• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

přehlednost -vylepšení

Sem prosíme směřujte Vaše dotazy/připomínky k našemu webu i fóru.
Aktivační e-mail, pro vstup do fóra, Řešení potíží s přihlášením v Tapatalku, Dotaz na moderátora/rady/

Moderátoři: e-Hana, Rumlik, dlouhejbil

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod Tempter » čtv 28. črc 2016 20:53:08

No, presne v tom fore dal e-Micra navod, ako sa da tym prispevkom vyhnut. Samozrejme, mozes mi oponovat, ze to je zlozite, a ze chcete uzivatelsky jednoducho nastavitelny filter. Ibaze jeho instalacia nie je zadarmo, takze odkial peniaze? Z reklamy... Ale ked inzerenti zistia, ze ich posty nemaju sledovanost, reklamu stiahnu, A forum sa moze dostat do existencnych problemov. Riesenim by bolo spoplatnenie fora, ale kolko ludi by zaplatilo?
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

FastTech

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod Lubis » čtv 28. črc 2016 22:09:22

Chudak Smoki.sk :hammer_head:
Muj nazor je, ze pokud to pomuze chodu fora, nevidim v tom problem, dokonce jsem si dal vyjimku v ad blocku. Pokud s tim ma nekdo problem, je to jeho osobni vec, ale nechapu proc to rozebirat v nekolika dalsich temach. Myslim si, ze to Rumlik vysvetlil dostatecne. Samozrejme muzete zvazit moznost toho, ze se stanete sponzorem a pak zkusit adminy, jestli nejde vytvorit nejaky plug in pro VIP.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lubis
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 430
Registrován: sob 09. bře 2013 0:26:47
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod Jirkator » pát 29. črc 2016 7:02:43

@Tomk70: A jak si to filtrování příspěvků představuješ v praxi? Jak by to jako mělo probíhat? Třeba že zakladatel vlákna ho označí jako reklamní či "kecací" a Ty si pak dáš zobrazit pouze ty nereklamní? Fakt čekáš, že to bude fungovat? :nech
Nemyslím to teď nijak špatně, ale je to Rumlíkovo fórum a on plus pár adminů na něm nechávají svůj čas a energii a tudíž i určují mantinely. Buď to tu ber takové jaké to je, nebo nech být. Jestli Ti zdejší podmínky nevyhovují, nemusíš sem chodit. Jsou i jiná (např. "zlatá") fóra pro vapery, kde lze hledat, či rozdávat zkušenosti a není tam tolik reklamy. Vlastně ono tam není ani tolik uživatelů a příspěvků. Vždy máš možnost volby.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod tomk70 » pát 29. črc 2016 12:56:14

Například kdyby byla možnost nastavit do výpisu nových příspěvků ze kterých témat tam chci novinky zobrazovat. Dal by jsem si jenom atty,gripy a neměl by jsem obchodníky a jiná témata která moc nesleduji. Ale nevím jestli je něco takového technicky možné.
Rakův tank a jiné genesis mash bez opletu. Gripy kubíček a Joytech Evic oba z gogin elektr.
Uživatelský avatar
tomk70
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 17. čer 2010 11:13:23
Nejvyšší skóra: 1

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod Hodo65 » pát 29. črc 2016 13:53:30

Technicky možné by to možná bylo, ale z důvodů několikrát zde uvedených to asi nikdo implementovat nebude. Pochybuju, že se najde nějakej zahraniční prodejce, kterej bude chtít nějakou formou přispívat finančně na chod fóra v případě, že by bylo možné jeho vlákno jednoduše odfiltrovat. Prodejci odejdou, forum možná zanikne nebo se budou muset třebas uživatelé na jeho chodu nějakým způsobem finančně podílet. Je to tak těžký pochopit?
od 20. 8. 2011 bez jedinýho cigára ;-)
Uživatelský avatar
Hodo65
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 103
Registrován: ned 22. kvě 2016 12:18:49
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod tomk70 » pát 29. črc 2016 14:06:10

Nemyslel jsem odfiltrovat z fora. Pouze z těch 15 nejnovějších
Rakův tank a jiné genesis mash bez opletu. Gripy kubíček a Joytech Evic oba z gogin elektr.
Uživatelský avatar
tomk70
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 17. čer 2010 11:13:23
Nejvyšší skóra: 1

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod pospisilecek » pát 29. črc 2016 14:15:23

O to ale prodejcum jde predevsim..
Zustat na titulce a to pro vsechny :mrk

[ Post made via Android ] Obrázek
RADY POUZE ZA POPLATEK..
BLBCUM ZA DVOUNÁSOBEK..


Obrázek
Uživatelský avatar
pospisilecek
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3126
Registrován: sob 27. říj 2012 23:30:03
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod Rumlik » pát 29. črc 2016 18:23:29

Tak ještě jednou. Základní důvody, proč zde zahraniční prodejci jsou a proč je tu i celá jejich sekce, jsou sepsány již zde: viewtopic.php?p=372855#p372855, jak již podotkl Tempter.

Pokud jde o to odfiltrování jejich postů z TOP15, tak to je složité. Každý prodejce, včetně těch tuzemských, chce být samozřejmě vidět a má eminentní zájem o to, aby jeho post byl na očích co nejvíce lidem. Dát do placu takový filtr pro všechny uživatele, by samozřejmě znamenalo, že postování na našem fóru by se pro prodejce stalo nezajímavé. To je jako dát možnost divákům v telce, aby si zcela z vysílání odfiltrovali reklamy. Divák sice bude šťastný, ale televize se stane pro sponzory nezajímavá, nebude mít z čeho hradit svůj provoz a časem zcela skončí. Dokonce už ani ČT si nevystačí pouze s povinnými koncesionářskými poplatky a pomáhá si reklamou.

Bylo by to schůdné snad jen v případě, že by takový filtr byl přístupný například pouze pro sponzory fóra ( už dopředu vím, kolik by tu kvůli tomu bylo zase brečíků a narážek na vydělávání peněz na úkor "běžných" uživatelů či diskriminaci a blablabla..... ). V takovém případě by se o tom, ale dalo uvažovat a třeba by se dal i zaplatit nějaký šikovný programátor, který by nám něco takového připravil. Jenže pokud se mrknete dolu pod fórum do skupiny "Sponzoři", tak se dozvíte, že z celkem 9945 registrovaných uživatelů na fóru to jsou přesně 3 lidé, kteří nás finančně podporují. Za takového stavu se tedy o nějakém filtru na odfiltrování "komerčních" postů pomalu ani nemá cenu bavit.
GeekVape Aegis X + Digiflavor Siren V2 24mm|Wotofo Profile RDA.
Herní streamy na Twitch.tv

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Uživatelský avatar
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2284
Registrován: pon 04. led 2010 23:40:47
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod 1AE6308 » pát 29. črc 2016 18:24:29

Osobně bych smazal některá 100 letá vlákna nebo je aspoň přesunul do uzavřených. Například v sekci všeobecná diskuse... Je tam pár věcí ktere se drží pořád nahoře a do kterých nikdo nikdy už neprispeje. Viz třeba : Mezinárodní den E-kuřáků, Tabulky cartomizér-atomizér-baterie-passthrough atp. Tohohle je po celém fóru milion. Myslím že v dnešní době už je to pravěk vapingu a tedy není třeba aby se to motalo mezi aktuálními živými tématy.

A dovolím si přítomné poprosit k diskuzi k tématu. Příspěvek nemáte zaplacený nikdo kdo nejste fialový, tedy ani já. Tak se prosím nehadejte jako kluci na pískovišti o hrabicky a kyblicek s lopatickou. Proč si to nejdete vyříkat do vlákna sporů? Tam na to máte prostoru dost.
[ Post made via Android ] Obrázek
Naposledy upravil 1AE6308 dne pát 29. črc 2016 19:39:28, celkově upraveno 1
1AE6308
 

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod nunasjiri » pát 29. črc 2016 18:59:32

Naprosty souhlas.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Naposledy upravil dlouhejbil dne pát 29. črc 2016 19:37:13, celkově upraveno 1
Důvod: Necituj předchozí příspěvek - přečti si pravidla
Joyetech eVic, Joyetech eVic Supreme, Kanger AeroTank, Vision X.Jet BDC Nova, Eleaf Alpha
nunasjiri
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 203
Registrován: pát 22. srp 2014 19:12:02
Bydliště: Praha 3
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Filtrování nejnovějších příspěvků

Příspěvekod dlouhejbil » pát 29. črc 2016 19:51:02

od tomk70 » pát 29. črc 2016 12:56:14
Například kdyby byla možnost nastavit do výpisu nových příspěvků ze kterých témat tam chci novinky zobrazovat. Dal by jsem si jenom atty,gripy

Od začátku, kdy jsem se tu zaregistroval jsem si zaškrtnul dole pod vlákny „sledovat toto téma” a v některých případech „sledovat toto forum”. Denně mi chodí upozornění mailem na tato témata, či fora. Neboli, na ta co nechci, mi nic nechodí a já je tak vůbec nevidím. V čem je problém nechápu. :D
od 1AE6308 » pát 29. črc 2016 18:24:29
Osobně bych smazal některá 100 letá vlákna nebo je aspoň přesunul do uzavřených. Například v sekci všeobecná diskuse..

Smazal jsem dvě vlákna a asi tak 30 jsem jich přesunul do archivu. Ale to nijak nepomůže. Na jejich místa naskočí jiná.....
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod 1AE6308 » pát 29. črc 2016 20:47:24

To jo ale třeba jednou ročně to takhle pročistit by asi nebylo na škodu... Myslím že by to uvolnilo dost místa.

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod dlouhejbil » pát 29. črc 2016 20:49:42

O místo nejde a dělávám to i víckrát do roka. Ale to, oč tu bylo žádáno, to opravdu nepořeší.
Je třeba si uvědomit, že příspěvky oněch prodejců budou dnes a denně vždy ty nejčerstvější.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod 1AE6308 » pát 29. črc 2016 21:12:36

Prodejce jsem zrovna nemyslel.. Myslel jsem takový ty zapadly, zastaralý témata všeobecně...

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: přehlednost -vylepšení

Příspěvekod tomk70 » sob 30. črc 2016 19:47:55

Děkuji za vysvětlení. Nenapadlo mě že výpis těch 15 témat berou výrobci/prodejci jako extra reklamu. Na mail odkazy dávat nechci ale ty 2 kliky do sekce která mě zajímá můžu udělat. Jenom jsem měl ve zvyku číst jinak.
Rakův tank a jiné genesis mash bez opletu. Gripy kubíček a Joytech Evic oba z gogin elektr.
Uživatelský avatar
tomk70
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 17. čer 2010 11:13:23
Nejvyšší skóra: 1

PředchozíDalší

Zpět na Dotazy k tomuto fóru a webu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků