• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Lankosystém

Toto téma je hlavně pro technicky zdatné jedince, kteří se nebojí trochu laborovat.Vše co budete provádět na základě obsahu toho tématu, děláte na vlastní nebezpečí.

Moderátoři: Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pamatujte že:

Prodávat na tomto fóru je možné pouze v tržnici a musíte mít min. 10 smysluplných přípěvků ve fóru.(tzn. ne vtipy atd). Pokud bude někdo prodávat kdekoliv jinde ve fóru, bude jeho příspěvek odstraněn, bez varování ,buďto Moderátory nebo Adminem. Veškerá debata na téma obchodování(nákup nebo prodej od zdejších šikulů), patří pouze do SZ a ne do vláken(bude opět bez varování mazána). Ve vláknech probírejte pouze technické záležitosti kolem výrobků!
(Cokoliv z tržnice nepatří do podpisu.)

Při opakovaném porušování těchto pravidel bude udělěna antihodnost a může následovat ban.

Re: Lankosystém

Příspěvekod iqwe » čtv 22. srp 2013 4:14:47

Nějak nikde nemůžu sehnat lanko 2,5mm 7x19. Po železářských eshopech jsem se nedíval, protože jak píšete, mají drahou dopravu a mně by stačilo i 20cm.

Taky by mě zajímalo, jestli se zlepší vzlínavost při zabroušení spodku lanka pod 45°, jak tady někdo psal, že to tak dělá.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Reklama

Re: Lankosystém

Příspěvekod jura-p » čtv 22. srp 2013 8:40:14

No já si myslím, že přiložením k brusce pod tím úhlem.
Ale kdybys to chtěl zkoušet zbrousit už odstřižené, tak bych ti poradil ten kousek napřed stáhnout drátem, ten kousek lanka má sklon se rozložit na jednotlivé prameny a bruska by ho mohla roztřást i na jednotlivá vlákna..
Jaký to má smysl nevím, normálně se stříhá šikmo, aby se o dno neucpal střední kanálek, aby vzduch mohl lépe dovnitř nádržky. Když tam není kanálek na vzduch, tak fakt nevím. Na vzlínání to určitě není, vzlínání funguje jen nad hladinou a i zbytek lépe vysosne víc drátů u sebe než zmenšující se počet drátků po zbroušení.
Obrázek
Uživatelský avatar
jura-p
Moderátor
Moderátor
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1021
Registrován: ned 15. črc 2012 12:53:33
Bydliště: CB
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod amirinda » úte 30. říj 2018 11:27:56

Čau, chtěl bych zkusit smotat drát. Mám Ni80 0,2mm. Po vzoru na netu bych vzal 3 lanka a zamotal je. Co mě ale zajímá je, co přesně tím získám, lepší chuť, delší výdrž baterie???
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Lankosystém

Příspěvekod iqwe » úte 30. říj 2018 16:40:45

Zkus směřovat dotaz spíš sem
viewtopic.php?f=19&t=1485&start=1095

V tomto vlákně je lankem myšlena náhrada meshe a ne spirálka. Lanko zde slouží pro dopravu liquidu ke spirálce, podobně jako u vaty nebo knotů.
Je dobré si přečíst první příspěvek vlákna, pokud nevíš oč se jedná. :mrk
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Technické upravování e-kuřiva a doplňků

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků