• Reklama
FastTech
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: Jakou koupit první e-cigaretu pro nováčka

Příspěvekod Boddah83 » stř 22. dub 2020 13:11:05

Tak i já si jdu pro radu. Určitě je tady spousta lidí, kteří mají vyzkoušených dost atomizérů... Takže, chtěl bych zkusit jiný atomizér. Momentálně mám už víc jak rok atík Joyetech Cubis Pro. Používám v něm hlavy LVC Clapton 1,5 ohmu. Jak už jste určitě vydedukovali, vapuju stylem MTL. Atík i hlava mi relativně vyhovujou, nemám s tím asi žádnej problém. U té hlavy se mi líbí, že dostatečně zásobuje vatu liquidem narozdíl třeba od hlav BF SS316, který mají jen malinký otvory vespod a když si potáhnu párkrát za sebou, tak už je cítit, že tam není dostatek liquidu. A říkal jsem si, jestli třeba přece jenom neexistuje pro moje potřeby nějakej lepší atík než mám teď.
Moje požadavky:

1. Lepší podání chuti než se současnou LVC Clapton hlavou.
2. Objem alespoň ty 4ml, ideálně víc. Momentálně mi vydrží 3,5ml na den a nechce se mi to plnit víckrát za den.
3. MTL hlavy (hotový, nic motat nechci).
4. Vyměnitelný drip tip.
5. Nějaké šikovné plnění.

Cenu neřeším, nároky na výkon neřeším. Vyhlídnul jsem si atík od Joyetechu Procore Air Plus. Má 5,5ml, šikovné plnění a pasujou do něj žhavící hlavy ProC1-S 0,25 ohmu, který jsou podle výrobce určený pro MTL. Ale zdá se mi ten odpor pro MTL hodně nízkej. Nemáte s tou hlavou někdo zkušenosti?

Předem díky za jakýkoliv tipy...
Gripy - Eleaf Invoke, Joyetech Cuboid Pro. Atomizéry - Joyetech Cubis Pro, Geek Vape Ammit MTL RTA, Innokin Ares 2. Baterie - LG HG2 3000mAh 20A, Efest 3500mAh 10A.
Boddah83
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Up to 50% off with Gearbest

Příspěvekod korwin » stř 22. dub 2020 23:57:51

Tak za sebe bych doporučil raději ASPIRE NAUTILUS GT 2ML a k němu extension kit na 4,2 ml - hlavy kvalitní, dostupné a chuťově velmi povedené. Ten ProCore mi koncepcí přijde spíš na DL - jak objem tak i průměry airflow hlav a driptipu mi na MTL moc nepřijdou vhodné.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
korwin
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Kuřák
e-Kuřák

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Boddah83 » čtv 23. dub 2020 1:41:45

Díky. Na ten Nautilus GT jsem taky dostal tip od někoho jinýho. Vypadá dost dobře, tak ho asi vyzkouším. Prodává se i v 3ml verzi. A když mi bude vyhovovat, tak dokoupím to ošklivý 4,2ml tělo.
Gripy - Eleaf Invoke, Joyetech Cuboid Pro. Atomizéry - Joyetech Cubis Pro, Geek Vape Ammit MTL RTA, Innokin Ares 2. Baterie - LG HG2 3000mAh 20A, Efest 3500mAh 10A.
Boddah83
e-Holátko teoretik
e-Holátko teoretik

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod faceless » sob 13. čer 2020 7:44:15

Aspire (Nautilus AIO) jsem v druhé fázi začátku e-kouření zkusil jako první a dobrý... Hlavy mi držely celkem dlouho, nic neteklo, myslím, že je to celkem schopná značka. Joyetech mi nesmi na oči, koupil jsem 2 sady POD systémů a bože, to byl takovej shit, letělo to do koše, 2500 v háji. :head :head :head Ale nevím, třeba jiný modely jsou okay....
Teď foukám modík AspireZELOS a jsem spokojenej, hlava 0,7 ohm, mesh.... dobrý. Občas dám klasiku 1,6.

Foto dokumentuje můj postup... :angel
Obrázek
Patriae fumus igne alieno luculentior.
faceless
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Pro všechny nově příchozí.