• Reklama
FastTech
 
 

Wotofo Serpent SMM

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod Tempter » úte 18. črc 2017 12:52:00

Po úspešnej spolupráci s firmou Wismec, z ktorej vyšiel tank Theorem, prichádza Youtube recenzent Matt z kanálu Suck my Mod s ďalším projektom, tentokrát v spolupráci s firmou Wotofo.
Výsledkom ich kooperácie je jednošpirálkový Wotofo Serpent SMM.

V klasickom papierovom balení nájdeme samotný tank, ultem (Polyetherimide - PEI) 510 drip tip a dve náhradné sklíčka.
Pod penovou výstelkou sú tri sáčky s náhradnými tesneniami a krížovými skrutkami, organickou vatou a tromi špirálkami Fused clapton (pravdepodobne NiCr) + krížový skrutkovač.

http://i65.tinypic.com/2e246x2.jpg
http://i66.tinypic.com/1ewem8.jpg

Samotný tank je relatívne malý, priemer je 24m, kapacita cca 4ml. Plnenie je zhora, prívod vzduchu zdola, regulácia je plynulá so stopkou na oboch stranách. Za zmienku stojí, že vzduchová komora pod základňou je predelená, vzduch z dvoch prívodných otvorov sa v nej nemieša a tak by mal byť tank pri poťahu menej hlučný.

Zaujímavo je riešená základňa - tvoria ju dve oprotistojace “steny” s úchytmi drôtu po oboch stranách (takže je jedno, či je špirálka pravo, alebo ľavo točivá), krížové skrutky sú uťahované zhora. V každej zo stien sú dva otvory pre prívod vzduchu, spodné ofukujú špirálku zospodu, horné ju ofukujú zboku. Spodný prívod vzduchu nie je, takže pri zakvapávaní vaty liquid nenatečie do vzduchovodu a nevytečie potom cez AF.
Priestor na špirálu je relatívne veľký, aj keď rôzne fused claptony, alieny a iné viacžilové špirálky s priemerom jadra nad 4mm už budú pri “stenách” dosť natesno. Ja som použil obyčajný clapton 3,5mm a vzdialenosť od stien je cca 1mm.

http://i67.tinypic.com/ir722a.jpg
http://i66.tinypic.com/k3ljk4.jpg
http://i64.tinypic.com/wkg2nc.jpg
Vata sa potom len zastrčí cez dva veľké kruhové otvory (kto chce ťahať “do sucha”, nech nechá konce vaty dlhšie, dno je dosť hlboko pod základňou). Vo svojej podstate je to ‘genesis’ štýl (GTA).
Celkovo je osadenie špirálky a vaty dosť jednoduché, odtoleruje prípadné drobné chybičky pri motaní a zvládne to aj začiatočník.
Zásobovanie je v pohode, bez problémov ide aj 80/20 VG/PG. Horný priestor vnútra kotolne je zaoblený, čo pomáha vytiahnuť podanie chuti, a tá je fakt výborná.

Serpent SMM má veľa výhod a je to naozaj podarený, výborne spracovaný RTA/GTA s bohatým dodaným príslušenstvom. Má aj drobné negatíva, za mňa to je potreba odstrihnúť koniec drôtu veľmi natesno pri úchyte (aj malý konček sa môže dotknúť steny kotolne a skratovať), preto koniec drôtu radšej vždy zatlačím okolo skrutky. No a hlboký priestor pod základňou je na jednej strane výhodou, no na druhej strane nie je dobre vidieť zostávajúce množstvo liquidu v tanku a aj to zhoršuje možnosť odšrubovat základňu pri plnom tanku, no pri poloprázdnom to už ide, horný krúžok drží sklo dobre.
Naposledy upravil dlouhejbil dne stř 19. črc 2017 15:46:40, celkově upraveno 1
Důvod: Max. rozměry 640x480-přečti si pravidla
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod buban76 » úte 18. črc 2017 19:50:09

Moc hezky napsané, musím souhlasit, už dlouho jsem v atomizéru během týdne nevystřídal tolik spirál. Zde je to jednoduché a změna je vždy značná. Vždy je ale chuť výborná. Úplně nejlepší je z dodané spirálky, je to fused clapton, zřejmě ni80, poměrně jemný, odpor 0,3ohmu, bohužel nefunguje na TC, takže pokus č. 2, 3x 0,2ss odpor 0,72, ale přehnal jsem to s průměrem a příliš vaty znamenalo horší zásobování, ale jinak chuťově výborné. Pokus č. 3, ss clapton, 0,5ohmu - výborný, ten tam později vrátím a poslední pokus byl na poseru 0,3mm ss 316l 1,05 ohmu, funguje to, dalo by se i lehce kompromisní MTL, šetří energii, ale chuť se malinko vytratila. Zde je ještě problém při uchycení, tak tenký drát má snahu pod sroubkem uhýbat, chce to víc trpělivosti, než u claptonu. Jinak ale vynikajici atomizér, v podstatě single verze výborného trolla, lze jen doporučit. ObrázekObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod vlastik63 » úte 18. črc 2017 23:42:18

No už také letí k tatínkovi a moc se na něj také těším.S produkcí Wotofo snad ani nejde šlápnout vedle.Jeden atík lepší než druhý a tak to má být za svoje peníze chci kvalitu a úroveň špičkového vapingu současnosti.
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod vlastik63 » pon 31. črc 2017 16:12:18

Tak už je doma a zatím náramná spokojenost.No trošku více se mi hřeje asi to vyřeším jako u Trolla chladičem.Jinak můžu všem doporučit, jednoduchá montáž, žádné úniky, malý rozměr a velice dobrá chuť to jsou přednosti SMM.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod ZaMi74 » pon 07. srp 2017 17:22:10

Buban76 tu zmínil, že "by se dalo i kompromisní MTL", tak jsem se chtěl zeptat, jestli už jste MTL někdo zkoušel?
Matt (tvůrce atíku) na youtube tvrdí, že ho na MTL bez problémů používal.

Chtěl bych tento atík pořídit, ale jsem téměř ortodoxní MTLkař a pokud by MTL nešlo, tak pro mě nemá význam.
Na DL dostanu chuť tak 3x do měsíce a na to už atík mám :cool

Díky
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod buban76 » pon 07. srp 2017 20:52:02

Dá se, ale musíš použít tenčí drát, já dal 0,3mm SS, odpor byl cca 1ohm a pak nějaký tenký náústek a priškrtit vzduch a není problém dát MTL, nicméně MTL třeba z kayfunu nebo z doggystyle je mi příjemnější

Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod ZaMi74 » pon 07. srp 2017 22:17:02

Díky moc za info. Ještě se zeptám na liquid. Používal jsi v něm 70/30 VG/PG?

Co se Kayfunu týká, tak ten se mi vůbec nelíbí. Měl jsem možnost na chvilku vyzkoušet originál v5 a na mě je ten atík příšerně vysoký.
Ten Doggystyle neznám, ale na youtube vypadá celkem zajímavě. Možná se po něm taky poohlídnu :nod

[ Post made via iPad ] Obrázek
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod coldage » pon 07. srp 2017 22:19:28

Je na cestě :-) Plánuji ho ale na DL.
Obrázek

"...Mějte vždy po ruce láhev, abyste v případě, že kolem dokola bude voda, mohli poslat dopis..." (Pú a etiketa - Korespondence)
Uživatelský avatar
coldage
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 620
Registrován: pon 30. led 2012 19:33:36
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod buban76 » pon 07. srp 2017 23:17:21

Na DL je super, není nijak extra vzdušný, i tak mám airflow stažené na polovinu a tak mi to vyhovuje nejvíc. I když to MTL jde, primárně je to atík na DL.
Jinak mi v pohodě funguje na liquid od 50/50 do 80/20 VG/PG

Odesláno z mého Z2 Pro pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod OldAlien » stř 26. zář 2018 12:34:21

Wotofo Serpent SMM, je celkem dobrý atomizer, slušné podání chuti, solidní zpracování, hlučnost AF bych řadil, mezi ty povedenější. Na to, že je poměrně málý, má slušný 4 ml, tank.
Má však dle mého, jednu naštěstí odstranitelnou, výrobní vadu. Na horní straně, dosedá sklo přímo na kov, O-kroužek, je totiž řešený jako vnitřní. Zajede tady do skla a tím se obnaží kov, horní části zvonku.
Je tam však dost místa, přidat nad stávající o-kroužek ještě jeden, o který se bude sklo opírat.
Je nutné, volit ten průhledný sračkovatý, který se snadno zmačkne, ale zabrání praskání skla. Kroužek jsem zvoli tenký, přesto nemá šanci, zajet do vnitřku skla.
Proto také výrobce pro jistotu, přibalil hned dvě, ale na to já mu kadím.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Wotofo Serpent SMM

Příspěvekod buban76 » stř 26. zář 2018 13:03:07

Dobrý postřeh, tady se mi to nedělo, ale u trolla mi praskala skla, jako na běžícím páse a nebývalo to po pádu... Navíc ta sklíčka mají poměrně tenkou stěnu tak jsou o to náchylnější. Tohle řešení mě nenapadlo, na trolla pasuje silnější sklo z tfv8 big baby rba a tím bylo po problému.

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků