• Reklama
 
 

Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Pro všechny fandy přesných čísílek a informací. Můžete si zde vytvářet vlastní ankety a hlasování.

TOP anketa: Co byste si koupili dnes do začátku?

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Voní vám stále klasická cigareta?

Ano, stále voní.
91
16%
Ne, ani nevoní, ani naopak, neutrál.
159
28%
Ne, začala mi přímo smrdět.
326
57%
 
Celkem hlasů : 576

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod iqwe » stř 03. úno 2016 8:01:37

Nevoní, ale smrdí. Za tu dobu vapování mně k mému zděšení zavoněla jen jednou a musel jsem to eliminovat zvýšením NIC v liquidu na pár dní.
Paradoxně mně nevadí smrad v zakouřené hospodě, kde ho očekávám a toleruji, ale venku na čerstvém vzduchu, na chodbě nebo ve výtahu mně vadí extrémně.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod 1AE6308 » stř 03. úno 2016 10:06:48

Vzhledem k tomu že půlka z mých kolegů kouří a to bohužel i v autech služebních tak je za trest po nich někam sednout, cigareta ubalena a nezapalena mi voní když je dobrej tabák, klasická třeba Sparta mi smrdí, jak se oboje podpali tak se mi zvedá kýbl. Kuřáci všeobecně mi smrdí, sám jsem s tím seknul kvůli teďužmanželce a několik měsíců po tom co jsem přešel na ecko jsem se jí téměř kazdej den omlouval za ty dva měsíce co jsem kouřil když jsem s ní randil, muselo to pro ni jako nekuracku být děsný

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod pospisilecek » stř 03. úno 2016 10:15:03

To, ze ženský kourej jen do svatby, jsem slysel. Ale ze i chlapi, to je pro me novinka :bandit :rofl

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod jarda_puncochar » čtv 21. zář 2017 7:34:12

Cigarety mi stále voní a tu skvělou chuť mi vaping nenahradí. E-cigareta mi pomohla přejít z 80-100 cigaret denně na 1krabicku za 2-3 dny. Doufám že s pyrem přestanu úplně a začne mi taky smrdět ale asi to bude ještě nějakou dobu trvat.


Odesláno z mého Redmi Note 4 pomocí Tapatalk
jarda_puncochar
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 13. lis 2016 12:21:07

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod Jirkator » čtv 21. zář 2017 8:54:52

Je to jen o jednom - musíš opravdu chtít. Po nějané době bez pyra Ti to bude nejen smrdět, ale přestane Ti to i chutnat.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod OldAlien » čtv 21. zář 2017 10:12:44

45 let jsem to piloval k dokonalosti, tak toho teď přeci nenechám. Pravdou je, že už si nějaký hluboký šluky nedávám a příjde mi každá dost silná. Ke kávě a po dobrém obědě, je však pro mě stále nenahraditelná.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod ZaMi74 » čtv 21. zář 2017 12:59:45

Mě tedy "vůně" pyra už jednoznačně smrdí. Asi jsem měl kliku, ale pyro mi začalo strašně páchnout už po cca 4 měsících vapingu.
Tchýně hulí jak chemická fabrika za komančů a jsme u ní relativně často, takže příležitostí zapálit si pyro by byla spousta. Vůbec si ale nedokážu představit, že bych si to měl dát do pusy :)
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod Jaarda » čtv 21. zář 2017 13:36:57

Čtyřicet let sem kouřil a letos o velikonocích sem s tím seknul a pyra mě začínaj pěkně smrdět, tak doufám že to vydrží.
RIDE TO LIVE - LIVE TO RIDE «GeekVape Aegis + Dvarw MTL » «GeekVape Aegis + Precisio»
Uživatelský avatar
Jaarda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 84
Registrován: úte 16. kvě 2017 17:05:10
Bydliště: Moravská Třebová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod martelius » čtv 21. zář 2017 18:17:49

Mně cigaretový kouř voněl už v dětství dlouho před tím, než jsem si zapálil svou první. Nemyslím tedy, že by mi cigarety měly někdy vyloženě smrdět. Nicméně po osmi měsících vapingu už při tabákovém závanu necítím touhu si zapálit a obecně vzato si už neumím moc představit, že bych někdy zase kouřil. Kuřáci a zakouřený textil mi ovšem smrdí velmi, což jsem dříve nevnímal.
Obrázek

Ares, Berserker, Cthulhu (Hastur, Mini), E-Phoenix (Firebird, Hurricane v2), Kayfun (3,4,5,Prime,Lite), Rose, Siren (22,v2), Skyline, Squape (E, X)
Uživatelský avatar
martelius
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 18. kvě 2017 2:48:16
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Anketa - Voní vám stále klasická cigareta?

Příspěvekod BuTHCer » sob 14. říj 2017 10:40:11

Je vtipný, když si člověk uvědomí, jak musel smrdět, když přijde kuřák z pyra, fakt to cítím a opravdu to smrdí. Vůně nezapáleneho tabáku je furt úžasná, rad si přičichnu k golden virgini nebo drumu

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Předchozí

Zpět na Ankety & Hlasování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků