Přepnout na klasickou verzi fóra · FAQ


Předchozí téma | Následující téma
Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Odeslat nové téma Odeslat odpověď
Verze pro tisk

Innokin Ares - protékání kolem kroužku airflow

Offline
e-Kuřák fajnšmekr
Registrován: pon 15. dub 2013 1:22:53
Příspěvky: 256
Bydliště: Olomouc
Profil 
pát 30. srp 2019 18:13:43 Příspěvek
Ahoj. Hraji si s tím měsíc a už si nevím rady a prosím o pomoc. Innokin Ares - protéká po celém obvodu kolem kroužku pro nastavení airflow. Tou mezírkou nad ním i pod ním dole u základny. Nikoliv přímo skrz airflow dírky. Postupně jsem zkoušel vyměnit těsnění i sklo, ale nepomohlo to. Námot je na 3 mm trnu 0,4 SS drát 7 otoček s mezerami, PG:VG 50:50. Zkoušel jsem různé množství a délku vaty, a to jak Bacon V2, tak Canna Cotton i tu přibalenou u atíku. Dávám pozor, aby se vata nedotýkala ofuku spirálky. První tank s čerstvou vatou to chvíli vydrží, ale pak postupně začne rosit a ke konci už jdou kapky. Rosení se objeví i okolo víčka. Druhé naplnění už tank jen pravidelně utírám a třetí naplnění chvílemi vyloženě protéká a tady mám pocit, že už to někdy jde i skrz airflow. Je to rukama nebo vadný kus? Fotky jsou po odkouření 1/3 druhého tanku. Když jsem zkoušel potáhnout ze suchého tanku s uzavřeným airflow, abych vyzkoušel těsnost, tak to šlo jen trochu a musel jsem hubou pořádně zabrat.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Poslední příspěvek Odpovědět s citací. Ponechejte jen tu část na kterou reagujete a ostatní odstraňte.  


Re: Innokin Ares - protékání kolem kroužku airflow

Offline
Kuřák fajnšmekr
Registrován: úte 16. kvě 2017 17:05:10
Příspěvky: 84
Bydliště: Moravská Třebová
Profil 
sob 31. srp 2019 13:48:58 Příspěvek
Pravděpodobně máš naprasklej plusovej pól, mě se stalo úplně to samý co tobě až do úplnýho rupnutí při utahování šroubku na spirálce. Protože su lama a neumím sem dát fotku, tak tady je odkaz. https://panjawa.rajce.idnes.cz/Nastenka ... 36_Pro.jpg
Odpovědět s citací. Ponechejte jen tu část na kterou reagujete a ostatní odstraňte.  


Re: Innokin Ares - protékání kolem kroužku airflow

Offline
e-Kuřák fajnšmekr
Registrován: pon 15. dub 2013 1:22:53
Příspěvky: 256
Bydliště: Olomouc
Profil 
sob 31. srp 2019 15:32:36 Příspěvek
A sakra. Jak to poznám? U mě zatím drží, ani se nijak neviklá.
Odpovědět s citací. Ponechejte jen tu část na kterou reagujete a ostatní odstraňte.  


Re: Innokin Ares - protékání kolem kroužku airflow

Offline
e-Kuřák fajnšmekr
Registrován: pon 15. dub 2013 1:22:53
Příspěvky: 256
Bydliště: Olomouc
Profil 
pon 07. říj 2019 11:00:30 Příspěvek
Ares jsem nakonec reklamoval. Zřejmě vadný kus, dostal jsem nový a ten už neteče.
Nahoru Odpovědět s citací. Ponechejte jen tu část na kterou reagujete a ostatní odstraňte.  

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník





Přejít na