• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

VaseCigareta.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod roberto7 » ned 23. říj 2016 14:58:39

1AE6308 píše:Tyjo... Tak jsem se zas pripichl na jejich web a zarazil mě popis produktu :

Těšit se můžete také na moderní teplotní režimy pro nikl, titan a nerezovou ocel šetřící nejen baterii a spotřebu e-liquidu, ale také zamezující spálení vaty uvnitř žhavící hlavy.

Kterej blb jim píše ty popisky? Nebo kdo mu je diktuje?! Jak může říct že TC režimy šetří spotřebu liquidu?! Tohle mazání medu kolem hub mě už síří


Takovýhle popisky nemaj jenom na vašenaše,ale aj na jiných webech. :hammer_head: :hammer_head: :hammer_head:
roberto7
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 514
Registrován: ned 22. kvě 2016 7:49:28

Reklama

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Tempter » ned 23. říj 2016 15:39:27

Tento obchod to ma este celkom dobre, az tak to s tou "reklamstinou" neprehana. Na to su tu lepsi "experti" - napr. "Elektronická cigareta eGo H2S ve černé barvě je doménou luxusu a elegance. Navíc používá nejnovější typ dvouspirálového clearomizeru". Alebo nazvať par stranovy letak e-bookom chce tiez riadnu davku odvahy
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod beeman » ned 23. říj 2016 17:04:09

no me tento obchod pobavil uplne nejvic, to uz asi nikdy nezaziju

jsem sa asi pred tremi lety pokousel po pauze nekde zamestnat a jelikoz jsem se v ty dobe docela zajimal o ekoureni, reagoval jsem na nabidku prace prodavace v Korunni. prisel jsem na pohovor, prubeh tak nejak standardni primo v prodejne, pokecali jsme a vypadalo to, ze si placnem.
tedy az do okamziku, kdy mi bylo sdeleno, ze chteji, abych tam tyden pracoval od rana do zaviracky na zkusenou, jestli budou se mnou spokojeni. A tedy jestli nebudou, tak papa, naschledanou a ze prej ten tyden zaplaceny nedostanu. Na poji pripominku, ze to snad poznaji behem jednoho dne jenom spitli, ze takova maji pravidla. Takze je mi jasny, ze si tam takto honi brigadniky/otroky, co makaj zadarmo.
pak se asi nedivte, co ze to tam pracuje za lidi.
no pobavili me tehda.

abych jenom nehejtoval, tak nakupovat tam chodim porad, i kdy tedy jenom uz baze a prichute.
beeman
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09. říj 2016 13:08:50

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod vasekm1 » sob 29. říj 2016 17:52:38

Ahoj,v Plzni asi mají jiné podmínky. Chodím sem nakupovat už asi tak třetí rok a holky se moc nemění a docela jsou
v obraze a ví ,co prodávají.V.
Elaf istick100w,Vamo V3,Caravela,Elaf IJust 2,Kaiser,Kayfun V5,Vaporesso Estoc Mega,OBS Engine nano
Uživatelský avatar
vasekm1
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 09. říj 2016 9:32:31
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod chris_cz » ned 30. říj 2016 20:27:48

Mno mám zkušenost se 3mi jejich krámy v Praze, a je taková, že záleží na konkrétním prodávající člověku. Obvykle jsou poměrně orintovaní, ale už jsem potkal i oba extrémy, jak cosi s čím nemělo smysl ztrácet čas páč zjevně netušil která bije, tak i asi jednu z nejlepších prodávajících co jsem kde ve vapeshopech potkal. Afaik tam oba už neprodávají. Tož asi tak.

Konkrétní příklad z tohoto týdne: před pár dny jsem si u nich byl koupit pár premiových přichutí, mno a napadlo mne si přitom dokoupít ještě jedno KSko. Leč ouha, že prý jen lakované černé co vidím v polici, že stříbrné určitě nemá. Mno tak nic (ex post zjištěno dle webu: měl být skladem na prodejně), tak holt byla tržba menší.
Mno a dneska jsem tam byl odnést moji první reklamaci u nich, jeden z mých eviců má zjevně nekvalitně přípájený usb port, mno a nedalo mi to, zeptal jsem se znovu na stříbrné KSko: holčina jukla do police kde stále trůnil ten lakovaný, ale pak nelenila a přehrabala i šuplíky a...voila...stříbrny byl na světě. A opravdu to nebylo tím že by dostali ve státní svátek nové zboží :-) Tož tak.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Killingman » ned 30. říj 2016 21:23:02

Tyjo tak to jsou vjecy...
Ja mam teda zkusenost jen s jejich pobockou v Hradci Kralove a mohu jen a jen chvalit. Na to kolik tam chodi lidi a jaky nesmysly jsem za tech par chvilek od kupujicich slysel dost obdivuju prodejce. Ono odpovidat 150x denne na to samy je dost zahul i na psychiku prodejce. Kazdopadne je to jejich prace a ja za Hradec jen tleskam jak se s tim tady popasovali

[ Post made via iPad ] Obrázek
Killingman
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 27. lis 2011 13:32:06
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod 1AE6308 » ned 30. říj 2016 21:32:25

Nojo o tom tu na fóru taky něco víme :rofl

[ Post made via Android ] Obrázek
1AE6308
 

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Wolfgar » úte 08. lis 2016 22:12:37

Vetsinou nakupuju ve Vladislavove kde to je o stesti, pokud se vas ujme pani vaperka veteranka ktera tam co si pamatuju dela uz peknych par let tak naprosto bezvadne, vyzna se a poradi naprosto s cimkoli. S ni tam pak vetsinou je nejaka mlada holcina a ta vypada ze zatim moc netusi, poradit moc nedokazala ale aspon se trochu snazila. Oproti Korunni slabe, dnes jsem se tam stavoval a prodavace o kterem tu byla rec jsem poznal hned. Verim ze kdyz mu tam prijde nekdo kdo vapuje presne to same co on tak se mozna i rozpovida ale od okamziku kdy jsem mu rekl ze vapuju MTL tak bych to pohrdani ktere se tam hned nakupilo mohl nabirat lopatou, a kdyz jsem se zaptal co by mi doporucil na motani do ega one CLR tak prohlasil ze nevi protoze to on by nikdy nekouril a co jeste teda chci. Jako nekdo kdo taky par let ztravil prodejem vim ze zakaznici jsou obcas na hlavu a clovek je pred zavirackou uz casto na***nej na celej svet ale kdyz jsem prodaval spotrebice tak bych taky zakaznikovi co si prisel pro mycku nerek ze o tom nic nevim protoze ja mam doma drez, neco o tom vedet je sakra soucast ty prace, zvalst u nekoho kdo uz tam evidetne par mesicu pracuje.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Jenikec » úte 08. lis 2016 22:22:04

Byl jsem ve Vladislavce v patek odpo a byla tam ta juniorka. Ale jo sice se jeste uci, ale je prijemna a snaziva. Veteranku mam rad. Da se s ni pokecat o vsem a vzdy odchazim s vetsim nakupem, nez jsem puvodne zamyslel.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk
Jenikec
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon 10. říj 2016 21:53:49

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Ladin » úte 08. lis 2016 22:22:19

Možná to máš trochu z ruky, ale já doporučuji Smíchov.
Byl jsem v Korunní i v Kobylisých, ale Anděl fest vede.
Naposledy upravil Ladin dne úte 08. lis 2016 22:23:25, celkově upraveno 1
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Jenikec » úte 08. lis 2016 22:22:49

Tam se neda a ni na chvilku zaparkovat.

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk
Jenikec
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon 10. říj 2016 21:53:49

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Ladin » úte 08. lis 2016 22:32:44

OC Nový Smíchov
První 3 hodiny – zdarma
O víkendech a státních svátcích 5 hod zdarma
Ovšem je možné, že by tě bolely nožičky, než tam dojdeš :rofl :mrk
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Jenikec » úte 08. lis 2016 23:21:10

Jo:-)

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk
Jenikec
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon 10. říj 2016 21:53:49

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod babacek » stř 09. lis 2016 11:51:45

Nejdražší obchod v čr, kdo chodí sem, může v podstatě nakupovat kdekoliv přes eshop, protože tu stovku co da navíc může dát za dopravu.
Od 21.10.2016 dýchají mé plíce jenom vzduch
babacek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 15. lis 2015 18:15:04
Bydliště: Brno

Re: VaseCigareta.cz

Příspěvekod Wolfgar » stř 09. lis 2016 16:23:19

On ten rozdil neni tak dramatickej, ja si treba srovnavam ceny vseho co kupuju a obcas vyjdou i levneji a nejcasteji je to skoro stejne s vykyvem par desitek korun takze pro prazaky ma smysl tam zajit, mit to hned a neplatit za dopravu. Jediny zpusob jak se da v dnesni dobe nakoupit o dost levneji stejne je jen obednat to z ciny. Ale ne kazdemu se chce mesic i vic cekat a pak treba jet prez celou prahu na 120ku a zabit tam pul dne proclenim. To i jako blbej skladnik mam takovou hodinovku ze u 90% veci se mi v konecnem dusledku vic vyplati si zajit do kamenneho shopu. Plus hodne lidi uvita to ze kdyz tam je nekdo schopny tak i poradi a ukaze ale to je obchod od obchodu no. Podle me by treba tenhle shopik pritahnul mnohem vic lidi tim kdyby trochu zvedli kvalifikaci zamestnancu (a jejich podminky a platy aby jim ti schopni nezdrhali) nez kdyby snizili ceny. Fajnsmekri co vi co chteji a nakupuji hardware za tisice si to stejne obednaji ze zahranici.
Uživatelský avatar
Wolfgar
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob 02. črc 2016 4:29:25

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků