• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Asvape Zeta RTA

Sem patří pouze atty, které jsou již z výroby určeny pro vlastní úpravu.
Příklady:
Phoenix, Mini Did Genesis, VISION Eternity atd.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Asvape Zeta RTA

Příspěvekod Profivapers » pon 23. črc 2018 10:57:35

Asvape Zeta RTA

Po hodně dlouhé době konečně moderněji stavěný Atomizer pro pohodový vaping ústa - plíce, který má uloženu spirálku v keramickém lůžku / kotelně.

Vítr ho tentokráte nezavál z Řecka, ale od čínského Asvape (Shenzhen Asvape Technology Co., Ltd).


Průměr atomizeru je: 22 mm

Výška: 41,8 mm

Kapacita: 2,5 ml pro e-liquid

Použitý materiál na základní konstrukci těla: Nerezová ocel SS304


Mezi klady pro mě patří

- rozhodně skvělé podání chuti, byl jsem natěšen a keramika mě opět nezklamala - řadím mezi top

- zpracování a provedení je příkladné i když není to taková masivní konstrukce jako třeba Kayfun 5, ale jemnější, pro funkčnost víc než dostačující a celkově kvalitní provedení

- bezproblémový jak při provozu - vapování tak transportu

- mimochodem, skvěle se otevírá čepice - ty "ozdůbky" na ní mají nejen ozdobný smysl :chuckle

- náhradní středový kontakt - celkově dva a s rozdílným průměrem vnitřního otvoru pro ofuk spirály

Zápory jsou pro mě

- při uzavírání po plnění se kolem čepice vytlačí vždy relativně dost liquidu - ubrousek to chce po ruce

- plnění bez možnosti uzavření přístupu liquidu do kotelny tzn. klasika - rychle naplnit, zavřít, dokud nezačne liquid do kotelny prolínat, ale je to jen o tom se to naučit

- přivítal bych v balení druhý náhradní plastový díl tanku

- sestavení, vložení spirálky je tady určitě trošku krkolomnější než u dnešních základen jako třeba zas Kayfun a je dobré dbát na vhodný směr motání spirálky, aby logicky vycházely přívody k pro ně určeným otvorům


Za mě tedy až na to nijak zásadní, ale mírně horší plnění a hlavně to oblemtání po plnění, atomizer skvělého podání chuti, kvalitního provedení a bezproblémového provozu. :smoke

Pár rychlomobilovek a vše je i lépe vidět třeba zde ve videu: https://www.youtube.com/watch?v=NF_5VQBgxM0

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Asvape Zeta RTA

Příspěvekod miracape » sob 28. črc 2018 8:46:11

http://i65.tinypic.com/zohoy.jpg[/img] http://i67.tinypic.com/9jmyy0.jpg.http: ... 8hlmgx.jpg
Musím potvrdit výborná chut¸při plnění uzavřít přívod vzduchu a dát pozor při zavírání po plnění na středovou gumičku u plnicích otvorů ráda vypadává,pěkně se hodí k picu. :hand
Naposledy upravil dlouhejbil dne stř 26. zář 2018 6:08:33, celkově upraveno 1
Důvod: max. rozměry 640x480
Ego,joyetech evic,evic mini vtc.cuboid mini,ego aio .aspire triton,tfv4 micro.eleaf pico.tfv 8,sirena1. sirena 2. oddy. asvape zeta, sx mini g class.Sirius spica pro.
Uživatelský avatar
miracape
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 04. lis 2011 14:21:36
Bydliště: Hranice na moravě
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Asvape Zeta RTA

Příspěvekod Profivapers » sob 28. črc 2018 12:16:47

A ani nekápne. Teď jsem ho vozil naplněný v těch vedrech tři dny na kole a když jsem ho vytáhl, ani nezabublal, ani kapka.
Jinak jsem doplnil, že druhý náhradní středový kontakt, má rozdílný vnitřní průměr pro ofuk spirálky. To jsem zjistil tak nějak náhodou a nevšiml jsem si, aspoň kde jsem letmo koukal, že by to někde uváděli. Používám ten s menším vnitřním průměrem a fajn.
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Asvape Zeta RTA

Příspěvekod miracape » sob 28. črc 2018 17:15:21

Někde jsem koukal na youtube a tam tvrdil že jsou stejný,tak kouknu do servis packu a máš pravdu jeden je s menší dirou,hned jsem nasadil a ono je to ještě lepší dík :yes
Ego,joyetech evic,evic mini vtc.cuboid mini,ego aio .aspire triton,tfv4 micro.eleaf pico.tfv 8,sirena1. sirena 2. oddy. asvape zeta, sx mini g class.Sirius spica pro.
Uživatelský avatar
miracape
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 04. lis 2011 14:21:36
Bydliště: Hranice na moravě
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Asvape Zeta RTA

Příspěvekod jendazhor » úte 25. zář 2018 13:05:44

Mé zkušenosti se Zetou po cca 3 týdnech používání: Jak jsem byl nadšený ze vzhledu a celkové konstukce Zety, tak teď už úplně nejsem.
Mám origo Asvape kus (ani nevím, jestli už někdo dělá klony). Netuším, jestli je to jen mým kusem, nebo je to tak u všech, ale dotáhnout šroubkem drát v základně se mi podaří vždy až na několikátý pokus. Ať použiju drát 0,25 mm, nebo 0,3 mm, vždy se alespoň jeden konec drátu, někdy i oba, po dotáhnutí šroubku volně pohybují. Prostě je průměr díry pro drát zřejmě větší, než vnější průměr závitu šroubku. Nebo nemá dírka či konec šroubku rovné zakončení. Drátek si pak někde najde mezírku mezi dotaženým šroubkem a základnou. Nasměrovat drát tak, aby ho ho šroubek chytil, je dost hokus pokus.
Ze šroubků pro plochý šroubovák taky nejsem úplně nadšený. Jak jsou z boku, tak mi šroubovák při dotahování pořád klouže z drážky šroubku. Tady bych spíš uvítal křížové hlavy.
Volně se pohybující spodní keramická placka, kterou nic pořádně nedrží, ve mě taky nebudí důvěru, ale po sestavení problémy nedělá.
Chuť je dobrá, ale nelze nastavit opravdu utažené MTL. Tedy lze, když člověk přívod vzduchu zcela zavře. Pak se vzduch dostává mě neznámo kudy, ale rovná se to tak stavu Berserkera ne nejmenší nebo druhou dírku. Ale je to takové "přes koleno" řešení.
Takže Zeta u mě Berserkera zatím netrumfla. Ale vzhledově se mi líbí víc.
"Pářím se" od r. 2011. Nyní na:
ATTY: DIGIFLAVOR Siren 22 | OBS Ace | WISMEC Theorem | ASVAPE Zeta | GEEKVAPE Avocado24 RDTA+Zeus+Ammit25 | VANDYVAPE Berserker RTA 24(or.)+22(kl.) | Derringer RDA klon | Skyline klon -- BOXMODY: JOYETECH VTC mini+Espion+Unimax 22+25 | ELEAF iStick Pico+Kiya+Ikonn total | GEEKVAPE Aegis | ASPIRE Archon | EHPRO Mod101 -- LIQUIDY: Vlastní míchačky
Uživatelský avatar
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob 24. pro 2011 14:42:56

Re: Asvape Zeta RTA

Příspěvekod Profivapers » úte 25. zář 2018 21:17:01

Spodní keramika je podle mě po složení atíku fixována zvonkem - jeho spodním rozšířením. Mrkni dovnitř, myslím, že to tak je. :mrk
Jo trefit šroubkama drát (u mě 0,30 mm SS) je docela voser (jsem si do otvorů svítil čelovkou) a nedotáhnout je zas moc, aby se přívody neuštíply, jako se mi to stalo na první pokus, je vskutku zábavné, ale povedlo se a to nějaký ten měsíc vydrží. I TC funguje celou dobu spolehlivě i když ukotvení není žádná velká sláva. Ale po sestavení jen dobře slouží a měním vatu.
A i s tím středovým kontaktem s užším průchodem pro vzduch se ti zdá potah volný?
Uživatelský avatar
Profivapers
Nezbedný kamna
Nezbedný kamna
 
Příspěvky: 4187
Registrován: sob 08. čer 2013 4:40:39
Bydliště: Na louce
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Asvape Zeta RTA

Příspěvekod jendazhor » úte 25. zář 2018 23:17:11

S tou keramikou máš asi pravdu, protože po sestavení nic nerachtá.
Na ten náhradní menší středový difuzor vždycky zapomenu. A když už vše konečně sestavím do funkční podoby, nechce se mi to rozebírat. Ale určitě ho časem zkusím.
Nebýt těch komplikací s upínáním drátu, byl bych s ním vcelku spokojen, ale tohle mu nemůžu odpustit. Zajímavé je, že jsem na Zetu před koupí viděl asi čtyři videorecenze a nikdo stejný problém nezmiňoval. Nu což už, teď s tím zřejmě nic nenadělám a holt to bude pořád opruz při výměně spirálky. Není to často, ale nepotěší.
"Pářím se" od r. 2011. Nyní na:
ATTY: DIGIFLAVOR Siren 22 | OBS Ace | WISMEC Theorem | ASVAPE Zeta | GEEKVAPE Avocado24 RDTA+Zeus+Ammit25 | VANDYVAPE Berserker RTA 24(or.)+22(kl.) | Derringer RDA klon | Skyline klon -- BOXMODY: JOYETECH VTC mini+Espion+Unimax 22+25 | ELEAF iStick Pico+Kiya+Ikonn total | GEEKVAPE Aegis | ASPIRE Archon | EHPRO Mod101 -- LIQUIDY: Vlastní míchačky
Uživatelský avatar
jendazhor
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 277
Registrován: sob 24. pro 2011 14:42:56

Re: Asvape Zeta RTA

Příspěvekod Muroň » pon 30. bře 2020 14:48:14

Neodolal jsem výprodeji a pořídil Zetu za 7 babek. Středový pin jsem nechal původní, osadil jednoduchým kanthalem, jak to mám na MTL nejraději a vzduch mi vyhovuje napůl. Podání chuti je opravdu výrazné a ostřejší příchutě jsou až moc. Chuťově to řadím na naprostý vrchol mezi MTL RTA, vedle třeba Taifunu GTR nebo Dvarwa, ta keramika tomu dává ještě šmrnc navíc. Jediný opruz je to uchycení drátu, brejlil jsem do toho s hodinářskou lupou na oku. Driptipy jsem zkoušel různé, nakonec jsem tam nechal ten původní, který k tomu projevu sedí. Jinak naprosto skvělý atík! :heart
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic


Zpět na Atomizéry(pouze DIY!)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků