• Reklama
FastTech
 
 

www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Zde si můžeme referovat o obchodech či prodejcích u kterých se není čeho bát. Jsou již ověřeni. Do této kategorie jsou přidávani obchodníci na základě kladných referencí od zdejších uživatelů a musí být na našem fóru zaregistrovaný min. 1 rok.

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Pravidla fóra
Tato sekce slouží výhradně k referencím uživatelů eCF, na uvedené obchody. Debaty o produktech nebo diskuse/dotazy na prodejce směřujte do jejich subfór nebo patřičných vláken. Veškeré OT posty budou mazány!

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod vanek.t » stř 08. úno 2012 13:48:47

Zdravím Vás,
od září 2011 mám dotovaný Unicaat, první dva měsíce veškeré služby super. Od listopadu přestaly chodit slevové kupony, v prosinci se naprosto změnila chuť vanilky goldia (bez hitu a ŽÁDNÁ chuť)a amfora také nic moc (bez chuti). Rekmace bez výsledku (absenci slevových kuponů svedou na Váš mail,ale je to záměrná nepravda) a to jsem komunikoval s p.Matiášem(techn.podpora) i s p.Drnovským (po prvním e.mailu již neodepsal) ... Kolegyni jsem doporučil Unicaat a od Vánoc už měnila 3x obě baterie. Přístup k zákazníkovi se od Nového roku úplně změnil, nedokáží se ani omluvit a proto NEDOPORUČUJI tento ochod! Pokud budete mít zájem,rád Vám přepošlu veškerou mou komunikaci s NIKOTIN.CZ .
V současnosti si míchám vlastní liquid od Sandyho a jsem spokojen.
Uživatelský avatar
vanek.t
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 11. led 2012 13:21:35
Bydliště: Plzeň
Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod rhodax » stř 08. úno 2012 15:11:54

Souhrn mých (relativně dobrých) zkušeností se zmíněným obchodem:
Na začátku ledna jsem přes poptávkový formulář jeden večer zadal poptávku, hned druhý den přišel relativně obšírný a pochopitelný meil s nabídkou UNicaat.
Nenechal jsem si poradit a objednal supersmoke maxima. Přišla druhý den, po cca hodině přestala fungovat passthrough baterie.
Bezproblémově a rychle přijatá reklamace a obratem mi poslali druhou baterku. Teď mě tak napadá, že jsem tu vadnou zapomněl odeslat a doposavad mě nikdo neurgoval, takže čte-li to pan Drnovský, tak se takto omlouvám a až ju najdu, tak pošlu, opravdu nefunguje :-)
V dodávce jsem měl tester SILVERA VG. Kromě příchutě eChina mě žádná neoslovila. Všechny měly krásný plný dým, ale hit minimální. Žádná nepříjemná chuť, nic spálenýho nebo plastovýho, jen jsem se netrefil do síly a už čadím něco jinýho.
Pak jsem si objednal na zkoušku kapsle optima v chuti tabák se sílou high. Přišel mi sice atomizér, ale zapoměl jsem napsat, že potřebuju atomizér k 510, tak jsem pak musel koupit redukci za pár kaček. Ty kapsle mají moc příjemnou vůni a hezký dým, jen hit (pro mě coby kdysi velmi silného kuřáka) prakticky nulový. Používám je teďka na ranní rozjetí než si bafnu z LEO cartomizéru

Celkově přístup shopu nikotin.cz mi přijde maximálně v pohodě a ačkoliv už preferuju jiný dodavatele, tak rozhodně bych doporučil i kamarádovi
hrdě se hlásím k sektě LEOvistu. Čadím i eGo W, 510, testuju lecos, míchám, ale kupuju i hotovky. Těším se na SuperBomb.
Obrázek
Uživatelský avatar
rhodax
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon 09. led 2012 0:37:44
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Nepal

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod e-Hana » čtv 09. úno 2012 5:16:03

vanek.t píše: Přístup k zákazníkovi se od Nového roku úplně změnil, nedokáží se ani omluvit a proto NEDOPORUČUJI tento ochod! .

To je celkově divné jednání..ale uvidíme, zda má ještě někdo podobnou zkušenost. Korespondenci můžeš klidně poslat na e-mail k adminovi.
iStick Trim a CUBOID PRO + Digiflavor Siren 22
Aktuálně probíhající testy a recenze na eCF

Vapers Talk
eCF Ústí n.L. Obrázek
Obrázek
Chovejte se k druhým slušně, pak máte i právo trvat na tom, aby se i oni chovali slušně k vám.
Uživatelský avatar
e-Hana
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek
 
Příspěvky: 11599
Registrován: úte 05. led 2010 21:23:09
Bydliště: Ústí nad Labem
Národní vlajka:
Czech Republic
Nejvyšší skóra: 1

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Dr.Watson » čtv 09. úno 2012 11:14:39

Mně to přijde, jako by obměnili personál, nebo měli pár nemocných.
Pravda je, že mně s výměnou Optima-unicaat vyhověli ale pocit mám rozporuplný protože jsem se dovolal po 14 dnech jednou jedinkrát, bezplatná linka vůbec. Po dovolání dost těžkopádná komunikace ale to tak nějak omlouvám protože mám fakt dojem, jako bych mluvil spíše s účetní nebo tak něco která se snažila vyhovět. Teď tam budu posílat k reklamaci spálenou baterku Unicaat a nefunkční att Apache, tka uvidím.
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod tomk70 » čtv 09. úno 2012 13:04:58

Celkem pravidelně od ních odebírám liquid i většinu HW a zatím jsem nezaznamenal probém. Akorát z VG mě bolí hlava tak řady SILVERA a GOLDIA beru minimálne na promíchání z jinými liquidy.
Rakův tank a jiné genesis mash bez opletu. Gripy kubíček a Joytech Evic oba z gogin elektr.
Uživatelský avatar
tomk70
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 142
Registrován: čtv 17. čer 2010 11:13:23
Nejvyšší skóra: 1

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod rhodax » čtv 09. úno 2012 13:50:43

je teda Fakt, že dovolat se byl problém, který trval cca dva dny, ale od chvíle co jsem se dovolal tak žádnej problém
hrdě se hlásím k sektě LEOvistu. Čadím i eGo W, 510, testuju lecos, míchám, ale kupuju i hotovky. Těším se na SuperBomb.
Obrázek
Uživatelský avatar
rhodax
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 42
Registrován: pon 09. led 2012 0:37:44
Bydliště: Brno
Národní vlajka:
Nepal

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Nikotin cz podpora » čtv 09. úno 2012 14:42:33

Dobrý den
Omlouváme se všem našim zákazníkům i příznivcům za tyto situace které vznikaly velkým přílivem nových zákazníků v prosinci a lednu kdy náš tým i přesto že vyvíjel maximální snahu a úsilí nebyl schopen tento nápor zvládat tak jak jsou naši klienti zvyklí a jak bychom si sami představovali. V této době se již vše vrací do starých kolejí i díky tomu že jsme posílili náš tým.Další problém který nám značně znesnadnil spolupráci s našimi zákazníky byl náš telefoní operátor který nám neposkytoval své služby tak jak bylo dohodnuto a kterého jsme již změnili takže i díky tomu by měly být v této době naše služby zákazníkům opět při "starém".
Nikotin cz podpora
Prodejce
e-Holátko
e-Holátko
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 12. pro 2011 12:10:27

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Mc Cali » čtv 09. úno 2012 19:02:46

No tak sláva...o Silveru bych nerad přišel.
To by byla škoda.
E-čmoudím eGO v práci z ÓÓBROVSKÝCH baterek 1300 mAh, z USB passthrough doma a na cestách z gripu 3000 mAh. Takže o energii je postaráno. A teď už mam dokonce konečně prima způsob e-čmoudění, který mi zatim celkem vyhovuje. HÁLELŮJA o:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mc Cali
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 167
Registrován: pon 23. kvě 2011 17:07:57
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Dr.Watson » čtv 09. úno 2012 20:52:53

Také díky za reakci a vysvětlení.
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík
 
Příspěvky: 453
Registrován: čtv 05. led 2012 19:32:14

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod mira.st » sob 24. bře 2012 22:36:45

Musím poznamenat, že ohledně e-cigaret je to prozatím můj jediný dodavatel jak HW tak liquidů. Nemohu tedy porovnat s jinými prodejci e-cigaret. Nicméně v porovnání s kterýmkoliv jiným internetovým prodejcem jakéhokoli druhu zboží je daleko před nimi. S takto skvělým přístupem vůči svým zákazníkům jsem se dosud ve svém životě na internetu nesetkal. Pro mne zatím absolutní jednička a jediný důvod, proč chci vyzkoušet i konkurenci je, že chci vyzkoušet HW, který tento prodejce nenabízí.
Groove Box Mod ~> Ismoka Eleaf GS Air
Liquidy 18 mg/ml NIC

Vapuji od 29.02.2012 16:00
Obrázek
eCF Praha Vapers, eCF Tábor, eCF České Budějovice
Uživatelský avatar
mira.st
Kuřák
Kuřák
 
Příspěvky: 54
Registrován: pát 24. úno 2012 12:41:43
Bydliště: Po-Pá: kamion - Schengenský prostor, So-Ne: Tábor (dříve Veselí nad Lužnicí)
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod buban76 » pon 02. dub 2012 17:50:04

Já bych chtěl prodejce pochválit,jsem zákazníkem od poloviny února,řešil jsem zatím dva problémy,jeden byla moje chyba v objednávce,do týdne bylo vyřešeno,teď aktuálně mi odešla jedna z baterií,jeden den jsem zavolal,druhý den již byla nová baterie doma,takže nemám důvod o serióznosti pochybovat.
Wismec reuleaux DNA 200,Laude DR75 DNA75, Smok X cube II ,Istick Pico, kanger dripbox 160, vandy vape bf mod 80w, coppervape bf mod. Kronos style,Kayfun V3mini style,Cubis, pulse bf rda, fuji,a další spousta squonk rda a mechanických squonk modů ...různé kombinace,náplně vlastní míchanice,zejména RY4

Obrázek
Uživatelský avatar
buban76
e-Dýmal
e-Dýmal
 
Příspěvky: 910
Registrován: ned 19. úno 2012 19:22:52
Bydliště: Jedlová
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Kudry » stř 11. dub 2012 17:28:03

Nikotin cz podpora píše:Dobrý den
By měly být v této době naše služby zákazníkům opět při "starém".


Tyto slova mohu jenom potvrdit. Tento týden jsem za kamaráda řešil reklamaci baterie, kterou mu v lednu jakýsi operátor odmítnul vyreklamovat. Vše jsme nyní vyřešili bez jakýchkoli emocí a za velké ochoty prodejce. Baterie byla vyměněna.
Myslím, že starý dobrý Nikotin.cz je zpět a že mu na zákazníkovi opravdu záleží. Držím palce a přeji mnoho spokojených zákazníků. :yes :yes
Několik vlastně vyrobených birdů dle Vorla, Lavatube, kouřící mobil, odpařovače- Cobra, a jiné tankovky.

Obrázek
Uživatelský avatar
Kudry
e-Kuřák
e-Kuřák
 
Příspěvky: 115
Registrován: pát 09. zář 2011 22:46:47
Bydliště: Praha

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Sviny » stř 11. dub 2012 18:14:42

Na obchod si nemohu stěžovat,ale jen škoda,že tak pomalu reagují na trh a na nové věci.Třeba s W-éčkem(které ani není origo,"ne,technická podporo,opravdu není"!) přišly až v době,kdy už bylo dávno zenitem.
Toto je účet dvou osob,můj a přítelkyně,to proto aby jsme viděli kolik jsme ušetřili :) viz.naše společné počítadlo.
EGO-na všechny možné způsoby.E-liquidy-fáze zkoušení.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sviny
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 12. říj 2011 17:43:11
Bydliště: Jížní Čechy
Národní vlajka:
Czech Republic

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod Lukas3k » stř 11. črc 2012 8:05:02

Wéčko není žádné origo, je to oem výrobek.

Já na prodejce mohu jen chválu. V pondělí večer jsem zakoupil ve výprodeji Revolution V2 za 490kč (už jen jako baterka by se to vyplatilo), dnes ráno to přišlo balíkem do ruky. Obálka plná informací a český manuál samozřejmostí (ačkoli k čemu že?:D). Jako dárek mi přišla nano podložka, což mne mile potěšilo.

[ Post made via iPhone ] Obrázek
Lukas3k
 

Re: www.KurKdeChces.cz/Nikotin.cz

Příspěvekod biknik » stř 11. črc 2012 8:47:42

Já taktéž chválím. Sada Lava za super cenu, rychle dodáno, na mé dotazy ihned odpovězeno.
biknik
 

PředchozíDalší

Zpět na Poctivý e-obchod, kamenný krám, nebo prodejce.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků