off-topic (nebo že to nebudete považovat za "oživení mrtvoly").

Po několika týdnech pročítání tohoto fóra (ještě bez registrace) jsem si minulý pátek pořídil sadu Joye 510-T od jednoho zde uvedeného "poctivého prodejce", takže by to neměl být fake. Byl bych s ní naprosto spokojen, nebýt problémů s bateriemi.

Ze dvou baterií v sadě byla jedna mrtvá hned po vybalení, protože se ani přes noc nenabila dost na to, aby se rozsvítilo světlo na jejím konci. Bez problémů mi byla vyreklamovaná a dostal jsem novou. Druhá baterie z balení to, zdá se, vzdala po týdnu nepříliš intenzivního užívání (dobita celkem 5x-8x, nevím jistě). Tam se to projevuje tak, že po dlouhém nabíjení, cca 7 hodin, sice dokáže atomizér rozpálit, ale tak po třech sekundách žhavení začne blikat dioda, že je vybito. Dnes se podobným způsobem začala chovat i ta, kterou jsem dostal místo původní nefunkční (taky má za sebou míň jak deset nabíjení). To ale ještě musím ověřit.

K bateriím se chovám hezky, nabíjel jsem je vždy do plna (aspoň myslím, červená půlka diody nabíječky i po celonočním nabíjení zlehka blikotala) a hned, jak se objevil signál vybití, jsem je přestal používat. Zatím to na mne dělá dojem, že je vadná ta nabíječka a ničí baterie. Rád bych se zeptal, jestli jste se s tím už někdo setkali.

Díky za odpovědi.
jan386
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02. čer 2012 8:12:30

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod e-Hana » úte 03. črc 2012 3:09:20

Rozhodně je to možné a nebyl bys první komu se to už stalo, navíc tuto baterii bys měl mít nabitou během dvou hodin, nepotřebuješ na to celou noc. Pokud baterie opět hned bliká, reklamovala bych už celou sadu včetně nabíječky!! :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod Rumlik » úte 03. črc 2012 6:06:17

jan386 píše:Tam se to projevuje tak, že po dlouhém nabíjení, cca 7 hodin, sice dokáže atomizér rozpálit, ale tak po třech sekundách žhavení začne blikat dioda, že je vybito. Dnes se podobným způsobem začala chovat i ta, kterou jsem dostal místo původní nefunkční (taky má za sebou míň jak deset nabíjení). To ale ještě musím ověřit.


Origo baterie Joye 510 dnes poznáš lehce. Jsou již opatřené logem, viz toto video(čas 4:18):
[video]http://youtu.be/haZHVVAMxnY[/video]

Další změna je, že již mají i upravenou kapacitu na 150mAh místo 180mAh. Doba nabíjení nepřesahuje 2h(většinou je do 1h a 30min nabito). Pokud se stejná závada opakuje i na nové baterii a nabíjení je stále tak dlouhé, tak je na 99% problém v nabíječce. :mrk
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Standardní baterie Joye 510

Příspěvekod Mattias » ned 09. pro 2012 0:05:34

Ak to tu mozem trosicku ozivit s mojou skusenostou s originalkou malou automatikou 510-ky. Pouzivam ju uz asi rok. Nie casto, skor tak "vikendovo", ale nic to nemeni na fakte, ze ma za sebou nespocet nabijacich cyklov. Pre priblizenie, vyfajcil som s nou asi 4 cele 10ml eliquidy a teraz davam 20ml, co si myslim je celkom dost. Vydrzi oproti zaciatku menej => zhruba 60-100 potiahnuti (podla dlzky), co mi uplne postacuje. Pre mna zhruba akokeby 10 normalnych cigariet, teda aj 2 dni (je pravda, ze e-cigareta ide dole skor) :) Nabija sa zhruba 2 hodinky notebookom dodavanou nabijackou. Snad vsetko, co by som mohol povedat, skusenost velmi kladna, velka spokojnost.
Mattias
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: sob 08. pro 2012 23:51:16
Bydliště: severovychod slovenska
Národní vlajka:
Slovakia
Nejvyšší skóra: 8


Zpět na Elektronické cigarety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků