• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Příchutě od FA, zkušenosti

Zde se můžeme bavit o vlastních receptech.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod maries » ned 31. črc 2016 0:19:53

Od fa mam jen tabakovky a ty nechávám uležet, +- 12 kapek na 10ml a nemám problém

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Reklama

FastTech

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod Mike03 » ned 31. črc 2016 0:24:45

Vím že u tabáku a ruzných buchtiček se musí nechat odležet 14 dní aspoň, ale u normální příchutě jako je vanilka, med, pistácie se může vapovat hned přece. Teda aspoň to každý tvrdí. Nevím, jakou má wismec venti podání chuti. Jestli je tohle jeho podání chuti tak je to šmejd, stejně tak Uwell crown.

To maries:
Jo taky sem si udělal tabákovku a nechávám odležet. Dal jsem 10 kapek tabáku od FA a 4 kapky perníku od capella. Tak uvidím no.
Mike03
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 29. dub 2016 22:48:12

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod maries » ned 31. črc 2016 6:12:39

Buchty dorty krémy atd. se taky nechávají uležet, jediné ovoce se může hned. Nebo taky můžeš neovocne nechat uležet a těsně před vapovanim pridat do takto hotoveho liquidu ovoce. Musíš si najít sám pro sebe nejlepší dobu zrani, poměr příchutě a baze. Co se týče atty, smejdy to asi nebudou, ale pokud necítíš chuť tak přidej aroma o pár kapek. A taky porovnej s hotovkama at víš jestli je chyba v atty nebo v tvých míchanicích.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod dlouhejbil » ned 31. črc 2016 10:22:42

Je potřeba si uvědomit, že se NEMUSÍ NIC a zároveň se VŠE MÚŽE.
Jediné co je fakt je to, že ovoce skladováním ztrácí chuť. U všeho ostatního se chuť mění a pak je na posouzení jednotlivce zda k lepšímu /zrání/, nebo k horšímu.
Prostě zkoušej a zkoušej. Univerzální návod ti nikdo nedá.
http://www.e-cigaretafans.eu/forum/view ... f=6&t=2775
Ale už jsme OT.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod jirkaf » ned 31. črc 2016 21:22:43

Já micham kombinaci kokos-ananas obojí cca 20k do 30ml a kouřím hned. První 3 dny je dominantnejsi ananas, a pak kokos. Když jsem je kouřil samostatně, tak ananas byl že začátku až trpky a kokos nevýrazný, a projevili či zakulatili se az po pár dnech. Takže i to ovoce zraje různě.
Hcigar VT75C + Vapor Giant V6M , Sxmini Sl + Vapor giant M5, , iStick TC 40W + Kayfun5, Uwell Caliburn
Uživatelský avatar
jirkaf
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 111
Registrován: ned 23. zář 2012 21:01:36
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod maries » stř 31. srp 2016 12:04:23

Dneska zkouším banán, není to vyloženě špatné, ale chemie je tam cítit, no nic moc.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
maries
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. bře 2013 22:40:19
Bydliště: Otrokovice/Brno

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod Hans82 » stř 02. lis 2016 14:21:00

Chtěl jsem se zeptat na jednu věc. Měl jsem od vapingu nucenou pauzu a mám tu ještě dost lahviček s aromaty FA. To datum spotřeby je nutno brát nějak vážně? Chápu, že pro srandu králikům to tam asi nedávají, jenom by mě zajímalo, co se na tom může zkazit.
V současné době odpařuji na dynamické dvojce:
Eleaf iPower 80W + Digiflavor Siren 22 GTA MTL/Eleaf iPower 80 W + Geekvape Ammit
Hans82
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 241
Registrován: pon 24. srp 2015 15:46:56

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod jab63 » stř 02. lis 2016 15:16:54

I PG se může při nevhodném skladování zkazit. Já to řeším tak, že datum spotřeby nečtu a když se mi něco nezdá tak to vyleju.
dotbox - doggystyle 2k16
eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Uživatelský avatar
jab63
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 651
Registrován: sob 10. pro 2011 5:06:18
Bydliště: Děčín

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod 1AE6308 » stř 02. lis 2016 15:54:53

Tuším že by mohla degradovat chuť.... Jinak mě nic nenapadá

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod Suchac » pon 07. lis 2016 18:54:08

Dovolím si doporučit "Metaphor" od FA ze série "Artist Touch", dobrá buchta s citrusovou polevou :yes
Zítra dorazí "Morning Sun", takže časem taky poreferuju. Jsem celkem zklamanej z "Tiramisu", i po 14 dnech zrání pořád převládá taková divná připálená chuť, poměr 1kap/1ml. Huleno na subtanku s keramikou.
Edit: Morning Sun je taky dobrý - asi jako jablečnej mošt s ocáskem černýho čaje. Tiramisu i po dalším měsíci zrání pořád eklhaft :wring
Edit: MS ochutnáno i na kayfunu a po delším vyzrání se jablečnej mošt trošku přehoupnul do citrusova. Ale pořád mňamka, takové zajímavé, komplexní. Při každém potahu pořád přemejšlim jak to vlastně chutná. Něco jako když se někdo zeptá jakou barvu má duha :chuckle
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: Příchutě od FA, zkušenosti

Příspěvekod Muroň » čtv 03. kvě 2018 16:24:39

Do tohoto nejdelšího vlákna tradičního výrobce příchutí přidám svou dlouhodobou zkušenost s několika tabákovkami, které u mě patří ke stále oblíbeným. Pořadí podle oblíbenosti:
Dusk - ​ jemná, lehká a přitom plná chuť, ve které je něco tajuplného (výrobce to označuje jako lékořici a dřevo, ale nevím). Je to takové hořko-sladké, ale na pozadí. Dlouhodobě je to má nejoblíbenější tabákovka vůbec.
Perique Black - full flavour verze Duska. To tajuplné je tam silnější a výraznější, nedá se to bafat furt jak Dusk, ale zas si na tom víc pochutnám.
Desert Ship - určitě o dost nasládlejší než legendární DS. Vracím se k němu při chuti na sladký tabák. Chutná mi v přírodě.
Maxx Blend - také klasická příchuť, taková univerzální lehčí cigaretová. Chutná mi po ránu, ale nemůžu to furt a chybí tomu nějaká nosná chuť, prostě výraznější motiv. Je to něco jako směs koření na maso, co lze přidat k jakémukoli masu na jakýkoli způsob úpravy, nějakou chuť to dodá, ale chybí tam ocas konkrétního koření. Hodí se k dochucování a experimentům.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Míchání liquidů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků