Přepnout na klasickou verzi fóra · FAQ


Předchozí téma | Následující téma
Stránka 198 z 198 [ Příspěvků: 2960 ]
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 194, 195, 196, 197, 198
Odeslat nové téma Odeslat odpověď
Verze pro tisk

Jak prožívám proměnu na e-kuřáka. Rady-Pocity

Offline
e-Holátko
Registrován: sob 04. srp 2012 16:02:27
Příspěvky: 8
Profil 
čtv 06. pro 2018 13:38:25 Příspěvek
Jen tak dál.Já už skoro 8let,bez jedinného pyra.Před tím dlouho svařoval,kouříl 20-30 za den.Dnes po kontrolách na plicním,čistý,vše v pořádku.Žádné zadýchávání.Škoda,že někteří věří hloupým článkům.Zdraví Zdeněk
Poslední příspěvek Odpovědět s citací. Ponechejte jen tu část na kterou reagujete a ostatní odstraňte.  


Re: Jak prožívám proměnu na e-kuřáka. Rady-Pocity

Offline
e-Holátko
Registrován: pon 20. kvě 2019 1:17:50
Příspěvky: 4
Profil 
pon 03. čer 2019 21:19:17 Příspěvek
Myslim ze ecigaro je pro vsechny typy kuraku, pokud chteji od pyra zdrhnout. Delal jsem 20-30 za den. Pak jsem se rozhodl ze prejdu na vaping, zacatky byly tezky, mel jsem Joyetech ego aio a chut byla prumerna a desne jsem chrchlal. Uz uz jsem to chtel vzdat. Myslel jsem ze chrchlam kvuli pomeru 50/50 PG/VG a tak jsem sel do 30/70 a vysledek byl stejny. Z niceho nic se to zmenilo, minimum kasle az ustal prakticky uplne. Pak jsem zkusil opacny pomer 30/70 kvuli chuti a vymenil fabricke zhavici hlavy za atik s motanou spiralou, zacal si michat vlastni liquidy. Chut vyrazne lepsi. Pro extra jednoduchost ted ujizdim na shake and vape. Tohle cele jedu na nikotinu 6mg a nemam pocit ze bych byl nedokourenej. Zkusil jsem i dat si kontrolni pyro a vysledek byl opravdu hnus, jako kdyz olizuju umakartovou linku. Hlavne pro nekoho kdo chce prestat kourit existuje cesta a je to zabava a hlavne jsem si jisty ze to stoji za to. BTW. nemuzu potvrdit ze to ma primou spojitost s vynechanim klasickych cigaret, ale ted se rano probudim a pamatuji si mnohem vice ze snu co se mi zdaji.
Odpovědět s citací. Ponechejte jen tu část na kterou reagujete a ostatní odstraňte.  


Re: Jak prožívám proměnu na e-kuřáka. Rady-Pocity

Offline
e-Holátko teoretik
Registrován: úte 21. led 2020 20:23:37
Příspěvky: 20
Bydliště: Brno
Profil 
úte 09. čer 2020 20:55:55 Příspěvek
Já to mám trochu zamotané - nekouřím už od roku 2010. Ty začátky, EGo, Joyetech, to byla tragédie ale i sranda. Přešel jsem na Snus (Tabák pod ret s příchutí - redice ve Švédsku např.) a teď zase hopla do elektrokouření.
Spokojeně použíbám Aspire Zelos+ Eleaf iJust3. Díkybohu mi pyro začalo opravdu smrdět, ale chvilku to trvalo. Dlouho to byla stále "vůně". Teď sedím vedle bafajícího tatíka a vůbec netoužím dát si od něj šluka.... Co se kondice týče, myslím, že po téměř deseti letech je to jasné.
Odpovědět s citací. Ponechejte jen tu část na kterou reagujete a ostatní odstraňte.  


Re: Jak prožívám proměnu na e-kuřáka. Rady-Pocity

Offline
e-Holátko
Registrován: ned 26. úno 2023 22:10:50
Příspěvky: 1
Bydliště: Příbram
Profil  Zobrazit autorovy stránky 
ned 26. úno 2023 22:33:41 Příspěvek
faceless píše
Já to mám trochu zamotané - nekouřím už od roku 2010. Ty začátky, EGo, Joyetech, to byla tragédie ale i sranda. Přešel jsem na Snus (Tabák pod ret s příchutí - redice ve Švédsku např.) a teď zase hopla do elektrokouření. positive words that start with s
Spokojeně použíbám Aspire Zelos+ Eleaf iJust3. Díkybohu mi pyro začalo opravdu smrdět, ale chvilku to trvalo. Dlouho to byla stále "vůně". Teď sedím vedle bafajícího tatíka a vůbec netoužím dát si od něj šluka.... Co se kondice týče, myslím, že po téměř deseti letech je to jasné.


Tak to máte silnou vůli, být vedle kuřáka a nemít potřebu si dát šluka :angel Já do roku 2019 kouřila klasické cigarety. Od 2019 do 2022 IQOS. Kvůli nové práci jsem vyzkoušela Snus (nemohla jsem ho ale pozřít), až se mi podařilo zbavit se i IQOSu a teď už jen vapuji. Po těch pár letech bez klasických cigaret cítím změnu. A co už jen vapuji, dokonce cítím i vůni dřeva z postele a skříně, co jsem předtím necítila. Těším se, až budu moct jednou říct, že už 10 let nekouřím..
Odpovědět s citací. Ponechejte jen tu část na kterou reagujete a ostatní odstraňte.  


Re: Jak prožívám proměnu na e-kuřáka. Rady-Pocity

Offline
e-Holátko
Registrován: úte 04. dub 2023 10:41:47
Příspěvky: 1
Profil 
úte 04. dub 2023 10:54:36 Příspěvek
Před třemi lety jsem přestal kouřit cigarety, zkoušel jsem icos, ale e-cigarety se mi líbí mnohem víc.
Nahoru Odpovědět s citací. Ponechejte jen tu část na kterou reagujete a ostatní odstraňte.  

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí  1 ... 194, 195, 196, 197, 198
Stránka 198 z 198 [ Příspěvků: 2960 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků





Přejít na