• Reklama
FastTech
 
 

Pozvání na pokec

Pokec, slovní fotbálky, slovní hříčky, vtipy, srandičky atd.....
Pozvání na pokec

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod dobrman » pát 14. zář 2018 12:33:39

Jelikož jsem stará konzerva, používám to co mám a stačí mi to, tak téměř všechny novoty (stejně většinou jsou jen na mraky) jdou mimo mě, ale i tak mám rád o nich přehled.
Bohužel jak se říká, je to na jedno brdo. Stovky klonů a i známí výrobci jen většinou "recyklují" s drobnýma kosmetickýma změnama, své osvědčené systémy.
Jediní, kdo sem tyhle "novinky" chrlí, jsou kluci šikmovoký. Ale od těch se nic praktickýho nedozvíš. Jen slevy... :D :D
Takže jsem jeden z těch, co sem kouknou většinou tak 3x týdně a zjišťuju, že o nic novýho nepřicházím.
Jsem i na jiných fórech (eletronika, e-knihy a tak), ale tam zas až takový útlum nějak nepozoruju a ani tam není tolik čínských kšeftmanů.
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod Jirkator » pát 14. zář 2018 13:03:19

Ohledně Tvého zhodnocení novinek se naprosto shodujeme. Dneska jsem si ale z Budějovic objednal atík Spica PRO MTL RTA a na ten jsem opravdu hodně zvědav. Vypadá to jako další drobný posun vpřed. A je na MtL.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod dobrman » pát 14. zář 2018 13:23:17

Super, taky jsem na něj koukal. Dej pak vědět jak se z něj bafá. Já bych ho koupil od nich tady v Hradci.....


Mi A2 Lite - Tapatalk
Obrázek
Uživatelský avatar
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3119
Registrován: stř 16. kvě 2012 23:21:12
Bydliště: Jindřichův Hradec
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod khonsun » pát 14. zář 2018 14:10:48

Taky juknu. Co mam mi huli, netece, .... Na FB koukam taky. Tam dost casto vidim foto modu, atiku, ktery je "top". Ale stejne nevim jak se jmenuje, resp. to z toho nepoznam. O nazvech ruznych spiralek /z 5 dratu, ruzne smotanych, z 51 ruznych, .../ ani nemluve. Dokonce verim, ze jsou take "top", ale v tom se ztracim. Tak si vezmu nejakej prasek, abych z toho nebyl tak dekomnzovan.
Naposledy upravil khonsun dne pát 14. zář 2018 14:27:56, celkově upraveno 1
Za 26 let mi bude 100. Dg.: Starecka hasterivost.
Edit letos: Jiz za 25
Uživatelský avatar
khonsun
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: úte 04. říj 2016 18:30:50
Bydliště: Karlstejn, v zime Borneo, Barma, Celebes, Siberut ...

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod buban76 » pát 14. zář 2018 14:12:52

Pro mě osobně je největší problém to, že jsem si zvykl chodit sem přes Tapatalk a nenaučil se chodit přes web. A přístup přes Tapatalk znamená přebrodit se přes tunu reklamních postů... Než dojdu k příspěvku živého člověka, už mě to přestane bavit. Nekritizuju, chápu proč to tak je, občas i něco zaujme, ale normální příspěvek je jak jehla v kupce sena...
Ptát se nemám na co, s většinou problémů si poradím. S mým absolutním odklonem ke squonku nemám ani co poradit s dotazy typu co vybrat atd.
A Facebook? Jak tu už padlo, fórum nedokáže nahradit, je to nekoordinovaný shluk otázek a odpovědí, ve kterém se nevyznám a neorientuju. Tak se ze mě stal víceméně pouhý čtenář. Možná je to vývoj většiny těch, co začínali před těmi pěti šesti lety a pak to vypadá, jak to vypadá. Novodobí vapeři už jsou myšlením jinde...

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod Muroň » pát 14. zář 2018 15:09:11

Vyhodnocení testu:
Facebook (skupina Espézetka vapes 18+ vaping group): 8 komentářů, z toho jeden odpovídající na první otázku (podpořen dvěma lajky), 3 doporučující další příchuť z vlastní zkušenosti (také podpořeni dvěma lajky), další dva zvažující, co chtějí sami vyzkoušet a dva vtipkovné kometáře.
eCF: 3 komentáře, z toho jeden odkazující, jeden doporučující ještě nevyzkoušenou příchuť a jeden vtipkující.
Což by znamenalo výhru pro FB, pokud by ovšem v eCF nebylo bohatství mnoha zkušeností a užitečných odpovědí na mou otázku. Více ve vlákně otázky viewtopic.php?f=87&p=412764#p412764
Naposledy upravil Muroň dne pát 14. zář 2018 15:39:49, celkově upraveno 1
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod pe.ne » pát 14. zář 2018 15:33:36

buban76 píše:Pro mě osobně je největší problém to, že jsem si zvykl chodit sem přes Tapatalk a nenaučil se chodit přes web...

Tak to třeba ještě zkus, protože tohle forum funguje v mobilní verzi velmi, velmi dobře. Já třeba Tapatalk vůbec nepoužívám, žere úplně zbytečně systémové prostředky. Je málo fór, která nejsou optimalizována, ale tohle patří k těm lepším, takže palec nahoru Rumlikovi. Navíc v mobilní verzi je bez jediné reklamy.

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod iqwe » pát 14. zář 2018 22:34:47

[quote="Muroň"
Což by znamenalo výhru pro FB...[/quote]

Problém je, že jsi hodnocení pojal ze systému fungování FB, kde je již teď příspěvek mrtvý a tady budeš sbírat reakce třeba i rok. :mrk

@pepyn
Ale Asmodus ti tady asi nikdo nedoporučil... :chuckle
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Pico 75TC+Rocket R, Cloupor mini+Cobra, Koopor mini+Cobra
od 16.11.2012 vaping a 22.11.2012 poslední pyro
eCF Brno - RETROHIPSTER FETIŠISTA
Uživatelský avatar
iqwe
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 901
Registrován: pát 28. zář 2012 1:25:37
Bydliště: Brno

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod Ladin » sob 15. zář 2018 5:21:46

Tak na to koukám a zjišťuji, že jsme na tom všichni dost podobně :D
I ze mne se stal spíše čtenář, který sem chodí pravidelně a málokdy najde téma ke kterému by přispěl.
Novinky jdou mimo mne, na tvorbu mraků mne neužije, našel jsem sestavu kretá mi vyhovuje a je bez problémů.
Co také čekat od dvou Genesisek naostro a dvou Aromamizerů s obyčejnou spirálkou, Zbytek je uložen, třeba se někdy hodí :mrk
FB skupiny jsou pro mne o ničem, tam mi to připadá jak poměřování pindíků, případně bezduché výkřiky typu: "A co vy dnes" doplněné fotkou.
2x Thinkvape Finder 167 DNA,Presa,Pico,Nemesis,Chi you,eGo,Aromamizer V1,V2,
Supreme Lite,Supreme,NextGen,Nextasis,Skyline,Ammit 22,Kayfun V3 mini,Pico RTA,
Kamikaze,Cheetah,Delivape,Cubis Pro,Mini Protank 3

Neříkej, že to nejde, raději řekni neumím. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Ladin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 700
Registrován: stř 11. kvě 2016 19:30:34
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod dlouhejbil » sob 15. zář 2018 8:18:08

Naprosto přesně vyjádřeno. :clap
Uživatelský avatar
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 8290
Registrován: pát 18. lis 2011 16:23:20
Bydliště: Hradec Králové
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod buban76 » sob 15. zář 2018 9:33:11

Už druhý den se snažím ten příspěvek na FB najít a bez úspěchu To je dle mě největší mínus facebooku, jeden den si něco přečtete a pak už to nikdy nenajdete

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod Muroň » sob 15. zář 2018 13:01:21

Jj, facebook je propadliště příspěvků, bez paměti.
Souhlas s Ladinem. Kdo se furt nepředvádí a je spokojený se svým vybavením (myslím vaperským), nemá až tak moc co přispívat (pokud teda jen neplká nebo neradí).
Ale je hezké, že forum žije, stačilo dobrmanovo povzdechnutí...
X-Pro,G-Priv,AL85,IPVD3S,Vesta,V-IT,EvicyVTCmini,VTwo,CuboidMini,Pico75,Squeeze1a2,Baby,iPower80,HCigarVT75,iJoyCpt,AspireCF,LuxoticBF,StentorianRAM/ DvarwyMTL,Kayfuny5,Prime,V3mini,Lite'19,BYKAV8,TFGTR,DS2K16,AromacRDTAV2,OBSAce,Crius,Engine,Cheetah,ProfileUnity,Recurve,OdeonV2,FodiF2,Merlin,Siren1+2,Fuji,DropSolo,Etna,TFV8,Manta,LimitlessCE,SquapeXRDA,Entheon,NarCa,WaspNano,HakuPh,GalaxiesRDA
Uživatelský avatar
Muroň
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 435
Registrován: stř 18. lis 2015 13:46:47
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod khonsun » sob 15. zář 2018 18:59:51

Ladin píše:FB skupiny jsou pro mne o ničem, tam mi to připadá jak poměřování pindíků, případně bezduché výkřiky typu: "A co vy dnes" doplněné fotkou.

To je priliz proste. Sofistikovanejsi je napr. "A co vy dnes, pri patku?' + foto.
Ale nejde mu vubec o to, co ostatni pri patku, uterku, nedeli, ... Jde o formu prezentace jeho top modu/atiku. Aby bylo jasno, ze ty event. ostatni presentace/reakce na tohle nove TOP nemaji. Ano, legalni moznost to je, ale ja trpim. Vim, nemusim se na to koukat.
Za 26 let mi bude 100. Dg.: Starecka hasterivost.
Edit letos: Jiz za 25
Uživatelský avatar
khonsun
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: úte 04. říj 2016 18:30:50
Bydliště: Karlstejn, v zime Borneo, Barma, Celebes, Siberut ...

Re: Pozvání na pokec

Příspěvekod Jirkator » sob 15. zář 2018 19:39:35

Já ty plky na FB řeším tak, že tam prostě nechodím.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod pe.ne » sob 26. led 2019 17:54:07

Lubis píše:...Mám zafačovaný obě ruce ... manželka je zafačovaná taky...

Co ste šmankot robili???

[ Post made via Android ] Obrázek
Uživatelský avatar
pe.ne
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 306
Registrován: pon 19. zář 2016 2:34:51

PředchozíDalší

Zpět na Zábava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků