• Reklama
Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.
 
 

Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Honza_g » sob 23. čer 2018 9:02:40

Chápu mam mód " s dna 75c"

Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk
Honza_g
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 03. led 2016 22:10:42
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Honza_g » sob 23. čer 2018 9:14:40

[quote="Honza_g"]Chápu mam mód " s dna 75c"

Aha ted koukám špatný vlakno. Ale kdyby nekdo věděl. Hi


Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk
Honza_g
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 03. led 2016 22:10:42
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod YYBob » sob 23. čer 2018 18:46:42

[quote="OldAlien"]Mám SMY DNA75 black, stainless steel i wood a nemám s povrchovkou sebemenší problém. Černá pogumovaná varianta, drží!!!

Otázkou je, jestli Tě někdo nenapálil a nemáš Laude, což je klon, s velmi nekvalitní barvou. Svého času se dal pořídit kolem 800,-Kč. To bylo v době, kdy se prodával SMY DNA 75, za 2.400,-Kč

Ahoj, mám 3 SMY SDNA 75. Dva černé a jeden stříbrný. První černý, kupovaný v ČR v e-shopu za cca 2200 Kč kompletně barva dole (mám ho už dlouho a denně v ruce), druhý, kupovaný tady od jednoho člena, používám jen doma a i tam barva nedrží. A stříbrný, taky z druhé ruky, má drobné škrábance v laku, ale jinak vypadá důstojně.
Takže tak.
Asi mám nějaký agresivní pot na rukách bo co... :-(
SMY SDNA 75W TC 3x, HCIGAR VT 75D, Kafun Prime, Skyline RTA
Uživatelský avatar
YYBob
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 08. lis 2015 22:30:36
Bydliště: Vysočina
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Slavek0269 » sob 23. čer 2018 20:17:49

Ten stříbrný mám taky cca 2 roky a lak na povrchu je už také hodně sešoupaný a poškrábaný. Fakt je, že ho používám denně. Nevypadá to sice hezky, ale po technické stránce mu nemám co vytknout. Třeba stříbrné Pico používám denně přibližně stejně dlouho a rozhodně tak poškrábané jako SMY není.

Odesláno z mého VTR-L09 pomocí Tapatalk
Slavek0269
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 17. led 2016 20:18:34
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod korwin » ned 24. čer 2018 1:04:23

Honza_g píše:[quote="Honza_g"]Chápu mam mód " s dna 75c"

Aha ted koukám špatný vlakno. Ale kdyby nekdo věděl. Hi
Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk


Musíš mít nainstalovanou international verzi
Musíš v escribe povolit replay u profilu
Musíš mít nainstalované téma, které podporuje replay
Musíš mít drat, který podporuje TC
Uživatelský avatar
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 154
Registrován: stř 22. dub 2015 21:56:52
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Honza_g » ned 24. čer 2018 10:01:01

Díky za odpověď, chyba byla opět mezi židlí a Pc neměl jsem aktualizovaný escribe

Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk
Honza_g
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 03. led 2016 22:10:42
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod honzas2600 » ned 12. srp 2018 14:02:02

Nejsem si jistý zda nemá dna 75c/250c vlastní vlákno, ale jelikož jsem si jej nevšiml, tak píšu sem :chuckle :mrk
Na mém Hcigar vt75d mám rozbitý display (sice je orientace v menu módu stále možná, ale defekt se každý den rozlévá jinak) a chtěl bych se zeptat zda nevíte, kde by bylo možné sehnat náhradní display (určitě bych se nebránil odkoupení rozbitého módu s funkčním displayem) zatím jediné rozumné řešení co jsem našel je z oficiálních stránek EVOLV ( https://www.evolvapor.com/products/dna75color ) odkud by to vycházelo okolo 300,- Kč, ale očekávám, že dodací doba by byla určitě delší než měsíc což by display nemusel vydržet a nemám za mód důstojnou náhradu :sad děkuji za rady a případně se omlouvám za využití špatného vlákna :)
honzas2600
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 10. led 2017 0:50:37

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod bimbop » ned 12. srp 2018 19:36:39

Ahoj v bohumíně je firma zabývající se opravami modu. Nevím jestli můžu dát odkaz. Když tak SZ
bimbop
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 27
Registrován: ned 30. pro 2012 11:52:10
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Soptik81 » pát 02. lis 2018 14:02:33

Zdar chlapi, měl bych otázku. Jsem čerstvým majitelem Paranormal 250C a bojuju s jednou věcí. Když mod zahlásí Temp Protected shazuje vám žhavení úplně?
Popíšu situaci. 3-4 potahy na klasice 316L cca 0,6ohm teplota 220-225 stupňů 20W, mod krasně jede udržuje teplotu 220 stupňů plus mínus stupeň a pak při dalším potahu vyhlásí Temp Protected a shodí žhavení úplně.
Při okamžitém dalším stisku žhavení zase vše funguje, dle grafů si udržuje nastavenou teplotu a pak se znovu situace opakuje. S předžhavením, bez prehaetu dělá to na víceru atty, tzn chybu námotu bych vyloučil.
Mám zkušenosti z eVic mini s liškou. Tam hlásí klasicky protection při dosažení nastavené teploty, ale žhavení běží dál s tím, že udržuje nastavenou teplotu změnou výkonu. U Paranormalu sleduju udržování teploty na grafu, kdy dosáhne teploty a snižuje výkon, ale jeden z několika potahů prostě vyhlásí protected a shodí žhavení na nulu
Obrázek
Uživatelský avatar
Soptik81
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: čtv 13. říj 2011 5:19:37
Bydliště: Český Těšín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Honza_g » pát 02. lis 2018 14:19:48

Z vlastní zkušenosti, načítat odpor u studeného atiku! Temp protected mi hlásí až u úplně suché vaty. Když nepomůže studené načtení odporu atíku tak se obávám ze to ma na svědomí přechodový odpor v konektoru 510. Lost vape s tím měl problém u některých módů. Dá se to opravit svépomocí.

Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk
Honza_g
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 03. led 2016 22:10:42
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Soptik81 » pát 02. lis 2018 14:33:26

Načteno za studena, s TC zkušenosti mám už léta jedu na TC, jen Paranormal jsem teď pořídil a tohle zlobí. Oprava svépomocí? Můžeš být trošku konkrétnější?
Obrázek
Uživatelský avatar
Soptik81
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: čtv 13. říj 2011 5:19:37
Bydliště: Český Těšín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Honza_g » pát 02. lis 2018 15:35:58

V první řadě je potřeba potřeba vyloučit závadu přechodového odporu atíku, 100 procentni jistota použitého materialu na spiralku. Jestliže mód nereguluje ani v tomto případě priklanel bych se k tomu konektoru 510. Normální stav dna je ze zároveň reguluje jak teplotu tak waty. Jestlize se pohybují jenom stupně tak je problém.

Na foru evolvapor je návod i grafický
Stručně : prechodak na minus kontaktu u 510ky zalitý lepidlem asi. Doporucuji s konektorem pracovat velice opatrně mě se to nepovedlo a rozlomil jsem ho!!
Když z vrchu modu u 510ky vysroubujes 3 sroubky jde konektor vytahnout. Odpájiš + pól je tam taková kovová čepička ktera se musi vysroubovat a tim se dostaneš na vlastni vnitřek konektoru ktery je potreba očistit od zřejmě lepidla či co to je. K povoleni te čepičky je potreba použít fén nebo horkovzdusnou pistoli velice opatrne jsou tam plasty! Ja sem to nenahřál a praskl mi. Na foru to někomu šlo povolit i rukou.
Přeji hodne zdaru a hlavně opatrně. Lost vape konektory neposilá ani mi neodpovedeli
No ale jestli máš mód v záruce tak reklamuj vůbec do toho nevrtej.

Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk
Honza_g
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 03. led 2016 22:10:42
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Lubis » pát 02. lis 2018 16:35:25

Honza_g píše: Normální stav dna je ze zároveň reguluje jak teplotu tak waty. Jestlize se pohybují jenom stupně tak je problém.

Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk


Malá oprava mystifikace, ten mód nereguluje teplotu a výkon. ale reguluje jen výkon tak aby udržel požadovanou teplotu.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk
Obrázek
Uživatelský avatar
Lubis
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 430
Registrován: sob 09. bře 2013 0:26:47
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Honza_g » pát 02. lis 2018 16:45:36

Ok beru

Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk
Honza_g
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 03. led 2016 22:10:42
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Soptik81 » sob 03. lis 2018 9:07:59

Díky chlapi, vím jak TC funguje, Jen mě udivuje, že jednou z 5-8 potahů mi mod zahlásí Protected a úplně shodí žhavení. Při suché vatě vyzkoušeno, normálně reguluje výkon směrem dolů a až je úplně suchá vata zahlásí protected, ale při plném tanku a dobrém zásobování vaty by to dle mého názoru dělat neměl. Zvlášt když chybně třeba na začátku potahu vyhlásí protected ,ale pokud okamžitě začnu žhavit znovu normálně TC režim funguje. Vyzkoušeny různé křivky, různé profily, ruzná nastavení, předžhavení, bez předžhavení, zamknutý i odemčený odpor, rúzné atty i znovu přemotané, takže už fakt nevím. Chybu buildu bych vyloučil, protože na jiných modech s TC normálně fungují. Co se týče demontáže, tak vybavení bych na to měl, ale pokud je v záruce a zvlášt u místního prodejce, tak do něj nepolezu. Blbé jen je, že Lost Vape Paranormal jsem vybral jako výměnu zboží při reklamaci minulého gripu po druhé stejné závadě, vyšli mi vstříc grip s doplatkem vyměnili a u Paranormalu se děje toto. Připadám si jak cholerický hledač chyb :-(
Obrázek
Uživatelský avatar
Soptik81
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: čtv 13. říj 2011 5:19:37
Bydliště: Český Těšín
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků