• Reklama
FastTech
 
 

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Yoss » ned 26. srp 2018 21:06:29

Z toho už vyberu co bude třeba. Ať se vám daří a velké díky za rady.
Yoss
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 25. srp 2018 1:05:01

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod redfun » ned 26. srp 2018 21:15:03

Tady si tykáme až na pár vyjímek. hodně dobré páry tobě.
Istick100WTC-Kayfun V5,Istick 40W- Kayfun V3 mini,Pico Mega- Doggy SKX, iPOWER-Crius, Sentinel-Storm Rider 2.1,Pygmy, ADLA.
Jen to co si umíchám v+- 0 mg. Bezva zábava a ještě je to mňam.
Obrázek

Mozek je úžasná věc. Přál bych si, aby ho měli všichni.
Uživatelský avatar
redfun
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 334
Registrován: sob 29. zář 2012 9:20:28
Bydliště: Kolín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » pon 27. srp 2018 8:22:48

Vem si Pico 25. Vejdou se na něj větší atomizéry, je spolehlivé, dá se do něj nahrát alternativní (a opravdu skvělý) FW, v porovnání s konkurencí je relativně levné, je na jednu baterii 18650, tak jak jsi chtěl. Sám ho mám, a ve spojení s Berserkerem to nepustím z ruky, ale Siren2 se na něj vejde také.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Pitbull » úte 28. srp 2018 17:19:21

Dobrý den,

já tedy nejsem naprostý začátečník, ale chtěl bych se ujistit. Od roku 2013 jsem používal eRoll. Teď už na ni nejsou díly. Postupně se už sype. Pořídil jsem si iCare. Zjistil jsem, že to vůbec není pro mne. Je to příliš veliké, monstrózní. Zjistil jsem, že malý a klasický vzhled je podmínka při pořizování, přičemž i iCare mini je už moc. Našel jsem recenze na Vapeonly Malle S s pouzdrem. To vypadá skvěle. Jsou na to recenze a je to i v obchodě v ČR. Máte někdo zkušenosti s tímto přístrojem? A je bezpečné jej pořizovat případně i ze zahraničí? Pokud půjde o originál, to by šlo, nó ne? Klasický vzhled je opravdu potřeba, navíc tento stroj má menší spotřebu, rychle se bude nabíjet, myslím, že by mi to vyhovovalo, ale uvítal bych zkušenosti, nó. Tak děkuji. A tak. Tak zatím.
Pitbull
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. srp 2018 11:37:37

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod bimbop » úte 28. srp 2018 19:59:55

Moje doporučení by bylo Ego Aio Eco
bimbop
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned 30. pro 2012 11:52:10
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod wicca » pon 08. říj 2018 22:38:10

Ahoj, chtěla bych vás požádat o pomoc s výběrem mé první elektronické cigarety. Nikdy jsem EC nezkoušela, jsem silný kuřák, kouřím 25 let, 20-25 cigaret denně. Kouřím cigarety slim. Se zdravotních důvodů bych ráda přešla na EC.

Snažila jsem se něco najít na internetu, ale je toho hrozně moc, takže se v tom nejsem schopná zorientovat. Cena nehraje roli, jen bych raději nějakou tvarově nejvíc podobnou cigaretě, tedy ne moc tlustou, žádnou krabici, s dobrou baterií, která vydrží ideálně celý den, pokud ne celý den, koupila bych po vyzkoušení cigarety dvě, kouření ústa-plíce. Potřebuji něco, co bude kouření klasických cigaret co nejvíce připomínat. Jsem ukázkový závislák, a nechci nic podcenit, koupit první na kterou narazím a skončit dřív než začnu... proto píšu.

Moc předem děkuji za radu, jakou značku a typ koupit. Budu ráda i při pomoci s výběrem náplně, čistě tabákové, žádné jiné příchutě ne.
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod e-Mikra » úte 09. říj 2018 1:16:23

No potěš PánBůh.
Teda kromě rozhodnutí přejít k EC je to všechno dost mimo.
Předně si ujasni priority, nebo se uspokojivýho výsledku nedočkáš. Leda náhodou.
Určitě je fajn, že chceš přestat kouřit. Tomu podřiď všechno ostatní. Zapomeň na tvar budoucího nářadí, neupřednostňuj chuť před uspokojením potřeby nikotinu, zahoď předsudky a neposlouchej ohlasy nezasvěcenýho okolí.
Je to podobný, jako při výběru auta. Je jich na trhu tolik a tak rozdílných a ty bys dala přednost červenýmu.
Měla bys začít tím, že něco zkusíš, ochutnáš, vyhodnotíš, přijmeš nebo odmítneš. Pak teprve hledej něco podobnýho tomu, co jsi přijala, co se ti zalíbilo a co ti zachutnalo. Nejlíp si bafnout od kolegy e-kuřáka, nebo si dokonce něco doporučenýho půjčit na pár dní. Abys měla alespoň nějakou představu, do čeho jdeš. Začínat výběr tím, že to nemá mít jinou chuť než tabák není dobře. První je to, abys cítila ten hit, ten pocit v hrdle jako při šluku z cigarety. Na poprvé se asi zakuckáš, ale to nejspíš každý. Po pár šlukách se to uklidní. Další věc je dostatek nikotinu. Zvolit tak silnou náplň, aby tě nelákalo k e-kouření ještě přikuřovat tabák. Ten pocit ze šluka uspokojí tvoje návyky, ale nedostatek nikotinu tě nenechá v klidu, dokud si ho nedoplníš. I kdybys měla příchuť jakkoliv vymazlenou a vysněnou. Začal bych minimálně 18mg, možná raději dokonce 24mg.
Tvar e-cigarety, která by se podobala klasický cigaretě, je bohužel taky chybný krok. Tyhle mini udělátka dost málo dýmají a dost málo vydrží. Pokud málo vydrží, dá se to řešit dvěma kusy, ale to, že to dá málo páry a tím i málo chuti a málo nikotinu, to může vést opět k návratu ke klasice. Raději ber něco trochu většího a funkčního, než abys to měla jen na parádu. Nekuřácký okolí tě odsoudí za malou nenápadnou napodobeni cigarety stejně jako za parní stroj u pusy. Kašli na ně. Bafej z toho, co ti chutná a uspokojuje tě a ne z toho, co se líbí okolí. Tím nemyslím, že bys měla sebou tahat parní kotelnu jako některá mládež, která se teprve hledá, ale chci říct, abys tvaru a velikosti nepřikládala takový význam. V příspěvku nad tvým máš jednu možnost. Sice to nehulí jako fabrika, vždyť je to prcek, ale pro začátek na vyzkoušení za cenu kartonu cigaret to ujde. Tady se můžeš podívat.
Držím palce při výběru. :yes
Subvod Mega TC 2300 + Protank 4 - Jablíčko, malina, banán, jahoda, lesní jahoda, kokos, mentol ...
Obrázek
Uživatelský avatar
e-Mikra
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3261
Registrován: úte 17. črc 2012 21:25:40
Bydliště: Velké Hamry
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » úte 09. říj 2018 7:47:34

Nechci dělat reklamu Karotkovi, ale koukni na tohle video: https://www.youtube.com/watch?v=vleczWKB4Hc to by se Ti mohlo líbit a vyhovovat.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod wicca » úte 09. říj 2018 12:56:41

Teda ten Vandy Vape BSKR MTL Starter kit vypadá fakt dobře. Jen ta baterie, není 1100 mAh málo? Kouří fakt dost, abych to nemusela pořád nabíjet... jak dlouho to cca vydrží, při kouření "25 cigaret" denně ? Nemám vůbec představu, jen jsem četla nějaké články, a tam psali, že bych měla mít rozhodně silnější baterku.

Já se dívala na:

Eleaf iJust Start Plus sada s 2.5ml Clearomizérem - 1600mAh - žhavící hlava 0,75Ω

Joyetech eGo AIO Pro - 2300mAh - tady se mi moc nelíbí ty slabé žhavící hlavy 0,6Ω a 0,5Ω mi přijde málo na MTL

eGo - Wulcan 1300mAh

eGo - Tornado 1100mAh - libí se mi, že jsou dvě, takže baterka by měla být v pohodě

Joyetech eGo AIO mi přijde na prd, že je to celé psojené s baterkou a když mi rupne sklo, je celá EC na vyhození.

Můžete mi prosím poradit, co bude asi nejvhodnější, i s ohledem na baterii a její výdrž.

Pak jsem se chtěla zeptat, pokud je problém třeba jen v tom, že má EC málo Ω, zda je možné prostě jen koupit jinou žhavící
hlavu.
Pokud je problém ve slabé baterii, jde koupit náhradní?

Co vše se musí na EC měnit a jak často?

Omlouvám se, že se ptám jako trotl, ale opravdu s tím zkušenosti nemám...

Díky
Naposledy upravil wicca dne úte 09. říj 2018 13:32:03, celkově upraveno 1
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » úte 09. říj 2018 13:24:07

1. Smaž ty odkazy, nesmí se to tu - viz. pravidla.
2. Hlavy 0,6Ω a 0,5Ω jsou na MtL opravdu málo - to je na DL.
3. Karotka tvrdil, že se s tím dá vydržet celý pracovní den, záleží na kapacitě baterie vs. odpor žhavící hlavy. 1100 / 130 mAh už není velký rozdíl. Vapovali jsme i na 900mAh bateriích. Psala si, že po vyzkoušení si případně koupíš druhou...
4. V základních modelech e-cigaret se bude měnit jen žhavící hlava v atomizéru.
5. Na eGo-Wulkan (eGo-W) a eGo-Tornado (eGo + knotový CE4) se vykašli, na tom jsme vapovali pře pěti lety a stálo to stejný peníz a pokud prodejce tvrdí, že je to výkonný systém, tak už na jeho stránky nechoď, lže až tak moc, že se stydím za něj. :hammer_head:
6. Klasickou cigaretu to nebude připomínat nikdy, ale časem zjistíš, že je to vlastně dobře.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod wicca » úte 09. říj 2018 14:02:10

Takže vybírám dle baterky a žhavící hlavy, a ve výběru je:

Joyetech eGo ONE Mega V2 sada - 2300mAh - v balení dvě hlavy 0,5 / 1,0 ohm, Objem clearomizéru: 4ml

Joyetech eGo ONE V2 sada - 1500mAh - v balení dvě hlavy 0,5 / 1,0 ohm, Objem clearomizéru: 2ml

Joyetech Exceed D19 1500mAh - v balení dvě hlavy 0,5 / 1,2 ohm, Objem clearomizéru: 2ml

Vandy Vape BSKR MTL 1100mAh - v balení dvě hlavy 1,5 / 1,8 ohm, Objem clearomizéru: 2ml

Co tedy myslíte bude nejideálnější? A taky aby neprotékala.

Díky moc.
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod peco » úte 09. říj 2018 14:14:46

To už radšej Joyetech eGo Mega Twist+ sada, je síce oproti Joyetech eGo One MEGA V2 - 2300mAh dlhšia o 1,45cm, ale má reguláciu výkonu a lepší atomizer (Cubis Pro).
/edit:
I keď ten exceed, čo máš vo výbere je tenší (19mm) a 118mm dĺžky je naozaj pri 1500mah celkom slušná maličkosť.
/edit2:
A čo taká eGo AIO (Anniversary Edition)? 119mm x 19mm 1500mah je tiež na zváženie.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod wicca » úte 09. říj 2018 14:46:56

Peco Joyetech eGo AIO mi přijde na prd, že je to celé psojené s baterkou a když mi rupne sklo, je celá EC na vyhození.
wicca
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 08. říj 2018 22:31:24
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod peco » úte 09. říj 2018 15:06:25

Tak potom ten exceed, alebo mega twist+, resp bskr, ten má ale slabšiu batt. Ja osobne by som bral mega twist+, ale mne nevadí veľkosť.
Od 11.2.2019 som bez nikotínu a po pár pokusoch s 0mg NIC aj bez vapovania.
-------------------
Evic Primo mini, Evic Primo SE, iStick Pico 25, SMPL
Coppervape Hussar RTA, Origen Genesis V2, Origen Genesis V2 MKII, Coppervape Spica Pro
Uživatelský avatar
peco
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 23. čer 2017 10:43:12
Bydliště: stredojuh
Národní vlajka:
Slovakia

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Jirkator » úte 09. říj 2018 15:37:27

Mluvíme tu ještě o MtL atíku? Nebo je řeč i o DL, u kterého jde přivřít vzduch?

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Uživatelský avatar
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1912
Registrován: úte 06. srp 2013 13:05:46
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Pro všechny nově příchozí.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků