• Reklama
 
 

Joyetech Cubis 2

Druhy-výrobce, Plnění, Jiné dotazy obecně.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod fosilie » čtv 02. lis 2017 22:37:50

Bodejť by tekl, když má vzduchové sání shora.


Odesláno z mého HUAWEI GRA-L09 pomocí Tapatalk
fosilie
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 15. kvě 2016 21:14:44

Reklama

FastTech

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod pepyn » pát 10. lis 2017 23:07:10

Zdarec, jsem tedy vyzkoušel hlavu ProC-BF 1,0 Ω, pro mě je to nejpříjemnější hlava origo pro Cubis 2.
Žádná anomálie se nekoná, prskání není, likvid 50/50, mám ho na ProVari 3, výkon 14-15 w.
Faktem, ale zůstane, že se vrátím k vrtané hlavě, s SS316L a 0,9-1,0 Ω. Není to tím, že by byla horší, ale vrtnutá je na tom stejně :clap ,
resp. nejsem na tom tak, abych rozeznal rozdíly pokud tedy nějaké jsou. :mrk .
:smoke
pepyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 25. říj 2015 14:57:13
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod Arthur Dent » čtv 16. lis 2017 18:38:55

Z Cubise 2 teče kondenzát. Problém je v kruhovém těsnění pod odklápěcím víkem, mezi plnicími otvory. Těsnění pevně nedrží, při zavření víka se zdeformuje a netěsní. Pod víkem se pak sráží kondenzát a ten pak začne vytékat. Výměna těsnění z příbalu nepomohla. Po každém plnění musím těsnění znovu usadit a to i několikrát než si sedne. Ale ani potom není zcela suchý, vždy se kapička objeví. Je to zklamání.

[ Post made via Android ] Obrázek
Arthur Dent
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 24. zář 2016 13:44:17

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod Muroň » stř 22. lis 2017 21:53:23

Včera jsem dostal červenej, aby mi ladil k autu. Zatím jedu 0,6 TPD hlavu, takže vyplňuje celej tank. Chod bezproblémový, chuť je z ní taková ostřejší (na sirenu nebo kf 5 opravdu nemá), na půl otevřený airflow a MTL s přibaleným nastavovacim driptipem. Mam dalších 5 clapton 1,5 ohm hlaviček, vyzkouším až po smrti té nasazené. Nejakou pak kuchnu, abych dal nerez. Plnění mě baví, ale taky mám nedůvěru k životnosti. Celkově se mi atik hodně líbí, protože je strašně roztomilej.

[ Post made via Android ] Obrázek
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod pepyn » stř 22. lis 2017 23:55:05

Osobně jsem dal oblíbený driptip, ještě sundal tu kuželovou krytku (pod tipem) kde je těsnění, které jsem sundal a na ProVari sedí jako :think , prostě to vypadá skvělě. :whew .
pepyn
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 25. říj 2015 14:57:13
Bydliště: Havířov
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod peco » pát 24. lis 2017 9:13:35

V Cubis2 a Cubis Pro testujem od včera ProC-BF 1Ω/15-25W. Odpor za studena po založení a naliatí liquidu je cca 1,1Ω. No TCR krivky DJaquith V2, SS316, TCR88,TCR94 s týmto odporom nefungujú korektne. Teplota nastavená na 230C, Výkon som skúšal od 20W do 11W. Takmer okamžite po stlačení fire (0,2s) začne TCR obmedzovať výkon. Nakoniec som natvrdo (pokus/omyl) v líške zadal odpor 1,13 a TCR už funguje korektne. Chuť a pocit v porovnaní s ostatnými hlavami je podľa očakávania presne medzi 0,6 a 1,5. :chuckle
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod Sigmund » úte 02. led 2018 17:26:30

Mně tedy teče dost. Mrzí mne to, jinak je Cubis 2 fajn.
Sigmund
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 23. úno 2012 22:17:03

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod peco » stř 03. led 2018 15:10:11

Môj tečie tiež, ale máličko. A len po naplnení, kým nechytí podtlak a veko nepriľne tesnejšie.
Pretože plnenie mi vždy dlho trvá, tak ho ešte k tomu aj uchlastám.. Otočiť airflow do zavretej polohy, odklopiť viečko, naliať a nepreplniť, zaklapnúť viečko, otočiť airflow do otvorenej polohy (ja len 1,5-2mm) a ťahať. Trvá mi to dlho a často sa mi uchlastá, tak zoberiem vreckovku, zvrtnem medzi prstami a liquid z hlavy cez drip-tip vysajem vreckovkou. Pomáha to. Teraz ale dostáva málo príležitostí, lebo testujem Hussar RTA od Coppervape.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod jendys » sob 06. led 2018 21:03:47

Mě se zatím stalo asi jednou, že mi trochu začal téct, ale asi jsem provedl špatně montáž, protože potom se mi to už nestalo :)
Joyetech CUBOID TAP s Procore Aries
eLeaf iStick Pico 75W TC KIT + iJust 2
jendys
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 04. říj 2013 11:52:00

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod Profivapers » ned 07. led 2018 6:35:27

Dost často má na protékání vliv nesprávné plnění: viewtopic.php?f=18&t=8711
Opomíjená, ale podstatná záležitost.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod Arthur Dent » ned 07. led 2018 8:19:40

@Profivapers: Tak zrovna Cubise 2 se odkazované téma moc netýká, není to zvonkáč a samotným plněním se toho moc ovlivnit nedá. Problém bývá s kondenzátem pod odklápěcím víčkem.

[ Post made via Android ] Obrázek
Arthur Dent
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 24. zář 2016 13:44:17

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod Profivapers » ned 07. led 2018 9:05:39

Název tématu je k plnění zvonkových systémů. Nicméně protože plnění a principy dějů se týkají i Clearomizerů, napsal jsem tam něco i k nim. Jevy a principy, se kterými se setkáváme, se týkají v podstatě všech typů "odpařovadel", nejen zvonkových systémů. U (nejen) Clearomizerů s výměnnými hlavami bez možnosti manuálního uzavření přístupu liquidu, je podstatná rychlost plnění a v tématu (omrkni) celkově popsané vlivy, které mají vliv na nadměrné prolínání liquidu savým materiálem žhavící hlavy. I když samozřejmě příčin protékání může být více. Osobně jsem se v praxi všeobecně setkával převážně s touto související s plněním, pokud byl Clearomizer/Atomizer celkově technicky v pořádku - bez netěsnosti.
Zde u hlav ProC-BF(L) jsou oproti předchozím typům BF hlav zvětšeny vstupní otvory pro liquid (viz. první post tématu). To prakticky při vapingu zlepšuje zásobení liquidem, ale tím bohužel i snadněji dojde k nadměrnému prolnutí liquidu po plnění. To jde u těchto řešení vždy spolu a je výhodou brát v potaz.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod Arthur Dent » pon 08. led 2018 15:36:24

@Profivapers: Téma jsem omrknul podrobněji, beru na vědomí a souhlasím :-)
Arthur Dent
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 24. zář 2016 13:44:17

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod Profivapers » úte 09. led 2018 8:09:54

Ale samo pokud nádrž jako celek netěsní a neudrží podtlak nebo prolíná kondenzát, jak tu píšete tak správné plnění moc nepomůže. :chuckle Jsem to myslel tak všeobecně, protože je to častá chyba. Běžně čtu - Clear bublá, prská, protéká a bůhví co ještě. Ne Clear / Atomizer. Ve většině případů je to rukama.
A já si díky tomu teď vzpomněl, že tu mám navíc v krabici ještě Cubis Pro v sadě eGoTwist+. :rofl
To jsem měl schované pro známou jako druhý záložní spolehlivý jednoduchý strojek, který mám dobře ke spolehlivosti ozkoušen. Ale ta bohužel hulí zatím spíš pyro. :chuckle
Sloužil mi výborně s mnoha hlavami za různých okolností k uživatelské přívětivosti a bez problému. Stejně jako Cubis 2, Joyetech eGo AIO a další konstrukce této řady.. :mrk
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Joyetech Cubis 2

Příspěvekod Muroň » pát 04. kvě 2018 15:20:45

Cubis 2 používám už jen výhradně s ProC -BF 1,5 ohm clapton hlavičkami, které výborně podávají chuť. Kolem 12 W pohoda a podle mě je to top mezi hlavičkovými clearomizéry s kanthalem. I ten, kdo si nemotá, si může na MTL pochutnat. S Cubisem 2 žádné protékací ani rosící trable nemám. Asi si ty hlavičky nebudu ani převrtávat, nepoužívám ho zas tolik, aby mě štvalo, že si často kupuju náhradní.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Cartomizéry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků