• Reklama
FastTech
 
 

Joyetech eGo ONE V2

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod sapphire » ned 07. kvě 2017 11:49:30

To by souhlasilo. Vysosal jsem stock CLR do dna a nic neproteklo - jak CL nevím, můžu časem zkusit. Jinak to je set eGo ONE V2 XL (větší baterka) s 4ml atíkem.
sapphire
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 21. dub 2017 0:04:30

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Lada1960 » úte 09. kvě 2017 21:45:05

Zdravím,
Tak mně už to taky rosit přestalo.Buď si sedla hlava (nebo spíš taky já).Možná to bude i tím,že jsem ze začátku jel na picu na cca 13W a AFC tak napůl (snažil jsem se z toho vyždímat co nejvíc),a teď již mám AFC naplno otevřené a na picu tak 10W.Díky kolegům z fora,kteří dobře poradili sestavu,tak můžu laborovat.Bohužel se mi cca čtvrtý den
bez pyra zbláznili chutě (což popíši v jiném linku,abych nebyl ot).
Ještě dotaz:Je lepší na tu motací hlavu kanthal nebo nerez?
PS:Šestý den pyro 0.
Lada.
Zdroje:Joyetech eGo Twist+ 1500mAh,2 ks. Eleaf Pico TC 75W (ArticFox).
"Spotřebiče":Eleaf i Care 140,Aspire CE5S,Ego One V2,Nautilus mini,Digiflavor Siren GTA 22,Digiflavor Siren V2 GTA MTL.
"Co tě nazabije,to tě posílí"Bez pyra od 15.8.2017.
Lada1960
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 29. dub 2017 14:56:37
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Jirkator » úte 09. kvě 2017 22:12:25

Nerez. Ale kanthalem nic nezkazíš.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Muroň » úte 09. kvě 2017 23:49:37

Z kanthalu se motá líp (aspoň mně a na té CLR hlavičce je možná lepší začít s ním), ale na nerezu můžeš vyzkoušet kontrolu teploty a to až zkusíš, nebudeš chtít jinak.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod iqwe » stř 10. kvě 2017 0:30:22

Kanthal. Ale nerezem nic nezkazíš. :rofl

Někomu vytváří některé materiály slitin pachuť, někdo nic nepozná. Jsi-li druhá skupina a nepoužíváš TC, je to jedno. Díky rozdílnému odporu bych potom volil materiál, který mně bude zrovna líp vyhovovat na vytvoření spirálky požadovaného odporu. Tedy aby nebyla příliš dlouhá/krátká, abych měl dostatečnou odpařovací plochu. S měkkým nerezem i kanthalem se mi dělá stejně dobře, možná i tím, že jsem zvyklý drát před motáním přežhavit nad plynovým sporákem.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod akim » ned 21. kvě 2017 8:03:34

Věčný začátečník prosí o rady!
Pár měsíců s tímto modelem/ego one v2/ "laburuju".
Občas mi protéká do baterky a zalepuje vypínač. Málo, či moc utažené? Těsnění vypadá OK..
Občas nespíná, až po mírném povolení nádržky od cartomizeru...
Často zaprskaný prsty..
Jsem z toho dost znechucenej i když požitek je OK.
Díky všem za osobní zkušenosti.
akim
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 21. kvě 2017 7:11:17

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod redfun » ned 21. kvě 2017 8:21:28

Ahoj, předpokládám, že používáš CL hlavičky. U těch je všechno prskání a protékání vcelku normální. Nevím na kolika hlavičkách už se ti to stalo a kolik liquidu proteklo do gripu, ale ostatní problémy zřejmě způsobuje zatékající liquid. Řešením je koupit CLR hlavičku a motat si sám. Jen nevím v jakém stavu máš po protečení liquidu grip. Je možné, že občasné nespínání je způsobené právě zatečeným liquidem.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod p205 » ned 21. kvě 2017 9:14:40

ego one v2 mega je jediný (z mých sedmi), který nikdy neprotekl, používám jen CLR hlavičky
Uživatelský avatar
p205
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 27. bře 2016 13:51:14
Bydliště: u HK

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Jaarda » sob 27. kvě 2017 21:36:57

Joyetech eGo One MEGA V2 používám od letošních velikonoc a za mě dobrý.
RIDE TO LIVE - LIVE TO RIDE «GeekVape Aegis + Dvarw MTL » «GeekVape Aegis + Precisio»
Uživatelský avatar
Jaarda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 84
Registrován: úte 16. kvě 2017 17:05:10
Bydliště: Moravská Třebová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Lada1960 » pát 14. črc 2017 22:44:39

Zdravím,
Asi bude můj příspěvek ze začátku vypadat jako OT,tak prosím nemazat.Ale ve vapingu vše souvisí se vším (jak už začínám poznávat),tak se k tomu snad nějak doberem.
Měl jsem zdravotní problémy s kouřením eciga (což jsem popisoval v jiném linku) a jelikož jsem to nevzdal a dílem náhody i dílem vytrvalosti jsem zjistil,že jakýkoliv liquid
50/50 a vice vg mně způsobuje problémy (hnědý jazyk a po čase afty),tak jsem náhodou zkusil od kolegy v práci dekang jahodu 12mg (na mě trochu slabý),ale jazyk i afty v pohodě.Mimochodem jsem k ekouření naladil i dva kolegy z práce,ale oba bohužel jedou DTL (neví o co přicházej kluci mladý).No ale abych se dobral k jádru pudla.Ten dekang
clasic line (dříve silver line) má PG/VG 80/20 a to mě zdá se vyhovuje.Asi mám vzácnou alergii na více VG.Jedu teď ten všemi kritizovaný dekang (Mall blend s trochou báze
inawera 50/50) a už tři týdný jsem bez aftů.
Bohužel mám ale s tímto poměrem liquidu problém se setupem u ego one V2.Jak u rba hlavy tak i u tovární mně při více jak 6,5W při výk. režimu a více jak 150 stupních při při tc atik"střílí" (hlavně po delší době neččinosti).Prostě to prdne a vystřelí až do krku,což mně moc nechutná.Hlavně nepište,že to je rukama.Zkoušel jsem již vše.Spirálka od čtyř do sedmi závitů (víc se mi nevejde),průměr od 0,25 do 30mm,kanthal,nerez, víc vaty míň vaty a pořád stejné.Snad jen doplním,že u obou hlav mám převrtaný ten spodní čudl na průměr 2,5 mm (tak mi to vyhovuje na potah) a používám na všechny setupy vatu cotton bacon v2.Tak už nevím,co by mohlo pomoci.Snad jen vata,která méně saje,nebo nevím.Samozřejmě používám i vypnutí žhavení před dokonřením potahu,ale ze začátku to prostě nejde odhadnout a vždy to vystřelí až mi liquid proteče do airflow.
Tak nevím,zda je tento atik vůbec schopen zvládnout poměr PG/VG 80/20.
Předem díky za případné rady a podněty.
Láďa.
Zdroje:Joyetech eGo Twist+ 1500mAh,2 ks. Eleaf Pico TC 75W (ArticFox).
"Spotřebiče":Eleaf i Care 140,Aspire CE5S,Ego One V2,Nautilus mini,Digiflavor Siren GTA 22,Digiflavor Siren V2 GTA MTL.
"Co tě nazabije,to tě posílí"Bez pyra od 15.8.2017.
Lada1960
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 29. dub 2017 14:56:37
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Jirkator » sob 15. črc 2017 12:43:57

S tím toho moc nenaděláš, vyšší poměr PG prostě víc střílí. Spirálka je utopená v liquidu a ten se začne rychle vařit a prská. U druhého potahu už je to lepší. Když si chceš po delší době potáhnout, tak to prostě zapni a namiř na někoho jiného a až se to vyprská, tak potom potáhni.
Další možností je koupit si mód s regulovatelnou silou předžhavení a nastavit si na něm první 1-2 vteřiny nižší watty, ta ale už patří do jiného vlákna.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech eGo ONE V2

Příspěvekod Lada1960 » sob 15. črc 2017 21:53:20

Re "jirkator",
Díky za tip s tím prvním potahem do luftu.Dnes používám a tak 80% "prdů" vychytáno.Občas si ještě střelí při druhým potahu (prvním do pusy),ale už to není tak silný.
S tou regulací výkonu jsem zkoušel (jde i na mým picu s artic foxem regulovat výkon v čase),ale on ten "prd" příchází dost nepravidelně,většinou spíš ke konci potahu,ale
z 80% při prvním potahu po delší době odložení.
Ideální by bylo ten liquid něčím zahustit (mimo VG,které mi vadí),ale to asi nic co by se dalo ekouřit není.
No mám teď na cestě siren GTA 22,tak uvidím jak se s tím řídkým liquidem popasuje ona.
Ještě oprava k mému příspěvku výše.Průměr spirálky měl být samozřejmě 2,5-3mm.30mm bych tam opravdu nenacpal.Znalci ale jistě vědí,co se motá,tak můj překlep omluví.
Láďa.
Zdroje:Joyetech eGo Twist+ 1500mAh,2 ks. Eleaf Pico TC 75W (ArticFox).
"Spotřebiče":Eleaf i Care 140,Aspire CE5S,Ego One V2,Nautilus mini,Digiflavor Siren GTA 22,Digiflavor Siren V2 GTA MTL.
"Co tě nazabije,to tě posílí"Bez pyra od 15.8.2017.
Lada1960
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 29. dub 2017 14:56:37
Bydliště: Liberecko
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků