• Reklama
FastTech
 
 

Banán od DK

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Pravidla fóra
Pokud zakládáte nové vlákno, kde chcete popisovat nějaký liquid, tak vždy zakládejte JEDNO VLÁKNO PRO JEDNU PŘÍCHUŤ!!!!

Nadpis vždy zadávejte ve formátu:
Příchuť od Výrobce(nebo značka)
Příklad:
Čokoláda od E-Cig technology

Pokud neznáte výrobce(prodejce Vám ho zamlčuje), tak do názvu uveďte to, jak jej označuje prodejce. V prvním příspěvku pak uveďtě zdroj tak, že umístíte odkaz na prodejce, do našeho fóra. Nikoliv odkaz na e-shop prodejce!!!!!!
Pokud zde Váš prodejce není zaregistrován, vytvořte pro něj vlákno v sekci: Jiné zajímavé weby(pouze e-kouření) a namiřte odkaz tam.


Prosíme každého autora stávajících vláken a příspěvků, které jsou mixy různých příchutí, aby postupně pro každou příchuť vytvořil samostatné vlákno. Stará vlákna budou postupně zamykána(jen ty mixy), nebudou mazána, ale nepůjde v nich nadále debatovat.

Cílem je mít pro každou příchuť a značku samostatné vlákno, aby reakce na ten který konkrétní kousek, byla vždy snadno dohledatelná.

eCF Vám tímto děkuje, že se podílíte na tvorbě ojedinělé databáze různých e-liquidů a reakcí na ně.

Re: Banán od DK

Příspěvekod Alfix » pon 04. bře 2013 20:09:35

Věrohodnou chuť banánu hodnotím velmi dobře. Mám ten s novější recepturou, kde se již čokoláda (naštěstí) nevyskytuje. Hit i dýmovitost jsou uspokojující. Povedl se jim. :yes

Chuť: 9/10
Dým: 7/10
Hit: 7/10
Alfix
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. led 2013 1:06:59

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Banán od DK

Příspěvekod Libunak » pon 04. bře 2013 20:24:33

Mně chutná uplně stejně jako bananky v čokoladě...ale na delší kouření bych to fakt nedal..kouřil sem to den a druhej den jsem si jen vzpomněl na tu chut a bylo mi špatně :drunk :drunk

Chut 7/10
Dým 9/10
Hit 7/10
Evic+Vivi Nova Mini, Itaste VV+ Vision VT,eRoll...Dekang SP, Liqua+ dochucovadla od FA

eCF Praha
Uživatelský avatar
Libunak
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 98
Registrován: pon 18. čer 2012 7:21:03
Bydliště: Garden City - Praga 10
Národní vlajka:
Sweden

Re: Banán od DK

Příspěvekod aeronaut » sob 27. črc 2013 10:09:49

Banán nezklamal, ale ani nenadchnul. Doporučuju vyzkoušet nakápnout čokoládou od dekangu, věrné banánky v čokoládě/palačinka split :)
介意,轻如烟雾
aeronaut
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 07. říj 2010 14:56:40
Bydliště: Praha

Re: Banán od DK

Příspěvekod Leon » pát 27. zář 2013 19:28:58

To to je dobry. Jsem spise na tabakove chute, ale to me vubec nevadi, pro zmenu to kourit muzu urcite. Banan v tom citim opravdu slusne. :yes
Uživatelský avatar
Leon
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 06. úno 2013 18:21:25
Bydliště: Pribram
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Banán od DK

Příspěvekod Tergan » pon 21. říj 2013 12:05:47

Jak už bylo zmíňeno, prostě banánky v čokoládě. Kdo je má rád, neudělá chybu.
Obrázek
Tergan
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 11. zář 2013 18:00:06
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Banán od DK

Příspěvekod Petnek » úte 08. črc 2014 8:21:56

Tak zkouším 10ml 18mg Banán na Kangertech EvoD 1.8 ohm a momentálně Mini VV Passthrough USB na 3.6V

Chuť 9/10 Nejdřív cítím jen sladkou chuť, pak už banán. Výdech už je banánový
Dým 8/10 Kouří solidně, ale jsou lepší
Hit 11/10 :clap To asi bude tím, že jsem zvyklý na slabší

Za sebe mohu doporučit :yes
eGo-W > CE4 > CE5 > Kangertech EvoD + Joytech eVic Easy / Mini VV Passthrough USB
Obrázek
Uživatelský avatar
Petnek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 07. črc 2014 17:34:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Banán od DK

Příspěvekod PetrFinek » pát 04. bře 2016 0:31:46

Ty banánky v čokoládě tam také cítím :blush
PetrFinek
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. bře 2016 0:21:36

Re: Banán od DK

Příspěvekod Boddah83 » ned 12. lis 2017 23:42:26

Tak jsem taky neodolal a vyzkousel.Opravdu to chutna jako banany v cokolade.Ta cokolada je tam hodne citit.Mozna po delsim koureni to zacne chutnat trochu jinak.Kazdopadne hodne dobra prichut.Ac jsem, tech prichuti zatim tolik nevyzkousel,tak rozhodne radim mezi ty nejlepsi.Dymovost by mohla byt ale lepsi (11mg).

Chut - 9/10
Dym - 6/10
Hit - 7/10
Gripy - Eleaf Invoke, Joyetech Cuboid Pro, Geekvape Aegis X, Smoant Charon TS 218.
Atomizéry - SvoeMesto Kayfun Lite Plus DLC, BPmods Pioneer, Steamcrave Aromamizer V3, Vapefly Holic.
Baterie - LG HG2 3000mAh 20A, Efest 3500mAh 10A, Samsung 35E 3500mAh 10A, Samsung 40T 4000MAh 35A.
Boddah83
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 14. říj 2017 23:03:49
Bydliště: Svitavy
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Royal Smokers/Dekang

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník