• Reklama
 
 

MANGO RTA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: MANGO RTA

Příspěvekod Cento » úte 13. úno 2018 10:57:03

emiras píše:A tak jsem přemýšlel jestli mám reagovat, dost mě pobavilo že mě chceš učit jak se usazuje vata. Vapuji aktivně 5 let a troufnu si říct osadím vatou i počítačovou myš a nebude protékat. Mango je stříbrné spirálka 1,15 ohmů tj. 9 závitů 0,3 na průměru 3mm S316. Vapuji okolo 10W mě to k dokonalému chuťovému zážitku stačí. Ty o kroužky to byly pokusy jak zamezit rosení a netvrdím že je tam mám, sklo ani keramika nemá žádnou prasklinu. Trvám ale na faktu že podání chuti není už tak intenzivní jako na začátku. Jak jsem psal, dobrá regulace vzduchu umožní jak MLT tak i DL. Nevím jak nosíš kuřácké potřeby já teda v kapsy, nebo v pouzdru a asi by mě upadla ruka furt to v ní držet. Nejsem žádný spisovatel spíš si něco přečtu než budu zaplavovat fórum příspěvky . Účelem bylo budoucí majitele Manga upozornit na problémy s rosením a jestli je to rukama nebo konstrukční vadou nechám na každém jedinci.


Na 100% s tebou suhlasim. Tiez sa mi rosi. Tie 3ml mi vydrzia tak 2-3 hod vapovania. Ale aj taj je to pomerne dobry atik, nelutujem ze som ho kupoval za 12 eur z ciny :D
Cento
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 13. úno 2018 10:54:36

Reklama

FastTech
Předchozí

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků