• Reklama
 
 

Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Vše co je v podstatě krabička s baterií.

Moderátoři: dlouhejbil, Grif, jura-p

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Honza_g » sob 03. lis 2018 9:40:07

Přesně toto co popisuješ mi dělal paranormal 75c. Zavada byla opravdu v konektoru. Ja jsem měl akorad problém v tom že jsem ho kupoval z druhe ruky a navíc puvodni majitel ho kupoval v Číně. Takže zaruka nic. Jestliže máš záruku z českého shopu bych to reklamoval. Funkční DNA se takhle nechová můžu posoudit vlastním tři módy s DNA75c.
Cholerik? Sis preci koupil ne zrovna levne zařízení aď už výměnou s doplatkem ale musi fungovat. To potom nemusíš mít DNA.

Odesláno z mého Lenovo K53a48 pomocí Tapatalk
Honza_g
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 03. led 2016 22:10:42
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

FastTech

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Soptik81 » sob 03. lis 2018 10:17:36

Vlákno na evolv foru jsem dohledal, píšou, že mod jim načítá vyšší odpor než je skutečný, u mne je tomu naopak, načítá o chlup nižší odpor a samovolně neskáče.
https://forum.evolvapor.com/topic/69140-paranormal-75c-resistance-too-high-fix/?tab=comments#comment-921385
Za studena odpor kolísá 0.602- 0,608 což je zanedbatelné. Oprava vypadá jednoduše, asi zkusím v pondělí kontaktovat prodejce a zkusíme najít řešení.
Obrázek
Uživatelský avatar
Soptik81
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: čtv 13. říj 2011 5:19:37
Bydliště: Český Těšín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Soptik81 » stř 07. lis 2018 12:29:10

Tak jsem Paranormal v pondělí poslal do reklamace s podrobným průvodním dopisem, kde odkazuji i na evolvapor fórum.
Jsem zvědavý co mi na to řeknou.
Obrázek
Uživatelský avatar
Soptik81
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr
 
Příspěvky: 256
Registrován: čtv 13. říj 2011 5:19:37
Bydliště: Český Těšín
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod Hakyma » sob 02. bře 2019 0:28:10

Ahoj lidi, nevíte kterej update na theriona 75 je aktuální? V Escribu mi to ukazuje dva, liší se jenom tím že jeden je xx.2.2019 druhý je xx.5.2019, který z nich je aktuální pro dna75?

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
Hakyma
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 18. úno 2019 16:04:05

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod jirkaf » ned 03. bře 2019 21:29:13

No měl by to být ten XX.5.2019, popisujou to datem vydání

Odesláno z mého STF-L09 pomocí Tapatalk
Hcigar VT75C + Vapor Giant V6M , Sxmini Sl + Vapor giant M5, , iStick TC 40W + Kayfun5, Uwell Caliburn
Uživatelský avatar
jirkaf
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 111
Registrován: ned 23. zář 2012 21:01:36
Bydliště: Ostrava
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: Zařízení s čipem Evolv DNA 200 / DNA 75

Příspěvekod ferda_mravenec » čtv 05. zář 2019 19:08:37

Ahoj kolegové,
rád se s Vámi podělím o řešení jednoho problému s LostVape Paranormal 75c. Když jsem zavíral spodní dvířka (bateriové), tak praskly. Víceméně vada materiálu, záručák ztracen, co dál? Na jednom diskuzním USA foru jsem se dočetl, že v případě tohoto problému kontaktovat Evolv a pošlou Vám zdarma náhradní....a opravdu, je to tak (i poštovné berou na sebe). Třeba se Vám to někdy bude hodit....

Hi Pavel XXXX,

We would be happy to send out replacement parts for your device.

Please note that despite what our RMA email says, for a Replacement Parts RMA you do NOT need to ship anything to us.

We have issued you an RMA Authorization. Please check either your email or the top of this ticket for the RMA Form link.

Once you open the RMA form please take the following steps.

1. Fill the RMA form out with your full address, including phone number.

2. Under 'Additional Comments' please indicate the make/model of device, the body color of your mod if applicable, and the parts needed.

3. Once both the address and notes are entered save the form and reply to this ticket and let us know this is completed.

After these steps are completed no further action is required on your end.

Once this ships you will receive an email notifying you of the shipment. Shipping times may vary due to part availability however we will ship your replacement parts as soon as they are available.

Thanks,

Jacob
Evolv, Inc
DNA 75C, Asmodus, Joyetech, kayfun 5, Siren 1+2, Berserker MTL, atd.....
Uživatelský avatar
ferda_mravenec
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 05. dub 2012 20:21:02
Bydliště: Vracov
Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Box Mody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků