• Reklama
FastTech
 
 

Pomáhá e-cigareta odvykat???

Zde se pokusme dojít k jasným a jednoznačným závěrům a rozšířit tak naše informace z webu.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Pomáhá e-cigareta odvykat???

Příspěvekod testa_restav » pát 26. led 2018 16:19:33

Funguje. Prevazne kourim 0-2mg/ml posledni dobou vice 0. Parkrat za den si prasknu 6tky a tot vse... chce to jen pomalu a ne si to planovat.
Obrázek
Uživatelský avatar
testa_restav
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 178
Registrován: čtv 22. srp 2013 12:51:58
Bydliště: Tábor/Praha
Národní vlajka:
Russia

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Pomáhá e-cigareta odvykat???

Příspěvekod Fyxux » ned 22. črc 2018 20:03:46

vichor píše:Mám roční výročí s elektonickou cigaretou. Hulil jsem 30 denně a už mě to moc štvalo...prachy+zdraví. Ze dne na den jsem koupil Joyetech evic mini+baterku a namíchané liquidy. Během měsíce jsem dokoupil tentokrát už z číny nabíječku, dalších 7 baterií a 2 dva clearomizéry (nyní používám Joyetech Ultimo). Začínal jsem s 24mg nikotinu na půl roku, 6-9 měsíc s 18mg a teď mám od října do konce ledna 12mg a tímto stylem se chci dostat až na nulu :)Ze začátku jsem to prokládal s cigárama, ale snižoval jsem to až do stavu, kdy v listopadu (tj. po 10-ti měsících) mi cigarety začaly smrdět.
Denní spotřebu mám po celou dobu 4ml liquidu a 1 baterie...pěkně to vychází :)
Pro mě je to výhra ;)


Ahoj, uvažuju o tom, že taky seknu s cigárama a zkusím tohle. Posledních pár dní načítám články na netu (s cigaretou u pusy :angel ) a jsem čím dál víc připravenej začít. Doufám, že mi odhodlání vydrží a zprávy jako je ta tvoje jsou pro mě velkou motivací. S počtem cigár jsem na tom zhruba stejně, přes týden dejme tomu 20-25, ale o víkendu to občas uletí. Když si začínál s 24 mg nikotinu, bylo to v pohodě? Nebo ti chyběla chuť cigarety? Cigára lezou do peněz, škodí zdraví, ale ta chuť .. No známe to všichni. :D Můj plán je takovej, že bych od začátku chtěl přejít čistě na vaping, tak doufám, že se to povede. Z procházení fór a článků na netu mám pár favoritů: Prvním je Joyetech eGo AIO D22 XL 2300mAh Stříbrná 1ks a druhým ARAMAX Power. Přijde vám to jako rozumná volba? Můj limit je litr, víc bych investoval nechtěl. Samo, že počítám že provoz bude něco stát, mluvím čistě o strojku.
Naposledy upravil Rumlik dne pon 23. črc 2018 18:08:21, celkově upraveno 1
Důvod: Odstraněny odkazy.
Fyxux
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. črc 2018 17:51:25

Re: Pomáhá e-cigareta odvykat???

Příspěvekod japol » pon 23. črc 2018 19:46:21

I já přileju svůj liquid do mlýna,je to rok co jsem přestal s pyrem a možná v tu nejnevhodnější dobu. Díky tomuto fóru jsem měl vše načtené (radši dvakrát čtu než bych psal) a objednal svojí první e cigaretu přišla v pondělí sestavil začal zkoušet
a ve čtvrtek vyrazil do Vizovic na Masters of rock. Pivo fajn muzika dvakrát nebo třikrát krize, ale můžu říct od té doby co jsem zprovoznil e cigaretu nehulím. 25 roků cca 15 až 20 pyro. Závěrem: čtěte pozorně a nechte si od zdejších zkušených poradit budete rychleji v cíli a potom teprve začíná ten správný vaping.
japol
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 05. črc 2017 20:43:45
Bydliště: Usa
Národní vlajka:
Virgin Islands (USA)

Re: Pomáhá e-cigareta odvykat???

Příspěvekod faceless » sob 13. čer 2020 8:00:14

"Pomáhá e-cigareta odvykat???" - otázka rovnající se odpovědi. Kdo by pochyboval? Samo nejspíš existují výjimky, kdy prostě e-kouření nesedne.
Sekl jsem s cigárama 2010, chvilku jel ty tehdejší strašlivý tekoucí a nevýkonný modely (ale byla to i sranda a tady na fóru to ŽILO a neodpovídalo se na nováčkovské dotazy jedovatostmi :envy .... co už...
Teď 2020 jsem s e-kouřením opět začal, jel jsem snus + dip (tabáčky pod ret) A když teď kouřím nějakých 10mg náplně, tak dobrý skok dolů. Protože snus , například Thunder = 1 dávka pod ret v pytlíču s 24mg nikotinu. To byly celkem slušný šlehy.... :chuckle Pro sebevrahy existují i 36mg, a Rusko (jak jinak) má snus (no snus, chemical shit spíše) pro sebevrahy viz obrázek... :x
Obrázek

Nějak mne to přestalo bavit a jsem prostě zpět u elektrocigárka...
Docela slušně se to posunulo... nejsem zapatlanej od liquidu, nemusím dobíjet každou hodinu... :chuckle prostě pokrok. Až na ty brzdy z EU... :devil
Patriae fumus igne alieno luculentior.
Uživatelský avatar
faceless
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 21. led 2020 20:23:37
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pomáhá e-cigareta odvykat???

Příspěvekod Tony M. » sob 05. zář 2020 10:40:48

Zdravím dámy a pánové!
Jen se připomínám a držím ostatním palce. Nekouřím už 8,5 roku a nevapuji už 6 let. Už také nemám chuť si někdy zapálit, jak tomu bylo pár měsíců po skončení vapingu.
Mějte se fajn.
Tony
Obrázek e-cigo od 21.2. 2012, později vlastní míchačky, od 21.5. 2014 bez nikotinu. Plán odnaučit se kouřit pomocí e-ciga pomalu vychází.
Tak je hotovo, od 21.8. 2014 nevapuji, plán je tedy splněn.
Uživatelský avatar
Tony M.
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 12. čer 2012 15:02:52
Bydliště: Hodonín
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Fakta a Mýty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník