• Reklama
FastTech
 
 

Digiflavor Siren GTA MTL

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Vlado Ziak » čtv 17. kvě 2018 10:13:08

Dik,skusim dat menej vaty,vatu mam Cotton Bacon Bits,drot mam nerez,bublinky idu,aj ked dost casto sa stane,ze na dne atomizeru nie je liqiud,je tam vzduchova bublina,uvidim co urobi menej vaty a dam vediet,zatial dik
Vlado Ziak
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. úno 2018 13:40:13
Národní vlajka:
Slovakia

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod petrsu » čtv 17. kvě 2018 21:55:56

Do Sireny je nejlepsi 50/50PG/VG. O co mas vic VG, musis dat o to min vaty. Jinak se Sirenou a zasobovanim nemuze byt problem. Je super.

Odesláno z mého G8441 pomocí Tapatalk
petrsu
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 133
Registrován: pon 11. bře 2013 14:28:39

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Jirkator » pát 18. kvě 2018 6:12:34

U Sireny mohou v podstatě nastat dva problémy:
1) buď protéká, protože je málo vaty a nebo netěsní tank
2) je nedostatečně zásobená spirálka a to je naopak té vaty moc a tudíž je v dírách tak nacpaná, že už tudy neprojde potřebné množství liquidu.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Profivapers » pát 18. kvě 2018 6:52:14

Ono ani není nutné vatu ubírat, pokud sedí dobře ve spirále, ale ucpává nadměrně vstupy pro liquid. Stačí nějakým způsobem udělat trošku mezírky mezi přívody z vaty a otvory pro vstup, aby měl do tanku kudy vcházet vzduch.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Vlado Ziak » sob 19. kvě 2018 8:14:48

Ahojte,dal som troska menej vat,je trosicka volnejsia v nasavacich kanaloch a uy to nerobi.Vdaka za vsetky rady.Ucim :D sa
Vlado Ziak
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. úno 2018 13:40:13
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Muroň » stř 13. čer 2018 17:36:44

Srovnání 22 mm sirén
Včera mi přišla Siren 2 (22 mm), pořízená výhodně z blesku nejmenovaného eshopu z dálného východu. V barvě gunmetal (revolverová šeď). Jiné rozměrové a barevné verze v akci nebyly, ale stejně bych chtěl tuhle. Srovnám ji (dále jen dvojka) s klasickou Siren 22 mm (dále jen jednička), která je mým nejvytíženějším atíkem. Jestli to tu někdo už srovnával, tak se nezlobte, vycházím čistě ze svých subjektivních dojmů.
Balení shodné jako Fuji. Hafo o-kroužků divokých barev, 2 spirálky (asi kanthal podle počtu otoček) a bez derlinoveho driptipu, který byl u jedničky.
Konstrukční rozdíly: Dvojka ofuk spirály řadový 3 díry, jednička má čtyři ve víčku od piva. Uchycení spirály je u dvojky obdobné jako u Fuji – červíky horizontálně (na rozdíl od fuji klasický šroubek a nikoli imbus), jednička má vertikální šroubky. Nastavení přívodu vzduchu u dvojky nabízí větší možnosti, buď díra v základně (výběr z pěti) na díru v prstenci nebo větším otvorem v prstenci více dírek najednou. Zatím používám největší díru na díru. Jednička měla čtyři díry a krokové nastavení (používám druhou nejmenší). Víko u dvojky je bajonetové s těsnícím plastem uvnitř, jednička má klasické šroubovací. Konstrukční rozdíly vedou k snazšímu otvírání víka, uhlazenějšímu projevu (pára je jakoby koncentrovanější a přitom jemná), dvojka je i tišší (i když moje jednička na druhou díru nepíská). Prstenec AFC sice nabízí více možností individuálního nastavení, ale je docela volný, takže už jsem si ho párkrát mimoděk posunul.
Dvojka se mi líbí mnohem více než jednička, ale ta mi zas přijde taková festovnější a bytelnější. Dvojka sice nabídla určité konstrukční modifikace, ale že by vedly k diametrálně rozdílnému výsledku, tak to zas ne.
Určitě jste zaznamenali posun v rozměrech tanku a kapacity mezi jedničkami a dvojkami. Podobně jako u mnoha aut – mezigenerační rozměry stále větší a místo uvnitř nepřibývá, u sirén zas při stejném (resp. podobném u větších verzí) průměru základny kapacity ubývá. 22 mm šla dolů ze 4 ml na 2 ml (abyste v ní legálně mohli mít nikotýn), 25 mm z 5 ml na 4,5 ml u 24 mm.
A kapacita je také největším problémem 2 ml verze. Protože tam ani ty dva ml bez obtíží nedáte. Podobně jako u jedničky se při plnění liquidovi moc pod kotelnu nechce a zůstávají tam vzduchové kapsy, které pomalu mizí. Když na to koukáte jak husa do flašky a čekáte na jejich zmizení s otevřeným tankem, liquid nateče do kotelny a pak přes afc ven. U jedničky mi to zas až tak nevadí. Nenalévám až plně po okraj, zavřu, potáhnu a je všude sucho. Jenže u dvojky je nad kotelnou mnohem méně místa, a pokud nechcete riskovat protečení (zvlášť při suché vatě), bezpečně do ní nalijete naráz cca 1,5 ml. Můžete samozřejmě po odejití bublin zas rychle dolít, ale je to opruz.
Jsem s dvojkou jako s chutnou parádnicí spokojen. Líbí se mi nejvíc ze všech sirén a s vědomím omezené kapacity jsem ji pořizoval. Kdyby to však měl být můj jediný atík, malá a nesnadno využitelná kapacita by mě štvala. Kdo chce tahat sirénu na 22 mm širokém modu a nechce, aby přečuhovala (nebo se tam vůbec vešla) a zároveň nechce furt dolévat, nezbývá mu než zůstat věrný 22 mm jedničce.
konec slohového cvičení
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Jirkator » čtv 14. čer 2018 7:15:40

K tomu Tvému problému s plněním Sirény, a s bublinou vzduchu zůstávající pod kotelnou, bych měl pro Tebe jeden návrh, zkus to nalévat pomaleji a držet u toho atík trochu šikmo. Liquid krásně teče po jedné straně a vytlačí všechen vzduch, který je pod kotelnou. Pak to lze naplnit celé naporvé. Jak prosté.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod ZaMi74 » čtv 14. čer 2018 10:41:03

Obě sirény jsem měl ve větších verzích - jedničku 25 mm (pořídil jsem si jí jako vánoční dárek na Vánoce 2016) a dvojku 24 mm (pořízena loni v září). U jedničky jsem se pral se slintáním skrz AF, což dvojka téměř odstranila. Snížená kapacita dvojky mě ale taky štve. Plním pomalu a bubliny nemívám, ale i tak má do plna max. 4,1 ml a ne 4,5 ml, jak tvdí výrobce! Navíc mi subjektivně přijde, že má i větší spotřebu, než měla jednička ...
To mě vedlo k tomu, že na jedničku se už od září "práší" v poličce a dvojka se přesunula až na třetí mód a není v podstatě téměř vůbec využívána ...

Takže kdyby o ně měl někdo náhodou zájem, dejte nabídku přes SZ a určitě se domluvíme.
"Ti, kteří své meče překovali na pluhy, budou orat pro ty, kteří tak neučinili." - Thomas Jefferson

Obrázek

Aktuálně nejvíc používám: SXmini G Class + Vapor Giant M5, Hcigar VT75D + Coppervape Hussar RTA, a Geekvape Aegis Legend + Innokin Ares
Uživatelský avatar
ZaMi74
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 26. zář 2016 14:45:56
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Jirkator » čtv 14. čer 2018 10:50:49

Já mívám s dvojlou spíš problém, že když jí někdy víc naplním, tak mi mírný tlak vzniklý při uzavírání horního bajonetového deklu o malý kousek natlačí vatu do kotelny.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Muroň » čtv 14. čer 2018 14:11:50

@Jirkator Tak já to zkusím do Siren nalejvat jak pivo, určitě to pomůže.
@ZaMi74 dvojka mi taky přijde žravější. Buď je to jen subjektivní, že v menším atíku rychleji ubývá nebo je to rovnoměrnějším ofukem spirálky, kdy se zkrátka odpaří víc. U mě tanky od Digiflavor (včetně Fujiho) patří k vytíženějším, zkrátka mi z nich chutná.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod chris_cz » ned 17. čer 2018 21:04:25

@Muroň: dík za výborné user-review. Dlouhodobě o Siren 2 uvažuju a dlouhodobě vždy dojdu k tomu že mi Sireny 1 22 mm vyhovují více. Byť vylepšená chuť zamrzí a tak souhlas že v gunmetal vypadá dvojka dost dobře.
Doplním jednu věc, jeden rozdíl, který je pro mne jedním z hlavních deal-breakers: Siren 1 má horní (a i dolní btw) kovovou část přesahující přes sklo, Siren 2 nikoliv.
To vede na to, že na Siren 1 perfektně drží ochranný gumový vapeband, nesvkléká se a následně neztrácí (jako třeba u subtanků či toptanků), když člověk tahá vapovadlo všemožně po kapsách či batozích. Díky týhle vlastnosti mám stále původní sklo, nebýt toho, tak se za dobu co je mám minimálně třikrát rozbilo při všemožných pádech na zem.
[eCab | eGo-T batt Upgrade 18650(v3) + CE4(s)]--->
[eVic Easy | SID(s)(v1) + Vision Vivi Nova(s)]--->
[Joyetech eVic-VTC Mini(s) | VTCwo | eLeaf iStick Pico(s) | Geekvape Aegis + Kangertech Subtank(s) Mini(v2) | Toptank(s) Mini | Tobeco KS(s) | DigiFlavor Siren(s) 22 GTA MTL(v1) + (SS316L/∅0,30mm/∅2,5-3,0mm--0,7x-0,9xΩ/15,5W/215ºC--KGD) + (80VG/20PG--12mg)]
chris_cz
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 24. srp 2014 22:52:49

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Jirkator » pon 18. čer 2018 7:48:24

Seš docela hustej, když umíš tolik krásných cizích slov. Škoda že ne každý rozumí tomu co píšeš.
Osobně mám verzi 1 (22mm) i verzi 2 a co jsem si koupil dvojku, tak jednička leží v šuplíku. Používám ji poměrně intenzivně a sklo mám stále původní a to na měm žádný gumový kroužek nemám. Ale je pravda, že já to na zem nehážu.
Nechápu, jak jsi došel k závěru, že Ti jednička vyhovuje víc než dvojka, kterou nemáš.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Muroň » pon 18. čer 2018 12:22:42

@chris: vapeband jsem zatím na dvojku nedal, ale máš pravdu, že dvojka nemá žádnou přirozenou zábranu proti jeho svlíknutí (ten hezký lesklý kovový kroužek téměř lícuje se sklem).
Sice mi na zem strojky nepadají, ale často o ně zavadím na stole, že si lehnou a vapeband náraz tlumí a možná i prasknutí skla zabránil. U mě dvojka jedničku neodsune, obě jsou fajn.
@jirkator: Tvůj post má kinda hejtovací nádech, je redundantní tu aktivovat tenze. :sun
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod Jirkator » pon 18. čer 2018 13:09:17

@Muroň: To rozhodně nebylo jeho smyslem. Jen ne každý začátečník má ten náš hantec v malíku a podobné výrazy jako "deal-breakers" mi připadají už trochu násilné.

Mimochodem SIREN2 je stejně lepší než SIREN1 22mm a o 25mm nemá cenu ani mluvit.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Digiflavor Siren GTA MTL

Příspěvekod dlouhejbil » pon 18. čer 2018 15:02:19

A hlavně jsme češi a české fórum. Prosil bych český překlad významu deal-breakers.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků