• Reklama
Trika eCF Patron eCFSeznamka eCF

E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Vaše zkušenosti a zážitky, bez ohledu na model e-kuřiva.
SOS dotazy na téma e-kouření-pouze první pomoc!!, E-kuřácký guláš - volná diskuse

Moderátoři: dlouhejbil, Joker, Grif, jura-p

Re: E-kuřácký guláš - volná diskuse o e kouření

Příspěvekod coaxial » ned 12. srp 2018 11:56:37

Profivapers píše:Teď už je v kurzu Spica hoši. :chuckle

To vypadá dost podobně jako je SIrena , minimálně konstrukcí.

V čem je hlavní rozdíl?
Obrázek
coaxial
Kuřák
Kuřák

Reklama

Great Discounts on Top Sellers Sales!

Příspěvekod vlastik63 » ned 12. srp 2018 13:36:02

OldAlien píše:To nikomu zde nevadí, že DVARW má uchycení spirálky prasácky pouze pod hlavičky šroubků? To je pozdrav z roku 2014, kdy se tímto způsobem osazovala spirálka, skoro u všech atomizérů.
Také jsem slyšel nářky, na balení a drip tip. Ten si snadno vyměníte a balení naprosto odpovídá, zastaralému tipu kotelny, nemožnosti nastavení AF bez rozborky a v neposlední řadě, umírající imbus šroubky.
Tento atomizer nemám, ale přesto jsem si dovolil, uvažovat nahlas.
Ono jde hlavně o to jak to bude fungovat. Mám někde na poště MTL i DL verzi v plné palbě tak jsem na ně hodně zvědav recenze napovídají, že to bude žůžo labůžo tak brzy uvidím. To co jsi napsal mi vadí také no jde hlavně o tu funkčnost a chuť a to rozhodne o tom jak si je oblíbím. Za těch pár korun by byla škoda je ne vyzkoušet.

Odesláno z mého Apollo Lite pomocí Tapatalk
Raptor,Cuboid,iPV 5+6X Vesta,Presa 100W,Voidray,Pico,VT75+Nano,Therion,Laude,Maxo,VTwo,CBfMM,WN Cricket II - 25,Primo,Predator 228W + Mini,Drag 157W,101,M VV,Boxer,Drone-BF,Movkin Disguiser,ETALIENS E.T-X3,VGOD Pro,Aegis,SXmini G Class,VT Inbox,NX100,Phantohm BF,Advken 2320,Boxer 2,0,S-Rabbit BF,C2D1,GBOX,Cylon,Pulse BF+80,Lustro,Thunder 200W,Luxotic + NC,Hato,VG Mini V2.5,Minikin V2,Reborn
vlastik63
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Příspěvekod dobrman » ned 12. srp 2018 16:12:49

OldAlien píše:.....To nikomu zde nevadí, že DVARW má uchycení spirálky prasácky pouze pod hlavičky šroubků? .....
.....Také jsem slyšel nářky, na balení a drip tip....
..... nemožnosti nastavení AF bez rozborky a v neposlední řadě, umírající imbus šroubky.....

Co se týká uchycení spirálky, tak by mi nevadilo. Rozhodně to půjde líp (víc místa), než jsem zvyklý z KF V3mini a pod....
Balení - to by mě zajímalo, jak ovlivňuje vapování? :D a drip tip bych stejně dal jiný, ani ne kvůli estetice, ale mám pár oblíbených...
Nastavení vzduchu většinou udělám jednou a pak s tím nehýbu, takže s tím bych taky problém neměl..
a jak píšeš, ty imbusy v tom odchází?
No, ten klon co jsem odkazoval (tři tanky 2, 3,5, 5ml a 5ml kovový + 5ks vzduchových vložek a příslušenství) stojí necelých $17 , tak de o prd.....
ObrázekObrázek eCF J. Hradec
....hlavně se nevztekejte, praskne Vám v hlavě žilka a ...........
dobrman
Eyjafjallajökull
Eyjafjallajökull

Národní vlajka:
Czech Republic

Předchozí

Zpět na Všeobecná diskuse o e-kouření.