• Reklama
FastTech - Android tablets, phones, and TV sticks at great prices.
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

Jsem tu nový-nová, tak vás pozdravím

Máte jistě plnou hlavu otázek ohledně e-cigaret a ekouření obecně.Zde je místo, kde je můžete v klidu položit.

Abecední seznam důležitých vláken fóra eCF.

Moderátoři: e-Hana, dlouhejbil, Grif, Joker, jura-p

Re: Jsem tu nový-nová, tak vás pozdravím

Příspěvekod Rumlik » úte 26. úno 2019 2:26:29

Vítej na fóru eCF. :hi

No a teď k té tak trochu nešťastné volbě:
Chce to co nejrychleji se oprostit od toho, že to musí vypadat jako normální cigareta, protože v takovém případě se k žádnému slušnějšímu strojku již dnes nedostaneš. KR808 - xxxxxx je již dávno překonaná záležitost a jde doslova o "muzejní" exemplář. Já jsem to recenzoval v lednu 2012(http://www.e-cigaretafans.eu/recenze/el ... 1-s-xl-pcc) a za tu dobu je již vaping opravdu někde úplně jinde. Mimochodem již tenkrát jsem jí doporučoval pouze pro slabší a středně silné kuřáky, viz závěr článku. Jako silné kuřáky vás nemá sebemenší šanci uspokojit. Z dnešního pohledu již tyto elektronické cigarety "takřka" postrádají smysl a to jak s ohledem na dýmivost, výrž atomizérů/cartomizérů i kapacity baterií. Do začátku dnes doporučuji sáhnout po nějakém POD systému:

Příklady:
http://www.e-cigaretafans.eu/recenze/exceed-edge
http://www.e-cigaretafans.eu/recenze/jo ... os-aio-pod
popřípadě nějaký AIO MTL mód(např.: Joyetech eGo AIO atd.)

KR808D byla ve své době(před cca 6ti roky) slušná e-cigareta, ale dnešním modelům již opravdu nemůže ani v nejmenším konkurovat.
MTL: WISMEC Ravage230 + Digiflavor Siren V2 24mm (SS setup pro TC). DL: Wotofo Profile RDA.
Aktuální testy a recenze na eCF
Některé kousky z testů na Aukru

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Reklama

Příspěvekod Doubi » úte 26. úno 2019 4:34:11

Týýýjo, to je celá věda, tohleto e-kouření. :DDDDDD. Ty zkratky :DDD AIO MTL eGo eCF a POD :DDDDD
To mi připomnělo písničku Zkratky od Mládka:
„Tohle IA VHJ dělá kromě DKW, BMW a NSU, KDF i MG.“ :DDDDD

Inu tedy dobrá, budu se muset do toho pustit podrobněji a všechno nastudovat. Ale vkrádá se otázka - jak mohli lidé před 6 lety dokázat přejít z Pyra (tohle slovo už znám, héč) na e-cigaretu, když v té době zřejmě nebylo na výběr nic lepšího, než co jsme si dnes objednali my? Ha?!!
Každopádně děkuju za rychlou odpověď, rady a odkazy. Když už je ale balíček na cestě, zkusíme to. Vůli máme!! Ještě mám nějaké technické dotazy, ale pokusím se najít správné vlákno, abych tade nevytvářela OT.
Ještě jednou děkuji Rumlikovi. :)
Doubi
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Holátko
e-Holátko

Příspěvekod Dr.Watson » úte 26. úno 2019 12:39:30

Doubi píše:Týýýjo, to je celá věda, tohleto e-kouření. :DDDDDD. Ty zkratky :DDD AIO MTL eGo eCF a POD :DDDDD
To mi připomnělo písničku Zkratky od Mládka:
„Tohle IA VHJ dělá kromě DKW, BMW a NSU, KDF i MG.“ :DDDDD

Inu tedy dobrá, budu se muset do toho pustit podrobněji a všechno nastudovat. Ale vkrádá se otázka - jak mohli lidé před 6 lety dokázat přejít z Pyra (tohle slovo už znám, héč) na e-cigaretu, když v té době zřejmě nebylo na výběr nic lepšího, než co jsme si dnes objednali my? Ha?!!
Každopádně děkuju za rychlou odpověď, rady a odkazy. Když už je ale balíček na cestě, zkusíme to. Vůli máme!! Ještě mám nějaké technické dotazy, ale pokusím se najít správné vlákno, abych tade nevytvářela OT.
Ještě jednou děkuji Rumlikovi. :)

Vítej, vítej, vítej... A keď Tě zde provází Štěstěna... ...repredrozd... taky.

Ahoj, po pročtení zjistíš, že pravidla stará pár let platí víceméně stále. Pořád je to o spirále, elektrice, liquidu a chuti, případně nadstavba šikovných rukou.
Nejdříve si ujasni, co od ecig očekáváš a pak se vrhni na zkratky aŤ víš o čem je řeč. Vybereš záíklad a když Tě nepustí, budeš laborovat jako valná většina z nás. ----A pak budeš.... E-Kuřák! neboj se ptát, neboj předhazovat problémy ale vždy dej do dotazu co nejvíc informací o tom kterém problému. Per aspera ad astras- aneb latinsky --ecíg na Hrad!!!
Odesláno z mého PC jménem Ráchel III. pomocí drátů a elektriky.

„Musím se červenat, Watsone,“ zašeptala paní Holmesová pohoršeným hlasem.
Jako každý, kdo má světu co říci, píši pouze ve větách holých.
S vloženými souvětími... a sem tam obrázkem který tutově není k věci, zato přísně multikultiincool sluníčově a genderově vyrovnaný.
Dr.Watson
Dobrá duše eCF
Dobrá duše eCF
e-Soptík
e-Soptík

Příspěvekod Rumlik » úte 26. úno 2019 13:02:42

Doubi píše:. Ale vkrádá se otázka - jak mohli lidé před 6 lety dokázat přejít z Pyra (tohle slovo už znám, héč) na e-cigaretu, když v té době zřejmě nebylo na výběr nic lepšího, než co jsme si dnes objednali my? Ha?!!

Inu bylo to tehdy o dost těžší(navíc zde nebyla TPD omezení), viz ono video 10 let vapingu. :mrk
MTL: WISMEC Ravage230 + Digiflavor Siren V2 24mm (SS setup pro TC). DL: Wotofo Profile RDA.
Aktuální testy a recenze na eCF
Některé kousky z testů na Aukru

eCF Ústí nad Labem
Obrázek
Užívání drog (včetně nikotinu) nesmí být člověku koníčkem.
Rumlik
Administrátor
Administrátor
Temelín
Temelín

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod dlouhejbil » čtv 28. úno 2019 16:40:53

Nedělete tady z toho guláš. viewtopic.php?f=6&t=1211#p35172
Příspěvky jsem přesunul právě tam.
viewtopic.php?f=5&t=2295&start=3045#p415443
dlouhejbil
Moderátor
Moderátor
Sádrový ježek
Sádrový ježek

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Jirkator » čtv 28. úno 2019 18:26:47

Doubi píše: ...Ale vkrádá se otázka - jak mohli lidé před 6 lety dokázat přejít z Pyra (tohle slovo už znám, héč) na e-cigaretu, když v té době zřejmě nebylo na výběr nic lepšího, než co jsme si dnes objednali my? Ha?!! ...

Na to je jednoduchá odpověď: Chtěli jsme.
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Lachim62 » pon 11. bře 2019 21:05:02

Ahoj, tak jsem se po 4 měsících bez pyra a čtení zde na foru, rozhodl přihlásit. Chci Vám všem poděkovat za rady kterých se mi zde dostalo. Jinak přechod od cigaret byl až překvapivě snadný. Kouřil jsem 30 - 40 cigaret denně, nebo 50 g golden virginia na 2 - 3 dny. Koupil jsem na doporučení prodavače a rad zde na foru Aio Eco a byl to dobrý tah. Ze začátku mi to přišlo dost sladké, ale na to jsem si rychle zvykl. Po dvou dnech jsem udělal test a šel na pivko, pří něm víc kouřím, tak jsem chtěl zjistit zda budu mít chuť na pyro a jestli to vydržím. A ono uplně v pohodě, jediné co byl problém, byla výdrž baterky a že jsem se překouřil :) Tak jsem si pořídil ještě jednu Aio Eco a snížil z 18 na 12 mg a vše už bylo v pohodě. Ale to mi dlouho nevydrželo, jsem jak jsem zde někde četl "dudlikář" :)) a tak jsem si po 3 měsíců bez pyra koupil Asmodus Colossal a tank Nautilus 2S. Bomba, chuť, výdrž, super plnění atd i tak jsem radši koupil 3 baterky :) Jinak preferuji tabákové liquidy, ovocným jsem zatím na chuť nepřišel, ještě jednou Vám děkuji Michal :)
Lachim62
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Jirkator » pon 11. bře 2019 22:00:12

Gratuluji. Jen tak dál.

[ Post made via Android ] Obrázek
Existuje plno způsobů jak zabít čas, ale žádný, jak ho vzkřísit.
Vapuji od 8.2.2012, ale kromě zdraví jsem neušetřil nic.
Jirkator
e-Sentinel
e-Sentinel

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Muroň » úte 12. bře 2019 18:27:18

@Lachim62 Podle mého laického názoru (neprovozuji atíky na tovární hlavy a nic od Asmodus jsem si zatím nepořídil), sis vybral možná nejlepší možnou kombinaci. S tím už Tě vaping bavit nepřestane.
SMOK X-Pro,G-Priv,Stingray,IPV D3S,Vesta,Evicy VTCmini,VTwo,Cuboid Mini,Eleaf Pico,Squeeze,Baby,iPower80W,HCigarVT75,iJoy CptPD1865,Aspire CF-Dvarwy MTL,Joye TRON,EOV2,Cubis2,Kayfuny5,Prime,V3mini,Tf GT3,DS 2K16,Aromamizer RDTAV2,OBS Ace,Crius,Engine,Cheetah,​WtfFSmini,JWellOdeonV2,HCigar FodiF2,Merlin,Digiflavor Siren1,2,Fuji,Drop Solo,TFV8 BB,Advken Manta,iJoy Limitless CE,Squape X RDA,NarCa
Muroň
e-Kuřák fajnšmekr
e-Kuřák fajnšmekr

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod Lachim62 » úte 12. bře 2019 21:52:42

Ahoj, jj zatím naprostá spokojenost, taky jsem dlouho srovnával a vybíral. Ale už mě lakájí motací tanky, tak ten kolotoč začne znova :)
Lachim62
e-Holátko
e-Holátko

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod PavelK » úte 23. dub 2019 11:40:44

Ahoj, co si myslíš o tomto gripu? Nejsem žádný zkušený vaper :)censored
Naposledy upravil dlouhejbil dne úte 23. dub 2019 11:49:12, celkově upraveno 2
Důvod: Nepovolený odkaz na prodejce. Přečti si pravidla.
PavelK
e-Holátko
e-Holátko

Předchozí

Zpět na Pro všechny nově příchozí.