• Reklama
 
 

My Juice by Copsa

Vše co nepatří do ostatních vláken.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: My Juice by Copsa

Příspěvekod Ales75 » stř 11. lis 2015 17:27:48

Tak dneska dorazil vzorek Arctic fuel.hnedka jsem jej otevřel a přivoněl a musím uznat že to tedy voní nádherně,přitom očichání jsem si namočil i nos takže jsem otestoval vůni lékořice,třešně a mentolu.No asi ten vzorek naliju do 10 ml přece jen m64 psal že je to silné tak zrovna takový drahý vzorek přelívat se mi nechce a nechám uležet.jsem natěšený :D
Dneska po dvou dnech jsem opět voněl Arctica.po namíchání jsem cítil pouze lékořici,mentol vůbec a dneska je kromě lékořice která již není tak prvotně cítit vystupuje třešeň takže to počítám bude velmi dobré,věřím v to a doufám že mě to nezklame tak uvidíme v sobotu až budu chutnat sdělím dojmy.
Joyetech eVic VTwo mini
Lost Vape Therion DNA75
HCigar VT75 DNA
Siam Cobra
Diablo RTA
ZK Mini
Smoktech TF-RTA
Taifun GTIII klon
Squape X Dream
Uživatelský avatar
Ales75
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. úno 2014 19:39:54
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: My Juice by Copsa

Příspěvekod Ales75 » pát 13. lis 2015 17:42:13

Tak po debatě s prodejcem jsem právě ochutnal namíchanou přchuť Arctic fuel.První potah velmi aromatický,nejprve jsem ucítil mentol společně s lékořicí a nakonec třešeň.Další potah již splynul společně a nakonec ta třešeň.jelikož jsem se obával že aroma bude hodně ostré tak jsem vzorek naředil do 10ml a udělal jsem chybu takže jsem přišel o tu intenzitu ale to nemění nic na tom že je to vynikající.Mentol je opravdu jen lehký,lékořice a třešeň jsou intenzívnější,kouří to více než jsem zvyklý,chuťě jsou vyvážené,není to příliš sladké,lékořice je v puse cítit chvíli ale pak se krásně vytratí.Takže jsem nadšen a vyzkouším další vzorky ale již s doporučeným ředěním.Dneska jsem dokouřil celý tank Arcticu a je to zvláštní,protože když si zakouříte cca za hodku tak je to opravdu ty chutě dosti silné a aromatické,ale při dalším potahu už se ta extrémní chuť vytrácí a mentol s lékořicí splývá v jednu chuť a třešeň nejde cítit vůbec takže jsem jakoby v rozpacích ale určitě je to dáno tím že to je namícháno jinak než jak se má.co je pro mě příjemné tak je ta lékořice s tím mentolem dá se to opravdu kouřit celý den.vyzkouším i jiné příchutě a budu to porovnávat.
Joyetech eVic VTwo mini
Lost Vape Therion DNA75
HCigar VT75 DNA
Siam Cobra
Diablo RTA
ZK Mini
Smoktech TF-RTA
Taifun GTIII klon
Squape X Dream
Uživatelský avatar
Ales75
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. úno 2014 19:39:54
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: My Juice by Copsa

Příspěvekod Rychart » pon 21. pro 2015 22:02:02

Tak jsem dnes vzal Aliens blood celejch 10ml a kolega Heisenberg. Jdu na míchání a těším se na chuťové zážitky. Dá se kouřit hned po namíchání?
Poslední cigareta padla 17.3.2015 a od té doby nekouřím, ale pouze inhaluji :)
Od 15.9. 2016 nepoužívám nikotin.
Uživatelský avatar
Rychart
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 308
Registrován: stř 01. dub 2015 10:31:53
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: My Juice by Copsa

Příspěvekod wednessmoke » úte 22. pro 2015 1:17:16

Ano.
Obrázek
PRAVIDLA mani padmé húm
13. 2. 2013 v 17 hodin jsem se stal vaperem, též kutilem a alchymistou.
Nic jsem neušetřil, ale stal jsem se nezávislým na pyru!
Uživatelský avatar
wednessmoke
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 627
Registrován: sob 16. úno 2013 23:46:29
Bydliště: OV
Národní vlajka:
Panama

Re: My Juice by Copsa

Příspěvekod Benehallow » úte 22. pro 2015 16:28:53

Ano dá, ale lepší je ji 3 týdny nechal v klidu pracovat, pak je to úplně jiný pokouřeníčko :yes :cool
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Benehallow
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 147
Registrován: úte 19. úno 2013 22:23:45
Bydliště: Prostějov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: My Juice by Copsa

Příspěvekod samos12 » úte 22. pro 2015 21:57:24

u copsy je minimum 3 dni
samos12
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 21. bře 2013 3:37:52

Re: My Juice by Copsa

Příspěvekod Chronic » pát 12. úno 2016 19:34:26

Zkouším teď Laura Palmer. Odleženo 2 týdny, zatím slabá chuť. Ale to bude chybou u mne, vše míchám 10kp/10ml. Zdvojnásobím zítra dávku v lahvičce a až dokouřím zbytek v tanku, tak zase zkusím.
Mají kruté ředění - 19:81 (40,5 ml báze a 9,5 ml příchutě).
Z čeho hulit je, do podpisu to rvát nebudu. Místo na to není :D

Moochem aktualizovaný seznam bezpečnostních limitů 18650 baterií! (od 04.06. - 19.05. 2016)
Aktualizovaný seznam doporučených baterií Moochem

Obrázek

"Which would be worse - to live as a monster, or to die as a good man?"
Uživatelský avatar
Chronic
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 373
Registrován: čtv 12. lis 2015 9:01:55
Bydliště: České Budějovice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: My Juice by Copsa

Příspěvekod Ales75 » stř 01. úno 2017 12:20:06

Tak po delší odmlce jsem opět zde.Objednáno aroma Blue copsa a Peach shaker tak se opravdu těším zda mě to nezklame ale myslím že to bude opět lahůdka :blush
Takže namícháno...Blue copsa jsem celý vzorek smíchal s 10ml báze Fuu VG/PG 20/80 a necháme uležet 14 dnů jak píšou.jinak voní to krásně po borůvkách ale vanilku jsem zatím necítil takže uvidíme až budeme chutnat.
Peach shaker jsem namíchal do 15ml celý vzorek tam byla vůně opravdu nádherná po čerstvých broskvích a vanilka také byla cítit.jazykem jsem jen olízl prst jaké to je no a myslím si že chutě nezklamou takže za 14 dnů napíšu jaké to bylo :blush
Joyetech eVic VTwo mini
Lost Vape Therion DNA75
HCigar VT75 DNA
Siam Cobra
Diablo RTA
ZK Mini
Smoktech TF-RTA
Taifun GTIII klon
Squape X Dream
Uživatelský avatar
Ales75
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. úno 2014 19:39:54
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: My Juice by Copsa

Příspěvekod Ales75 » čtv 02. bře 2017 18:19:33

Tak jsem po 23 dnech zrání ochutnal Peach shaker.Chuť i vůně autentická hodně převládá ta broskev a vanilka je zde také znát i cítit a všechno je to dohromady dobře spojeno.Ochutnal jsem i Blue copsa a hodně velké zklamání... :cry čekal jsem opravdovou chuť borůvek s příměsí vanilky ale necítím ani jedno...prostě propadák a je to jedna z chutí u které jsem předpokládal že se Copsa vytáhne.oproti Peach shakeru jsem vzorek 1ml dával do 15ml a myslím si že ještě by to klidně i dalších 10ml sneslo.báze s aromatem je krásně oranžová taková sytá barva,kdežto Blue copsa sice změnila barvu z bílé na takovou bílo-tmavě nažloutlou ale chuť prostě nikde a to jsem dával do 10ml vzorek čekal jsem že to bude hodně aromatické a výrazné jako všechyn chutě co jsem měl ale bohužel jsem opravdu velice zklamán.to již hotová báze dripper borůvka od Impérie mi to nahrazuje :nech
Joyetech eVic VTwo mini
Lost Vape Therion DNA75
HCigar VT75 DNA
Siam Cobra
Diablo RTA
ZK Mini
Smoktech TF-RTA
Taifun GTIII klon
Squape X Dream
Uživatelský avatar
Ales75
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 169
Registrován: čtv 13. úno 2014 19:39:54
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Liquidy - všeobecná diskuse

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků