• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

VaseCigareta.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod p205 » sob 09. dub 2016 10:58:41

Poprvé jsem byl také velmi spokojený. Ochotný a zkušený prodavač v HK mi poradil s nákupem první e-cigarety. Svou druhou jsem se tedy rozhodl objednat s dodáním do kamenné prodejny v HK. Domníval jsem se, že vyšší ceny jsou vykoupeny profesionalitou. Bydlím 30 km daleko, ujistil jsem se telefonicky, že je vše v pořádku, abych cestu nevážil zbytečně.
Paní prodavačka mi však nabízela rozbalenou sadu z regálu. Snažil jsem se vysvětlit, že chci nové nerozbalené zboží. Neměli. Podle webu však ano. Současně nabízeli konkrétní sadu ihned k odběru a já měl potvrzenou dodávku z eshopu.
Domnívám se, že u e-cigarety je neporušený obal důležitý, stíracím kódem se jinak přesvědčím jen o pravosti krabičky :)
Alespoň na Ijust2 jsem nikde výrobní číslo nenašel.
Nakonec jsem teda vážil zbytečně :(
Uživatelský avatar
p205
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 27. bře 2016 13:51:14
Bydliště: u HK

Reklama

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Profivapers » sob 09. dub 2016 13:01:51

A tak já chodím do VaseCigareta rád. Nebo spíš konkrétně do obchůdku v ČB. Kvalitní zaměstnanci, hlavně ta slečna co tam byla posledně, s ochotou a se zájmem o vaping. Dobrej "čuch" na výběr slušného žádaného zboží a dost často i dřív než ti ostatní, jako první na trhu což je určitě fajn, aspoň pro mne, mít to dobré rychle a výborně udělanej web i když se mi něco trochu nelíbí na některých popisech. Když mě něco víc zaujalo z dobrých kousků tak právě tady dost často měli. To se pozná přehled aspoň co týká toho lepšího od Joyetech, Eleaf, Smoktech.. a těhle profláknutejch firem. To okrajovější a doplňkové zas koupím třeba jinde, na to není úplně tento obchod zaměřen i když i to se zlepšuje. I se zlepšilo, že je k dispozici víc kousků, aspoň na co jsem koukal dvě poslední návštěvy tak byli k dispozici továrně zabalené kusy a jasně jeden rozbalený na zkoušení nebo pokud čerstvý model tak se může rozbalit. Pokud není zabalený kus tak se dá aspoň u nás v ČB objednat a bude myslím druhý den, což je trochu na houbec (pro toho kdo to požaduje), ale zatím se mi to stalo jen jednou a v jiné barvě by ta možnost byla hned. Celkově jsem tady dost spokojen a stavím se zas, asi pro iStick Pico. Vím že bude rychle jak je zde zvykem (samostatně, sady jsou už pár dní) a budu si ho i moci případně před koupí vyzkoušet, krom toho, že můžu vyzkoušet i třeba něco jiného.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod dlouhejbil » ned 10. dub 2016 14:54:08

Držte se tématu:
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Gorole » sob 14. kvě 2016 1:52:38

Za mě tedy Ostravská prodejna je celkem ucházející v poslední době.
Jak již bylo několikrát zmíněno, vydávají vystavené zboží za nové, a v poslední době je paní prodavačka celkem nepříjemná.
To nemluvím za sebe, ale i za kamarády.
Věčně cedulka přijdu hned, nedej bože že někdo přijde nakoupit 10 minut před zavirackou. Nemyslím žádné vybírání, ale jdu pro konkrétní věc. Cca 2 minuty :-D PROBLÉM!
Tak mají dát zaviracku na 17:50 hodin.
Člověk aby se bál jim udělat kšeft na konci směny :-\

A to nemluvím o tom, že český manuál asi taky nedávají k žádnému výrobku.

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
Gorole
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 03. úno 2015 18:38:32

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod pepyn » sob 14. kvě 2016 9:27:19

Zdar, tak za mě v OV problém nemám, ochota, vstřícnost,
některé zboží rozbaleno je, ale zase jde na to kouknout,
pěkný den
PS: eshop rychlost, spolehlivost, spokojenost.
Naposledy upravil pepyn dne sob 14. kvě 2016 15:25:25, celkově upraveno 1
pepyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 25. říj 2015 14:57:13
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod mrkson » sob 14. kvě 2016 10:14:08

Protože při svém zaměstnání jezdím denně autem po celé Praze navštívil jsem 5 prodejen ve městě. Nejpřívětivější a nejlepší obsluha kterou tímto chválím je na Smíchově. Tuto prodejnu mám z domova nejblíž a velmi rád tam nakupuji. Střídají se tam dvě příjemné slečny s kterejma se občas zakecám třeba půl hodiny i déle. Vyměňujeme si zkušenosti, ukážou mi různé zboží, prostě super obsluha.
Naopak nejhorší obsluha ze všech prodejen je na Korunní. Měl jsem to zrovna nejblíž a pořeboval jsem koupit konkrétní věc kterou měli podle webovek na prodejně a pán mi tvrdil že ji nemaj. Jmenoval jsem mu přesný název výrobku který byl napsán na jeho obalu . Ale tím že v systému bylo jméno výrobku zadáno špatně tak počítač nenašel toto zboží a pán byl líný podniknout víc než udělal, tak jsem ho doslova musel několikrát dokopat k tomu aby znovu a znovu zkoušel hledat. Nakonec samozřejmě zboží bylo nalezeno ale přesvědčíl mne o tom že nemá přehled a na tohle místo se každopádně nehodí. Tento líný, nepříjemný a znechucený pracovník této prodejny mne svou arogancí odradil od dalších nákupů na tomto místě.
U ostatních navštívenejch prodejen není co vytknout, jsou příjemní a dělají svou práci i když člověk nejde přímo něco kupovat zboží ukážou a poradí.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Honza T. » sob 14. kvě 2016 11:06:37

Já jsem také maximálně spokojený s tímto prodejcem ( pobočka Brno ).
Spoustu výrobků si zde mohu prohlédnout a když náhodou vzhledem k širokému sortimentu nemají třeba grip v mnou požadované barvě na této prodejně, tak už druhý den mi přijde SMS + email, že si jej mohu vyzvednout. :yes
Navíc když potřebuji, prodávající mi vždy dobře poradí a doporučí.
Obrázek
Uživatelský avatar
Honza T.
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 172
Registrován: stř 18. dub 2012 10:41:51
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod MalyPiko » sob 14. kvě 2016 20:50:48

mrkson píše:Protože při svém zaměstnání jezdím denně autem po celé Praze navštívil jsem 5 prodejen ve městě. Nejpřívětivější a nejlepší obsluha kterou tímto chválím je na Smíchově. Tuto prodejnu mám z domova nejblíž a velmi rád tam nakupuji. Střídají se tam dvě příjemné slečny s kterejma se občas zakecám třeba půl hodiny i déle. Vyměňujeme si zkušenosti, ukážou mi různé zboží, prostě super obsluha.
Naopak nejhorší obsluha ze všech prodejen je na Korunní. Měl jsem to zrovna nejblíž a pořeboval jsem koupit konkrétní věc kterou měli podle webovek na prodejně a pán mi tvrdil že ji nemaj. Jmenoval jsem mu přesný název výrobku který byl napsán na jeho obalu . Ale tím že v systému bylo jméno výrobku zadáno špatně tak počítač nenašel toto zboží a pán byl líný podniknout víc než udělal, tak jsem ho doslova musel několikrát dokopat k tomu aby znovu a znovu zkoušel hledat. Nakonec samozřejmě zboží bylo nalezeno ale přesvědčíl mne o tom že nemá přehled a na tohle místo se každopádně nehodí. Tento líný, nepříjemný a znechucený pracovník této prodejny mne svou arogancí odradil od dalších nákupů na tomto místě.
U ostatních navštívenejch prodejen není co vytknout, jsou příjemní a dělají svou práci i když člověk nejde přímo něco kupovat zboží ukážou a poradí.



Potvrzuji Korunní už nikdy víc.
U pána žádám zboží, sotva se zved a ať si to objednám na eshopu a přijdu zítra... :head
MalyPiko
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 05. zář 2013 21:45:39

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod 1AE6308 » ned 15. kvě 2016 8:06:07

Hele kluci mě to nedá, ta korunní, to bylo v týdnu nebo o víkendech?

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod OldKalien » ned 15. kvě 2016 8:39:45

Možná to není o prodávajícím, ale o majiteli.
Kdyby se o provozovnu více zajímal, tak by musel takového zaměstnance, na minutu vyfackovat na pracák, pokud to ovšem není rodinný příslušník.
Uživatelský avatar
OldKalien
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1265
Registrován: pon 26. led 2015 8:48:40
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod MalyPiko » ned 15. kvě 2016 9:23:25

1AE6308 píše:Hele kluci mě to nedá, ta korunní, to bylo v týdnu nebo o víkendech?

[ Post made via Android ] Obrázek

V týdnu :bandit
MalyPiko
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 05. zář 2013 21:45:39

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod 1AE6308 » ned 15. kvě 2016 9:29:27

Já chodím o víkendech a to je úplně o něčem jiném.... Právě jsem si říkal kde se ta negativní reakce bere, sám ji tam neznám. Takže jsem doma. Díky :)

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod mrkson » ned 15. kvě 2016 10:07:25

To bylo přes tejden, odpoledne brzy po obědě. Když jsem přišel do krámu, tak jsem tam byl sám a za celou dobu nikdo nepřišel.
eGo ONE CT , eVic VTwo mini , Presa TC 75W , RX200S , Therion , Noisy Cricket , Theorem , Amor Plus , Cubis , Plume Veil , Torque

Vapuju od 18.11.2011
Uživatelský avatar
mrkson
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 393
Registrován: sob 18. úno 2012 13:20:20
Bydliště: Hlučín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Naghavi » pát 29. črc 2016 11:02:27

Ostravská pobočka je pro mne zdaleka nejlepším kamenným obchodem ve městě. Tečka.
Aspire Zelos s Nautilusem 2
Aspire PockeX
Báze 50/50 s 6 mg
Aromata podle trendů a novinek
Uživatelský avatar
Naghavi
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 124
Registrován: úte 27. lis 2012 9:03:42
Bydliště: Fifejdy 2
Národní vlajka:
Great Britain

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Profivapers » pát 29. črc 2016 13:40:14

V podmínkách, článku "Za jak dlouho obdržím zboží" je psána i možnost odeslání zásilky v pátek službou ČP s garantovaným doručením i v sobotu, ale realita tomu neodpovídá. Bylo mi to odmítnuto po mém dotazu písemně a následném telefonátu z centrály. Tak v tom případě to nemá být psáno. Jinak s prodejnou v ČB, která nesouvisí s e-shopem, vstřícností zaměstnanců, výběrem novinek s možností ozkoušení apod. jsem stále maximálně spokojen.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků