• Reklama
 
 

E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod coaxial » ned 12. srp 2018 11:56:37

Profivapers píše:Teď už je v kurzu Spica hoši. :chuckle


To vypadá dost podobně jako je SIrena , minimálně konstrukcí.

V čem je hlavní rozdíl?
Obrázek
coaxial
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj 2012 18:42:19
Bydliště: Trutnov

Reklama

FastTech

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod vlastik63 » ned 12. srp 2018 13:36:02

OldAlien píše:To nikomu zde nevadí, že DVARW má uchycení spirálky prasácky pouze pod hlavičky šroubků? To je pozdrav z roku 2014, kdy se tímto způsobem osazovala spirálka, skoro u všech atomizérů.
Také jsem slyšel nářky, na balení a drip tip. Ten si snadno vyměníte a balení naprosto odpovídá, zastaralému tipu kotelny, nemožnosti nastavení AF bez rozborky a v neposlední řadě, umírající imbus šroubky.
Tento atomizer nemám, ale přesto jsem si dovolil, uvažovat nahlas.
Ono jde hlavně o to jak to bude fungovat. Mám někde na poště MTL i DL verzi v plné palbě tak jsem na ně hodně zvědav recenze napovídají, že to bude žůžo labůžo tak brzy uvidím. To co jsi napsal mi vadí také no jde hlavně o tu funkčnost a chuť a to rozhodne o tom jak si je oblíbím. Za těch pár korun by byla škoda je ne vyzkoušet.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Mám toho tolik, že jsem to už přestal sledovat :chuckle
Uživatelský avatar
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3945
Registrován: ned 25. bře 2012 15:37:35
Bydliště: Louny
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod dobrman » ned 12. srp 2018 16:12:49

OldAlien píše:.....To nikomu zde nevadí, že DVARW má uchycení spirálky prasácky pouze pod hlavičky šroubků? .....
.....Také jsem slyšel nářky, na balení a drip tip....
..... nemožnosti nastavení AF bez rozborky a v neposlední řadě, umírající imbus šroubky.....


Co se týká uchycení spirálky, tak by mi nevadilo. Rozhodně to půjde líp (víc místa), než jsem zvyklý z KF V3mini a pod....
Balení - to by mě zajímalo, jak ovlivňuje vapování? :D a drip tip bych stejně dal jiný, ani ne kvůli estetice, ale mám pár oblíbených...
Nastavení vzduchu většinou udělám jednou a pak s tím nehýbu, takže s tím bych taky problém neměl..
a jak píšeš, ty imbusy v tom odchází?
No, ten klon co jsem odkazoval (tři tanky 2, 3,5, 5ml a 5ml kovový + 5ks vzduchových vložek a příslušenství) stojí necelých $17 , tak de o prd.....
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod peco » stř 15. srp 2018 10:38:14

coaxial píše:To vypadá dost podobně jako je SIrena , minimálně konstrukcí.

V čem je hlavní rozdíl?

Klon Coppervape Spica má nastaviteľnú výšku kotolne/komína, tri rôzne airhole piny (3,5,7 štrbinové), neuniverzálny driptip - čo je škoda, slušnú reguláciu airflow cez 5 dierok a krúžok, sklený tank 3ml, plastový tank 4ml.
Klon je to dobrý, ale má muchy. Po naskrutkovaní tanku nie sú viditeľné diery ktorými vzlína liquid k vate, pretože sa skrutkuje o cca pol závitu viac ako by malo. Diery síce nie sú viditeľné, ale systém je po otestovaní funkčný. Niektorí to riešia použitím iných tesnení na základni, ale vznikne malá medzera medzi tankom a základňou, no bez pretekania. Ja som to neriešil, pretože je to funkčné. Keďže miesto pre vatu na základni je dosť malé, netreba jej zbytočne dať veľa, pretože potom nesaje. To je ale známy fakt. Chuť je naozaj dobrá, ale z Hussar RTA mi chutí viac. Klasika ss316 0,9Ω na priemere 3mm. Dal som si tam ale nerezový driptip, ten PEI mi vadil. Vrchné veko je dosť tuhé. Aj po namazaní ide ťažko, po čase to trochu povolilo a ide odskrutkovať rukami.
Obrázek Obrázek

Coppervape ten problém s viditeľnosťou dier a funkčnosťou komentuje tu:
Kód: Vybrat vše
https://www.facebook.com/coppervape/posts/2001875496793641
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod richard22211 » sob 18. srp 2018 18:01:34

Je lepsi pro TC spiralka s mezerama (spaced coil)? V nekolika diskuzich jsem to cetl a nevim proc by to melo byt.
richard22211
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 09. lis 2014 16:14:12

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod OldAlien » ned 19. srp 2018 15:13:03

Není nic nažšího, než to vyzkoušet. Spirálku tím nepoškodíš a roztažení závitů, je vratný krok. Jaký rozdíl zaznamenáš, takový bude.
C2D1 DNA 250 / Thinkvape Finder 167 DNA 250 / HCigar VT133 DNA 200 / C1D2 DNA75 / SMY DNA 75 / WISMEC Luxotic BF / VT Inbox DNA75 / FRANKENSKULL BF / Pulse BF 80W /

iJOY EXO RTA[ / Ammit 25 / SKYLINE RTA / OBS Crius2 / ZEUS RTA / Vicious Ant Vaux / FLAVE RDTA / FLAVE tank bf RDA / Hussar Vape Torpedo Micro RTA / ETHEON bf RDA / RECURVE RDA
Uživatelský avatar
OldAlien
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 479
Registrován: pát 17. úno 2017 5:04:54
Bydliště: Písek
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod richard22211 » ned 19. srp 2018 19:11:45

Tak nakonec mam spaced coil z 26ga dratu, 11otocek na 3mm prumeru vyslo na 0.73 ohm. Vykon jsem zvysil z 12 na 15w, teplota 300F. Zatim to funguje dobre.
richard22211
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 09. lis 2014 16:14:12

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod amirinda » pon 20. srp 2018 9:48:33

Tak dnes dorazila Joyetech eGo Mega Twist+, no je to úplně jiná liga. Moc díky za rady s výběrem.
Ovšem: prská mi liquid ven, zvuk skoro jako když se vaří...nastaveno mám na 15w, airflow ani ne na půl, přívod liquidu tak na půl, co s tím, ubrat ještě přívod liquidu?

Ještě jednou dík :-)
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Muroň » pon 20. srp 2018 12:55:35

Zkus ubrat výkon (tak na 12 W) a přívod vzduchu nastavit tak na čtvrtinu. LVC hlavy ani Cubis Pro nemám, ale občas používám Cubis 2 s 1,5 ohm clapton hlavami a tam se mi osvědčilo tohle nastavení. Zřejmě máš hlavy přezásobené liquidem a nedostatečně chlazené vzduchem (chce to přiškrtit airflow, aby byl ofuk koncentrovanější). Taky kdosi doporučoval u těchto hlav pár potahů v horizontální poloze.
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod amirinda » pon 20. srp 2018 15:24:23

Tak dal jsem těch 12.5w, přívod vzduchu ubral a ubral přívod liquidu na 3/4 a je to lepší. Každopádně pokud potáhnu tak 3x za sebou tak už je náústek teplej až horkej (pocit v puse). Objednal jsem delší tak uvidím jak přijde.
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod coaxial » pon 20. srp 2018 19:20:20

U jednoho mizéru mi proti prskání pomohla výměna naustku za širší a delší.

Mimochodem nevíte proč vždy když namotám novou hlavu, vypálím, kápnu na ní liquid, dám vatu, kápní na ní liquid a srovnám proč první tank má takovou divnou pachuť?
Jedu na nichromu a vždy musím první 2 ml přežít.
Obrázek
coaxial
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 23. říj 2012 18:42:19
Bydliště: Trutnov

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod amirinda » pon 20. srp 2018 19:34:45

jo, dal jsem místo toho náústku twist normální (je i o něco širší), párX potáhl ve vodorovné poloze a vypadá, že je to OK.
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod peco » stř 22. srp 2018 18:29:16

Nastavit maly prieduch, tak max 1-2 dieliky air. Naplnat rychlo, aby sa nestratil podtlak, inak chrsta do ust. Potahy kratke, cigu tiez netahas na dva tahy. Pri slabej battery chrsta tuez do huby, lebo nevladze nazhavit. Zvuk smazenych reznov- rizkov je spravny.

[ Post made via Android ] Obrázek
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod amirinda » stř 22. srp 2018 18:54:41

jo jak píšeš, už se to srovnalo. jak jste na tom s baterkou? Vydrží mi tak 3/4 dne, trochu jsem čekal, že bude na celej "vapovací" den.
Sinuous Ravage 230 + Berserker V1, iStick Pico 25 + Dvarw MTL klon, Skyline RTA klon
Uživatelský avatar
amirinda
Kuřák fajnšmekr
Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 97
Registrován: sob 28. črc 2018 22:01:50
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod Jirkator » čtv 23. srp 2018 6:51:48

amirinda píše:...Každopádně pokud potáhnu tak 3x za sebou tak už je náústek teplej až horkej (pocit v puse)...

Když o tom tak přemýšlím, jaké používáš hlavy a jakým stylem kouříš (DL nebo MtL)? Pokud používáš hlavy pro DL a vapuješ stylem pusa-plíce, tak to asi bude opravdu horké. Pro MtL jsou lepší claptonové LVC hlavy. Ty mají menší díru pro vzduch a s odporem 1,5Ω Ti i baterie při výkonu nějakých 12 - 14W vydrží déle. Navíc to z nich i dobře chutná.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků