• Reklama
 
 

www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod e-Hana » ned 30. říj 2011 16:30:44

Kudry píše:Nedávno jsem zakoupil 30ml liquidu který mi hrozně ale hrozně páchnul. Tak jsem zkusil napsat, jestli by nešel vyměnit (koupil jsem dunhill Dekang a chtěl jsem Silvera). Už vidím jiné prodejce, jak se vymlouvají, že je to nehygienické a pod. Tady mi obratem napsali, až jim to pošlu a napíší za co chci vyměnit. Do týdne jsem doma měl balíček ze svým oblíbeným liquidem.
U tohoto prodejce jsem nakoupil pouze 2x, jednou z toho byl můj první set e-cigaret , ale za jeho přístup mu dávám jednoznačně palec nahoru. :yes


Zatím jsem se s tím nesetkala, že by zrovna onen nepovedený Dunhill někdo nevyměnil, tedy pokud se bavíme o prodejcích z fora!!!
Jen o tom ne všichni píšou veřejně....ať už z jakéhokoliv důvodu...,ale mě to už pár lidí psalo taky...
Tak že ano, ale je to tak i v pořádku, Dunhill je poslední dobou opravdu většinou nějaký špatný-maggi příchut :puke nevím kam se poděl ten dobrý- sametový tabáček !! A rozhodně si to nenechávejte pro sebe a takové liquidy vracejte!
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Reklama

Herní streamy na Twitch.tv a záznamy na YouTube.

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Grif » ned 30. říj 2011 16:36:06

No asi jsem divnej,ale mě kupodivu nepáchne (a to jsem docela citlivka),ale pravda eDunhil od Silvery je jiná káva,ten je opravdu lahůdka.Jinak i já chválím,tohoto prodejce.Vždy byla dobrá spolupráce a když došlo k chybě byla bez meškání vyřešena. :yes
Prostě, e-kouřím vše možné.
Všechno se dá vysvětlit. Bohužel ne všem.
Uživatelský avatar
Grif
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 5286
Registrován: pát 08. dub 2011 16:44:25
Bydliště: Jizerské hory
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod SandySmokers.cz » ned 30. říj 2011 16:39:27

e-Hana píše:Tak že ano, ale je to tak i v pořádku, Dunhill je poslední dobou opravdu většinou nějaký špatný-maggi příchut :puke nevím kam se poděl ten dobrý- sametový tabáček !! A rozhodně si to nenechávejte pro sebe a takové liquidy vracejte!

Hanko, jasně, souhlas aby kupující hned pokud se jim něco nezdá kontaktovali prodejce, ale zvláště třeba nový uživatelé ještě ani nevědí jak má "vonět" ten "správný" liquid a jak má "smrdět" ten nesprávný a tímto prohlášením myslím můžeš mnoha jak prodejcům tak uživatelům i když neúmyslně způsobit možná mnoho vrásek a v mnoha případech třeba i zbytečně.

Hlavně to neberte jako nějakou prodejcovskou "latinu" z mé strany, ale pokud já si dnes čuchnu k Dekangu (jakémukoli) tak pro mě osobně oproti míchaným "smrdí" všechny a to jsem to tak předtím rozhodně nevnímal.

To mě jen tak napadlo, ale samozřejmě se každej řiďte svým instinktem.
Pro mě osobně to vyznívá jako ty "osvědčené" postupy pro rozeznání nějakého originálu.
Pardon ....
Uživatelský avatar
SandySmokers.cz
Prodejce
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull
 
Příspěvky: 3443
Registrován: ned 11. dub 2010 17:19:29
Bydliště: Pardubice
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod e-Hana » ned 30. říj 2011 17:48:52

Jasně, že tohle je myšleno hlavně pro ty, kteří onu původní chut už znají a najednou je naprosto jiná, pak at se prostě s prodejcem domluví! :)
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod pechu » ned 30. říj 2011 19:11:18

Mám zkušenosti s eDunhill od Silvery. Sice hustší liquid, ale chuťově je velice dobrá. Mohu jenom doporučit, není to žádný maggi :)
Pechu
Uživatelský avatar
pechu
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1471
Registrován: stř 11. srp 2010 6:04:38
Bydliště: Brno je zlatá loď

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod pe.stefpo » ned 30. říj 2011 19:26:27

:F
Naposledy upravil pe.stefpo dne čtv 29. pro 2011 10:36:10, celkově upraveno 1
volám sa Peter.
snažím sa isť svojou cestou.
moja tvorba
Uživatelský avatar
pe.stefpo
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 606
Registrován: čtv 17. úno 2011 10:38:57
Bydliště: niekde na Slovensku PD
Národní vlajka:
Slovakia

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Fido » ned 30. říj 2011 23:55:24

Sakryš tak dunhill už se taky zkazil? Je to už hodně dlouho co jsem ho měl naposledy ale tehdy byl dobrý.
Uživatelský avatar
Fido
e-Sentinel
e-Sentinel
 
Příspěvky: 1972
Registrován: stř 14. dub 2010 14:47:18
Bydliště: Praha
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod e-Hana » pon 31. říj 2011 2:03:00

jj taky jsme ho mívali rádi, bohužel poslední várky se nějak nepovedly, ale třeba je už zase vše jinak, vím já?
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod andy0517 » stř 30. lis 2011 19:49:27

Zdravím všechny,

rád bych přispěl svojí troškou do mlýna ohledně nikotin.cz. Ačkoliv věřím, že pan majitel je velice vstřícný atd. atd., tak já asi chytnul nějakou špatnou dávku, protože jeho PG liquidy mi v ego-t (A i B) vůbec nechutnají, hit je nulový a chuť téměř neznatelná (kokos, ořech, skořice...). Dnes jsem s 18mg kokosem celý den šilhal po pyro a nakonec si i jednu dal, protože jsem i po 2ml za půl dne byl nějak nervózní...

Ještě jsem si k tomu vzal tester 10 VG příchutí a tam to bylo občas výborné, občas hnusné (Brandy...), ale od toho je tester. Celkově mi VG v ego-t stejně nechutnají, takže tam bych neviděl moc problém.

Rozhodně e-shop neodsuzuji a pravděpodobně si tam ještě něco zkusím koupit. A i když má tento účet jenom jeden příspěvek, tak konkurence nejsem :)).

Překvapivě mi momentálně nejvíc chutnají jedny hodně levné liquidy z Aukra, je to vážně loterie : )).

EDIT: Objednáváno v červnu.
X2 Dual Coils + 510 LR
http://about.me/andy517
Uživatelský avatar
andy0517
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř 30. lis 2011 19:42:25

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod RaK » stř 30. lis 2011 21:43:51

Ja osobne na tohoto predajcu nemôžem nadávať, len ta komunikácia je na zlepšenie. inak spokojnosť[/quote]

Byť ekouřím krátce a začal jsem a spolupracuji s tímto prodejcem, tak dodávky a výrobky jsou bez problémů. Jediné co se mu dá vytknout, je komunikace a zpětná vazba. Ale to se dá určitě napravit. :nod
RaK
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 64
Registrován: úte 01. lis 2011 21:30:46
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Harmy » sob 03. pro 2011 14:39:53

citace od Sandy:
"Hanko, jasně, souhlas aby kupující hned pokud se jim něco nezdá kontaktovali prodejce, ale zvláště třeba nový uživatelé ještě ani nevědí jak má "vonět" ten "správný" liquid a jak má "smrdět" ten nesprávný a tímto prohlášením myslím můžeš mnoha jak prodejcům tak uživatelům i když neúmyslně způsobit možná mnoho vrásek a v mnoha případech třeba i zbytečně."

Sandy má naprostou pravdu předsedo!
K nám do hospůdky (Kulečníkového klubu) se po delší pauze přivalil kámoš a ejhle hulí to co já EGO-T. Koupil to u nás v Mariánkách od překupníka (jak on říká svého dealera) a bere od něj i kuřivo (značku nezná). Měl Tobacco, to mělo hustý jemný dým a dobrou chuť a pak vytáhl Dunhill a pánové a dámy to byl agresivní smrad, který byl strašně cítit v celé hospodě. Jeden kul. kolega to přirovnal ke koňskému trusu.
Dnes mi dorazila Amfora a Davidoff od Silvera. Když jsem si přečetl na nikotin.cz, že je to 100pro VG tak jsem si říkal že to bude asi trochu něčím(voda, alkohol) rozředěné, ale je to husťárna, faakt hustý! Dal jsem to do tanku zacpl dírky na atíku pro přívod vzduchu, na prázno zatahal, abych natáh ten hustej liquid. První dva nebo tři prásky dobrý a pak hned spálenina, tak jsem v atíku vyměnil trn s knotem za jinej co jsem před tím propích jehlou a teklo to moc. Pětkrát jsem potá a po šesté zase spálenina. Když to rozředím PG tak bude po chuti. PORAĎTE PROSÍM kolik % vody můžu přidat, té by myslím mohlo stačit na rozdíl od PG stačit trochu. :sweat :sweat :sweat
Naposledy upravil Harmy dne sob 03. pro 2011 18:43:19, celkově upraveno 1
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Sviny » sob 03. pro 2011 15:34:49

Problém nebude v liquidu,ale v atty,prostě T atty maká týden a pak at pereš nebo měníš knoty,prostě smrdí a můžeš se na hlavu stavět,smrdět bude,prostě je to tam.To je ale jiné téma.
Toto je účet dvou osob,můj a přítelkyně,to proto aby jsme viděli kolik jsme ušetřili :) viz.naše společné počítadlo.
EGO-na všechny možné způsoby.E-liquidy-fáze zkoušení.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sviny
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 12. říj 2011 17:43:11
Bydliště: Jížní Čechy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Harmy » sob 03. pro 2011 15:42:49

Atik je čistej ,vypálená spirálka, knot vypranej a nad svíčkou vypálenej. Kouřil jsem normální liquid a v poho. Dal jsem tam tu hustou silveru a prostě se spirálka nestíhá zásobovat a pak se to připaluje.
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Harmy » sob 03. pro 2011 16:29:12

Tak jsem přidal do té silvery 10% vody, zamíchal a už to bafá. Teď ještě zkusím 10% alkoholu(místo té vody) páč se mi zdá a to už před naředěním tou vodou, že má ta silvera oproti tomu co jsem kouřil do teď, slabší HIT. :sweat
Odpařuji od 11.11.2011 z Joye eGo-T a eGo-C, CE4+, T2CC, Tidy10, GS V-Core, Vivi DC, Evod, Protank X9, Patriot, Kayfun v3.1, Subtank mini a Merlin na bat. eGo, iTaste VV, UTurbo 2600, Imotion2 V+, Vamo V3 + V5, Nemesis, Subox a iStick Pico. Míchám vlastní e-Juicy z DNB, PSB, Avoria a LIQ
Obrázek
Uživatelský avatar
Harmy
Temelín
Temelín
 
Příspěvky: 2806
Registrován: úte 29. lis 2011 16:57:33
Bydliště: Mariánské Lázně
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod arny.dravec » úte 31. led 2012 20:02:34

Ahoj přátele :hi
Navštívil jsem tento obchod osobně a to už několikrát.Mám to u "baráku" tak volba byla jasná.
První návštěva byla 27.1. hodinu před zavírací dobou.
V provozovně pět šikovných ženských natěšených na odchod domu.V tom se objevím já TOTÁLNÍ laik nabiflovaný informecema možná tak z netu :rofl
A protože se nestydím na něco zeptat a hlavně vyzkoušet a kombinovat i to co zkombinovat nejde tak jsem čekal kdy mladá paní co se mě ujala mě vyhodí nebo uteče :rofl

Výsledek byl ale opačný ochota,spolupráce,ceny-100% nebo *****
Problém vidím jen v tom že tam je moc věcí a pokud každá návštěva mě bude stát min1000kč tak mi to žena brzy zatrhne :hammer_head: :head :mrk

Po první návštěvě jsem si odnesl set e-cigarety UNICAAT ,vše šlape zatím suprově.

Proto můžu tento obchod pochválit a doporučit :heart já sám už mám tři potencionální zájemce a velice rád je doprovodím.(zase mám důvod se jít podívat co by se mi šiklo)
Obrázek
arny.dravec
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 24. led 2012 18:20:16
Národní vlajka:
Czech Republic

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků