• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Suchac » úte 06. bře 2018 11:44:40

Lost Vape asi netřeba představovat :) Jen jsem myslel, jestli BuTHCer nevyšťoural bližší info o tom záhadnym chipu...
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Reklama

FastTech

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod MrWhite » úte 06. bře 2018 20:10:39

BuTHCer píše:Mno právě nevím jaký chip myslím, protože vyrobce typ chipu neuvádí. A nejmenovaný (prodejce) prodejce tvrdil, že DNA má, tak jsem si o tom načetl, poptal a když jsem se rozhodl, že takový chip potřebuju, tak mi řeknou, že tam je nějaký podobný

[ Post made via Android ] Obrázek
Keď si si o tom mode čítal nenarazil si na prípady kedy sa spodné viečko bateriek roztopilo? Našiel som presne 4 prípady ale vyjadrenie výrobcu nie.
Našiel som to náhodou keď som hľadal info o tom chipe.
Uživatelský avatar
MrWhite
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 18. čer 2015 13:32:13
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod BuTHCer » úte 06. bře 2018 21:04:16

Hele na toto jsem nenarazil, já primárně studoval DNA jako takové, TC mi tak nějak dobře funguje na RX300, ale můj cíl bylo zjistit zda-li je DNA něco co člověk pozná, ukáže nové a nepoznané stránky vapingu, ale rozhodně bych se o to ani nezajímal, kdybych si u svého prodejce (zatím ještě nebudu zmiňovat síť prodejen) nenašel, že se grip s DNA čipem dá sehnat do 15 stovek, jestli má Sirius kvalitní čip nebo nemá nejsem ochoten zkoušet, pokud chci mód s DNA, tak chci aby tam opravdu byl, a nějakej takovej podobnej, ikdyby byl třeba lepší, za mě klamavá reklama. Mno nic dle všech dostupných, ověřitelných zdrojů je jisté, že Triada chip DNA akorát je za čtyři, to jest skoro trojnásobně víc, bolí to, bolí...

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Ladin » stř 07. bře 2018 0:20:31

BuTHCer píše:chip DNA akorát je za čtyři, to jest skoro trojnásobně víc, bolí to, bolí..

To byl i můj problém a proto jsem si řekl, že to risknu z říše středu.
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod BuTHCer » stř 07. bře 2018 7:49:08

Z říše středu

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Grif » stř 07. bře 2018 15:20:19

Včera kolega v práci zastrčil nabíjecí adaptér do zásuvky a udělalo mu to v ruce velký Bada Bůůůům!!! Vyndal to ze zásuvky, z pouzdra vypadla destička s elektronikou, on na to chvilku otřeseně zíral a potom pronesl. Hm,tohle nevypadá na čínskej výrobek. Typoval bych to na Afriku.
Obrázek
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Suchac » stř 07. bře 2018 16:04:53

Já koupil VT75 Nano za 44 babek na GB ve flashi (asi před rokem a něco), to je cena Pica v ČR :angel
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod pe.ne » stř 07. bře 2018 17:55:43

Suchac píše:...to je cena Pica v ČR :angel

To ale takhle nemůžeš brát, Pico jsem koupil tamtéž ve flashi za 16$.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod BuTHCer » pon 12. bře 2018 10:59:59

Od čtvrtka jedu s Triadou od Vape Lostu, a musím říct, že to DNA, jede naprosto skvěle, celkově je zo krásný kousek. Na aromamizeru supreme V2 je porovnání chutí propastné. Úplně stejnej boruvkovej mufin, úplně stejný setup a na 60W takové neúplné, na 200°C na DNA je úplně dokonalé. Není důvod váhat, určitě se investice vyplatí

[ Post made via Android ] Obrázek

[ Post made via Android ] Obrázek
BuTHCer
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 168
Registrován: úte 16. úno 2016 12:30:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Tempter » úte 20. bře 2018 0:38:29

Dnes som mal prilezitost vyskusat TO (“bezdymovu” cigaretu IQOS). Priniesla suseda, ze ma na test, a ze ci nevyskusam.
Dizajn TO ma celkom prijemny. A tu koncia moje pozitiva...
Najprv treba TO vybrat z baterie, zapnut a cakat, kym sa TO nazhavi (u modov je oneskorenie zhavenia pa desiatok milisekund). Potom treba vsunut “heatsku”, a potahovat (bud 12-13x, alebo v istom casovom limite, potom sa TO vypne - zlaty mod, kde ma skoro nic nelimituje).
Mal som moznost vyskusat 3 prichute - klasik, yellow a mentol. Privonal som k otvorenej krabicke (vonu klasickych cigariet/cigar/fajkoveho tabaku mam stale rad, obcas si u kamaratov “pricuchnem), no TOto mi smrdelo nekvalitnym senom (kto vie, ako rozdielne vonia seno z lucnej travy vs vysusena burina, tusi o com hovorim).
Prisiel prvy potah - dost tuhy, tuhsi ako klasicka ciga. A dym bol az neprijemne horuci, opat teplejsi nez ciga, ako si ju pamatam. A chut ma totalne sklamala. Fuj! Hnus! Hned som si spomenul na od deda ukradnutu vysusenu Detvu v detstve :envy Este aj na usulanu cigu z Tarasa Bulbu mam lepsie spomienky (a ze to bol riadny “mejdan”, ked som to vyskusal :D )
Dokazal som si dat cca 5 slukov z tej mentolovej heatsky (udajne z tych troch druhov najlepsia), na co som sa slusne ospravedlnil, ze viac nedokazem potiahnut a hned som musel potiahnut zo svojej e-cigy. Ten liquid Kilo white (ktory nepovazujem za az tak vydareny) zrazu chutil ako mana nebeska :D .
A este jedno negativum - tvrdi sa, ze TO je bez zapachu. Klamstvo. Sice TO az tak nesmrdi, ako ciga, ale zapach v izbe po tych par potiahnutiach ostal (aj tak som chcel vyvetrat :D )
Skoncilo to tak, ze susede som dal ochutnat nieco z mojej zbierky premioviek. Potiahla, vyvalila oci a poprosila ma, ci jej nejaku e-cigu na par dni nepoziciam, ze to je ovela lepsie, nez TO, ktore sa rozhodla vratit, len to chce den-dva poskusat, nez si vyberie nejaku vlastnu...

[ Post made via iPad ] Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tempter
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 614
Registrován: stř 20. led 2016 11:50:42
Bydliště: Košice
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » úte 20. bře 2018 7:30:54

Je ale možné, že máš zkreslený pohled na věc, respektive na chuť cigarety. Mne to ještě před šesti lety tak moc chutnalo, ale když jsem loni v létě od kamaráda jednou potáhnul (byla to Camelka) tak se mi udělalo na chvíli špatně (možná to bylo i tím, že jsem před tím vypil už dost piv :) ). Tak předpokládám, že to většina z nás má podobně a ani IQOS nás chuťově moc neosloví. Spíš by mne zajímalo, jak to chutnalo sousedce.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod iron » úte 20. bře 2018 11:58:20

Dovolil by som si Temptera trochu poopravit: vysusena burina je stale lepsia, TO smrdi ako skazeny kukuricny chlieb :D znamemu, ktory na TO neda dopustit som dal na ochutnavku niekolko roznych tabakoviek (karavana, sultan, bacco purple), kazdu jednu pochvalil a vratil sa spat k TOMU. Vtedy mi doslo, ze niektori ludia TO budu tvrdohlavo podporovat.. a my sa ludskej hluposti mozeme smiat, alebo sa pokusit o rozumnu debatu.
iron
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 16. kvě 2017 10:35:45
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod juratrilobit » úte 20. bře 2018 18:35:43

Onehdá jsem se vrátil načnutý z hospůdky (6 zastávek autobusem). No chuť na jedno/dvě ještě byla a tak mě to dovedlo do kvelbu poblíž zastávky . Stalo se to co nemá rád žádný vaper - došel liquid . Řka "snad se nepobliju" byla zakoupena a do poloviny na cestě domů vykouřena jedna kusovka . Fuj , už nikdy více , 20min drhnutá tlama a smrdělo mi to ještě 1 den . :puke
Obrázek
Uživatelský avatar
juratrilobit
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 339
Registrován: sob 23. úno 2013 16:06:16
Bydliště: vratimov
Národní vlajka:
Mongolia

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Suchac » čtv 22. bře 2018 10:01:30

To já se pyru vyhýbám jak čert kříži. I po dvou letech bez cigarety mi to pořád voní i chutná. Když jednou za čas přijede švagrová, tak si s ní vždycky rád začoudim :angel :devil
HCigar VT75 Nano, Eleaf Istick Pico různé modely (+ Arctic Fox), Smok Alien (rev. B), Joyetech Ego One CT
VandyVape Berserker V2, Digiflavor Siren2 (24mm), Kay. 5 (Coppervape klon), Kay. V3 mini Plus (Noname klon), Digiflavor Siren 22, Augvape Merlin, Joyetech Tron-S (jen CLR hlavy), Kanger Subtank Nano
Suchac
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 284
Registrován: sob 05. lis 2016 15:11:36

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod peco » čtv 22. bře 2018 11:43:53

Ja som už cca rok bez pyra. Vaping a jeho široké možnosti mi úplne vyhovujú. Cigaretový dym mi už vadí a smrdí tak, že ma až naťahuje na ...
Ani v slabej chvíli v krčme sa neuchýlim k pyru, pretože mám vždy sebou náhradné liquidy a minimálne mechmod s RDA a baterkou. Raz sa mi stalo, že mi došla počas šoférovania baterka, tak som si povedal, že na najbližšom odpočívadle si z tašky vyberiem náhradu. No nezastal som a celú hodinu som to vydržal kým som prišiel domov. Počas roka som to 12mg NIC stiahol na terajších 1,5-2mg NIC. Spotreba síce stúpla, ale viac ako dva 5ml tanky denne dám iba zriedka. Pohodička.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků