• Reklama
FastTech
 
 

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Ladin » stř 03. led 2018 13:45:19

No, ono je to utěchto 2 modelů asi fuk. Lepší podání chuti bych čekal u CU AIO, ty hlavy jsou dost slušné.
Jen počítej s tím, že je to oboje chuťový průměr.
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Honzal » stř 03. led 2018 16:48:37

Nejde o tu stovku, to vůbec ne, jen mě tyto dva modely zaujaly, mě se právě ten dolphin tak nelíbí až se mi začal líbit a teď nevím kterou z těch dvou tak se ptám na názory každopádně všem zatím moc děkuju.
Honzal
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 03. led 2018 11:11:34

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod errorjoe » stř 14. úno 2018 11:55:49

Zdravím všechny vapery a prosím o radu. S e-cigaretou jsem experimentoval před pár lety, ale cigarety jsem tenkrát nahradit nedokázal. Teď se mi to po letech podařilo díky IQOS (nekamenujte mě). A rád bych teď dal "druhou šanci" e-cigaretě. Teď samotný dotaz - z doby mého tehdejšího pokusu mám ještě doma dvě e-cigarety s clearomizéry EVOD BCC (a ještě nějaké náhradní žhavící hlavy). Má cenu je najít a vzkřísit nebo už je to moc zastaralá technika a mám si koupit něco nového? A nedokážu dohledat, jestli EVOD BCC je vhodný pro šlukování, poradíte? Případně doporučili byste eGo AIO? Díky moc, doufám, že se k vám přidám a přestanu podporovat tabákovou společnost úplně.
errorjoe
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14. úno 2018 11:27:56

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod dlouhejbil » stř 14. úno 2018 13:55:27

Vlákno máš tady http://www.e-cigaretafans.eu/forum/view ... =85&t=3796
Už bych si pořídil něco novějšího...
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Suchac » stř 14. úno 2018 15:12:40

Dneska už i začátečníkům bych s klidem doporučil RTA, výrobci je doladili do stavu, že jsou víceméně blbuvzdorný a jednoduše osaditelný.
Vždyť co je složitýho na tom stočit spirálku, přišroubovat a protáhnout vatu. O zbytek se dnes postará elektronika, doby výbuchů baterek v mechanikách už jsou snad minulostí :angel

Např: Istick Pico + Siren v2 22mm - co víc si pro začátek přát?
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » stř 14. úno 2018 17:00:34

Tak já bych asi zkusil najít tu EVOD vykopávku a zkusil, jestli Ti vaping vyhovuje. Kolegyně to používá dodnes. Pokud to půjde, tak utrácej za lepší HW.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Vlado Ziak » čtv 15. úno 2018 14:53:15

Takze na zaciatok ahojte.V pondelok doobeda kurier doviezol moju prvu e cigaretu a od pondelka poobedia som nevyfajcil ani jednu klasicku cigaretu,predtym krabicka cervenych petier denne.
Zostavu na zaciatok som zvolil podla rad na tomto fore,za co dakujem.
1.ELEAF ISTICK PICO TC 75W
2.Clearomizer JOYETECH EGO ONE 4 ml
3.Hlava JOYETECH EGO ONE CL 1 ohm 2 kusy
4.Dve baterky 18650+nabijacka
5.Naplne dve po 10 mg nikotinu tabakova prichut Barly,nechutia my,musim kupit nejaku prichut.
Jednu 12 mg Liqua kavova prichut,na tej idem stale,chuti pre mna vyborne.

Casom este si chcem kupit JOYETECH EGO AIO + nahradnu baterku hlavne do roboty,potom CLR hlavu Joyetech 1 ohm k tomu nerez drot a motat si sam,este namiesat si sam 12 mg napln a k tomu nejeka prichute,ale to az troska neskor.

Este raz dik za toto forum a rady v nom.Takze od pondelka poobedia ani jedna klasicka cigareta iba elektronicka. :D
Vlado Ziak
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. úno 2018 13:40:13
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod dlouhejbil » čtv 15. úno 2018 15:01:46

To je asi sestava podle rad staršího data, ne?
Nicméně gratuluju k výsledku.
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » čtv 15. úno 2018 15:02:59

Do začátku dobrá volba. U vybraného atomizéru nejspíš nezůstaneš a časem přikoupíš jiný, ale mám tu menší verzi a je dobrá. No a Pico, to je tu už legenda.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Vlado Ziak » čtv 15. úno 2018 15:17:28

Neviem ci starsieho data,ale asi ano,teraz som pozrel recenziu na tu 22 sirenu a celkom ma zaujala,len je trosku draha a tento mesiac som si davku na cigarety prefajcil,tak asi az na vyplatu
Vlado Ziak
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. úno 2018 13:40:13
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod petrsu » čtv 15. úno 2018 16:46:09

Kdybys kupoval tu Sirénu, tak kup Siren 2 22 mm. Je mnohem lepší, než Siren 22.
petrsu
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 11. bře 2013 14:28:39

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod p205 » čtv 15. úno 2018 23:30:36

Do roboty si kup rači EGO ONE TFTA (dá se sehnat za 600) místo AIA -- budeš mít všude stejný hlavy, hlavně CLR je moc fajn.
Uživatelský avatar
p205
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 13
Registrován: ned 27. bře 2016 13:51:14
Bydliště: u HK

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Brucem » stř 21. bře 2018 20:15:31

Dobrý den jsem tady nový takže tímto vaší komunitu zdravím a žádám o radu .
Kouřím 20 cigaret denně značka START ted už vlastně Chesterfield červená krabička .
Rád bych druh šlukování MTL ,vybral jsem si : Smoant Cylon TC 218W Mód.
Potřeboval bych poradit nějaký vyzkoušený MTL cleararomizer a poradit ohledně naplně .
Vím poměry atd ale rád bych aby to chutnalo jak ty Startky na které jsem naučenej .

Děkuji za každou radu .
Brucem
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 21. bře 2018 19:56:25

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod e-Mikra » stř 21. bře 2018 22:22:35

Zatím žádný liquid se nepřiblížil tomu hnusu ze spálenýho proch*anýho tabáku. Nehledej raději ani podobnou chuť, ale hledej uspokojení v zásobení těla nikotinem. Časem ti začne tabák smrdět a budeš rád. Očekávej, že při hledání chuti Startek narazíš na spoustu příjemnějších příchutí a na Stařeny rychle zapomeneš. Když se upneš právě jen na hledání toho "Svatýho Grálu - chuti Startek", tak s tím sekneš a to by byla škoda. Nechtěj pokračovat v něčem, čeho se chceš zbavit. Ber e-kouření jako novou šanci s novýma možnostma. Věř, že když ti nebude chybět nikotin, nebudou ti chybět ani ty smradlavý retka. Pokud teda nebudeš zabedněně přesvědčenej, že Stařeny byly nejlepší a nenahraditelný. Od e-cíga očekávej minimální, nebo dokonce žádný abstinenční příznaky, zaměstnání rukou a huby a hlavně nekonečně slastnej pocit z toho, že už nemusíš smrdět a trávit se dehtem bez toho, aby se ti kroutily nervozitou prsty na nohách.
Většina z nás začínala liquidama s názvama podobnýma Camelu, Marlborám, Viržinkám a podobným značkám a byly jsme s tím celkem spokojený. Ale hlavně jsme byli rádi, že existuje něco alespoň trochu vzdáleně podobnýho cigaretový chuti. No, spíš jsme byli přesvědčeni, že to je podobný. Odhaduju, že tabákový příchutě dnes po letech nevapuje ani polovina e-kuřáků. Osobně se denně setkávám jen s vaperama, který jedou výhradně ovocný a jiný příchutě. Snad jen tady na fóru znám pár lidí, který tabákovky používají.
Takže moje rada je: Postarej se hlavně o funkční HW, kterej tě nebude otravovat a bude bezproblémově sloužit a chuť hledej všeobecně nějakou tobě milou. Např. vanilkovou zmrzlinu, pokud ji máš rád. Jde to a opravdu to funguje. Tabákový příchutě můžeš samozřejmě hledat a zkoušet taky, jen se na ně, ani na žádnou jinou neupínej. Ona se totiž každá časem přežere.
Držím palce. :yes
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Brucem » stř 21. bře 2018 22:45:27

Díky tak nějak jsem si všimnul že většina přešla na ovocné příchutě snad budu mít taky tolik vule že se k tomu dopracuji. :mrk
Brucem
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 21. bře 2018 19:56:25

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků