• Reklama
FastTech
 
 

E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod Bertik » pát 19. srp 2011 1:41:26

Děkuji Hani...doufám že už se pyra nedotknu..později ale začnu utahovat nikotín v liquidech...ještě asi měsíc pojedu na 16 mg a pak co 2 měsíce o 1mg nikotínu dolů atd až k nule a pak už pouze inhalace.
Obrázek
Uživatelský avatar
Bertik
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 118
Registrován: sob 19. bře 2011 3:30:05
Bydliště: Havířov

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod e-Hana » pát 19. srp 2011 1:49:00

:yes no pokud to dokážeš, tak jsi vážně frajer !!! :clap :) Jinak už pojď prosím bud na Pokec nebo na Chat, at tu nezacláníme? :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod dydy » pát 19. srp 2011 8:35:03

Bertik píše:Děkuji Hani...doufám že už se pyra nedotknu..později ale začnu utahovat nikotín v liquidech...ještě asi měsíc pojedu na 16 mg a pak co 2 měsíce o 1mg nikotínu dolů atd až k nule a pak už pouze inhalace.


člověče...je to jednodušší než si myslíš, já si teď koupil beznikotin, dva dny ho kouřím a zjištuji, že mi vlastně nic nechybí
:chuckle
pyro nekouřím od 1.12.2010 teď už jen LEO
Obrázek
Uživatelský avatar
dydy
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 184
Registrován: čtv 02. pro 2010 16:07:07
Bydliště: třebechovice pod orebem
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod alexa » pát 19. srp 2011 8:43:31

Dydy: to mě docela zajímá, píšeš, že ti nic nechybí, a co hit? Taky bych ráda občas nějakou tu nulku zařadila, ale mám strach, že by mi v těch nulkách chyběl.
alexa
 

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod e-Hana » pát 19. srp 2011 13:43:39

Alexo-
hit tam určitě nechybí!! I beznikotinové liquidy mají hit stejně dobrý nebo špatný, jako ty s nikotinem v tom to není a nepoznáš v hitu rozdíl !!!
Je to spíš někdy znát v chuti až štiplavosti nikotinu v krku u silnějším liquidu. Hit opravdu nemá s obsahem nikotinu nic společného, to mám x krát vyzkoušené!! Zkus samotný PG+VG s příchutí a uvidíš sama? Přidat pak nikotín můžeš vždycky,pokud ti nebude chutnat?
Ale že neschází nikotin mozku, to se u Bertíka divím.. :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod alexa » pát 19. srp 2011 14:15:06

Tak jo, ukecala jsi mě... udělám si beznikotin a uvidím na vlastní kukadla.. :chuckle
alexa
 

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 19. srp 2011 14:25:12

e-Hana píše:.... Zkus samotný PG+VG s příchutí a uvidíš sama? ......

Hanko, Hit opravdu není :D
Píšu to hlavně pro ty, co jsou alespoň jako já "hitaři", aby nepodlehli klamu, že stačí PG/VG a příchuť. Kdyby tomu tak bylo, už bych nekouřil nic jiného než takovéhle "nulky za skorozadarmo" a dělal bych je už od svého prvního míchání.
Zrovna nedávno jsem se vrátil k plánu výroby "kopající" nulky a samozřejmě při výrobě jsem použil na zkoušku i tebou zmíněnou kombinaci - na LR atty hit jen lehoučký (pro mě). Možná, kdo kouří nějaký 9mg a podobný liquidy by se při troše snahy mohl uspokojit, ale já rozhodně nee :(
Je tomu asi necelý rok (psal jsem i zde) co jsem podobný liquid dělal pro svoji mámu, jí vyhovoval, ale ona taky kouří cigára, který jsou spíš jen "dutinkou na inhalaci čerstvého vzduchu" :D

Takže toť bohužel moje zkušenost ....
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod e-Hana » pát 19. srp 2011 15:40:52

Sandy :cry :whew :rofl
Já už asi věřím, že to každý máme jinak, ale u většiny 0 od DK nebo RS ..je pro mě hit, úplně normální a dobrý..já si vážně nemůžu pomoct.
Třeba jsem divná, ale hit cítím..je pravda ,že ted už kouřím slabší koncentrace, ale víš sám,
že nulky už po večerech kouřím hoooodně dlouho a to jsem byla ještě i na High liquidech a nerozeznávala jsem u mého Jablíčka v hitu nebo chuti absolutně žádný rozdíl , musela jsem kouknout vždycky na lahvičku..abych věděla co kouřím.. mě to prostě opravdu naprosto vyhovuje !!! :whew :mrk
EDIT
A musím podotknout, že jsem kouřila silné doma balené cigarety, tedy žádná lehká peříčka, takže hit potřebuji také!! :rofl :angel
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 19. srp 2011 15:48:18

Hanko já ti to i věřím že to tak vnímáš a nezpochybňuju to. KAždej jsem jinej, to už je známá věc v e-kouření.
Jen jsem reagoval na PG/VG+příchuť.
Kdyby se toho ujmul někdo kdo třeba u mě (nebo jinde) koupil jen příchuť bez čistého liquidu (a byly takový) a shodou okolností je kuřák nízkovoltážních liquidů a mohl nám popsat svoje vnímání hitu, bylo by to super.
Je možné, že jsem opravdu jen jeden z mála, co potřebuje cejtit silnější kopanec.

Nebo by jsi mohla i ty, myslím, že nějaký příchutě doma ještě určitě máš a o PG/VG ani nepochybuji a popsat nám to :mrk .
Co ty na to?

EDIT: myslel jsem popsat jako v porovnání se standardním liquidem 0mg :mrk
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod hladik2 » pát 19. srp 2011 15:56:36

Já budu asi sandyho příbuznej,také potřebuji hit a ten mnohdy marně hledám.Zaráží mne že jsem hit našel v 11mg liquidu a po natankování 24ky hit nikde???,dal jsem ze zvědavosti zpět 11ku a co by jste řekli???,měl ho tam.Tak taky jsem z toho nějak tumpachovej,přitom jsem oba jel z jednoho a samého cartomizéru.Oba byli DK.Možná je to daň za ty léta s pyrosmradlavkou. :chuckle
Od 18,1,2011 E-kuřák Grip+Ismoka .,
Obrázek
iStick 50W
Uživatelský avatar
hladik2
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 438
Registrován: čtv 10. úno 2011 10:46:00
Bydliště: Stará Boleslav alias Stará Boule a na tom skůtru to nejsem Já
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod e-Hana » pát 19. srp 2011 16:00:12

sandy-
To někdy udělám, ale mám tu jednoho známého, který už opravdu kouří dokonce jen čisté PG bez příchuti a chutná a stačí mu to, :rofl
tak to už vůbec nechápu!!
Odjel na léto z města někam na chatu, jen s velkou láhví PG a prej je naprosto spokojenej. :D ..ale chtěl úplně přestat....no.. :angel
Já spíš myslím, že záleží nějak na várce.. někdy a některé mám taky pocit, že nejsou takové!!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod SandySmokers.cz » pát 19. srp 2011 16:06:56

Ještě k tomuhle tématu pár osobních poznámek si dovolím :D
Když jsem ještě kouřil standardně prodávané liquidy, tak jsem nešel pod 24mg, Mentol Arctic 36mg. Po častějším sledování zahraničních videí jsem pomalu ale jistě začal laborovat s ředěním a mícháním a na čas snížil na cca 18mg. Ze začátku jsem cejtil poměrně silně změnu hitu, ale cca po týdnu jsem si tak nějak zvykl a už to bylo ok.
Takže ono to samozřejmě jde, člověk si jen musí pár dnu zvyknout.
Když si namíchám třeba i nulkový liquid, tak chuť mám normální, ale ten hit mi prostě chybí.
Ale věřím tomu, že kdybych se překonal, tak po týdnu už mi to vadit možná nebude.
Ale zatím mi to vyhovuje tak jak to je. Ale představa, že si namíchám jen příchuť s PG/VG se mi líbí pořád.
No uvidím, jestli se chci ten týden bez hitu trápit a potom už jen kouřit a kouřit a kouřit (což ostatně dělám i teď se 24mg :D )
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod alexa » pát 19. srp 2011 16:27:31

Tak jsem si udělala tu nulku... :smirk PG+VG a kamílkovou příchuť. Chuť vynikající, ale hit velká "0" :chuckle Testováno na atty 306LR + driptip, což je to nejlepší, na čem bych ten hit mohla zkoušet.
Marná sláva, asi taky potřebuju cítit ten "kopanec" v krku... :think

Hanko, ten tvůj známý z tím PG, to je tedy dílo... :D Ale jak se říká, proti gustu žádný dišputát... a pokud je spokojený, tak není co řešit.. :)
alexa
 

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod e-Hana » pát 19. srp 2011 16:30:07

:rofl :rofl :rofl jasně ale vanilka to nejspíš pak nebude a to by mi bylo zas líto, proč se ochuzovat!! Jo a zrovna mi muž říká, že ten PG :chuckle kamarád, už nekouří vůbec nic! :D :chuckle Takže zvládl to co chtěl, asi během 3-4 měsíců, to je dobrej!!!!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: E-cigareta je vhodná i pro nejsilnější kuřáky!!!!

Příspěvekod alexa » pát 19. srp 2011 16:34:43

Tak to je fakt dobrej... :yes ovšem na druhou stranu, pokud bych měla kouřit jen čistý PG, tak s tím skončím asi taky... :rofl :rofl
alexa
 

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků