West1.eu

Toto je reklamní prostor(170x550px)


Úvodní stránka R1
Seznam recenzí R1a
Ostatní stránky R1b

Reklama

Zde může být Vaše reklama(500x100px)
Nelze na úvodní stránku a do recenzí.
Seznam recenzí R2
Ostatní stránky R2a

Reklama na našem webu

 
 


Zde je názorně ukázáno, jak lze na našem webu, rozmístit Vaší reklamu.Pokud máte zájem o umístění Vaší reklamy, kontaktujte nás zde nebo e-mailem.


Přidána možnost exklusivity = nikdo jiný na stránce nebude a reklamu je možné umístit do jakéhokoliv z nabízených míst. Na 1 stránce pak můžou být třeba i 4x Vaše reklamy.

Zde může být Vaše reklama(500x100px)
Nelze na úvodní stránku a do recenzí.
Seznam recenzí R3
Ostatní stránky R3a


Po dohodě, je možno umístit reklamu i nad hlavičku celého webu (TOP) nebo do patičky (PAT), kde jsou na této stránce bannery West1.eu. Velikost banneru 500x100px

Úvodní stránka R TOP
Seznam recenzí R TOPa
Ostatní stránky R TOPb
 
Úvodní stránka R PAT 

Seznam recenzí R PATa

Ostatní stránky R PATb

 

 
 
 
 

Samozřejmě máte možnost, zadat si reklamní banner i do našeho diskusního fóra(500x100px) . Na fóru máme tři stupně četnosti zobrazování a tři pozice pro bannýrky:

TOP:
1. nejnižší četnost zobrazování
2. střední četnost zobrazování
3. nevyšší četnost zobrazování

Po každém prvním příspěvku:
1. nejnižší četnost zobrazování
2. střední četnost zobrazování
3. nevyšší četnost zobrazování

Spodní(zobarzuje se tam Aukro a West1):
1. nejnižší četnost zobrazování
2. střední četnost zobrazování
3. nevyšší četnost zobrazování

Pro značný zájem o reklamu na fóru

Jakmile dosáhneme cca 5000 registrovaných uživatelů, tak budou pozice rozšířeny a do každé půjde dát 10 - 15 bannýrků. Nyní je to 6, aby byla návštěvnost vs zobrazování bannýrků a tím možné přivedení nových zákazníků, ideálně rozložena.

27. června 2012 přesáhlo fórum 5000 registrovaných uživatelů. Pozice pro reklamní bannýrky jsou tedy rozšířeny TOP na 10, Po každém prvním a Spodní na 15 pozic.

Jaká je naše návštěvnost:

 

 

Krom toho má náš web již stálou základnu čtenářů. Nehovoříme teď o celkové návštěvnosti, ale o jedincích, kteří se pravidelně měsíčně vracejí. Tato základna činila v červnu 2012 již 12 600, v prosinci 2012 to bylo 19 800 uživatelů a v prosinci 2013 je to již více jak 35 000 návštěvníků/čtenářů. Jde jak o registované členy na fóru, tak o neregistrované, ale i tak věrné čtenáře našeho portálu, kteří se trvale zajímají o dění kolem vapingu.  

      Další možnost reklamy

Vapers Talk

Nově připarvovaný projekt = rozhovory a reportáže(návštěvy prodejen, veletrhů, výstav a možná i továren v Číně atd.) Do Vapers Talk budeme postupně zvát všechny naše prodejce, pak i známé/populární uživatele z vapekomunity(bez ohledu na příslušnost k tomu či onomu fóru) i mimo ní a časem i populární či veřejně činné osobnosti(včetně zahraničí). Vše záleží pouze na tom, jak bude či nebude projekt podporován veřejností. Generální partner pořadu si zajistí reklamu na začátku a konci videa VT + možnost product placementu atd.

Další podrobnosti zde(přístupné po registraci na fóru).

Tvorba video manuálů
Jde o naprosto neutrální videa, ve kterých e-cigarety nehodnotím, ale jen ukazuji jak vypadají, jak si je sestavit a pak jak je použít. Šetří to čas díky tomu, že spousta nováčků na poprvé kolikrát ani netuší, jak si e-cigaretu sestavit a pak zavalují prodejce spoustou otázek na toto téma. Videa jsou nahrány v kvalitě Full HD a uloženy buď na hellshare.cz nebo přímo na Váš účet YouTube. Umístěním Vašeho videa na YouTube, začnete používat jednu z nejsilnějších reklam na elektronické cigarety vůbec. 95% uživatelů ecigaret nebo potencionálních zákazníků, hledá právě zde. Videa si pak můžete jednoduše vložit do Vašeho shopu, přímo k vybranému modelu e-cigarety.

eCF není provozováno žádnou firmou/společností nebo na žinostenský list a tak inzerentům na našem webu neposíláme faktury. Vše je zajištěno smlouvou, kterou je třeba doložit v účetnictví. Každý zájemce tak může poplatky za inzerci regulérně zdanit. Každý inzerent musí finančnímu úřadu zaplatit 15% daň z částky ve smlouvě.      

Příklady videí:

ePuff.cz

 

Smoki.sk

 

E-liqud.cz

 

Marion Group, s.r.o.

 

Za e-cigareta fans
Rumlik

Toto je reklamní prostor(177x580px)

 


Úvodní stránka  R5
Seznam recenzí R5a
Ostatní stránky R5b


 

 
 
 

Facebook
 
 
Podporujeme:
 
http://www.efvi.eu/index.cs.html
 
 

  Vlastní vyhledávání

RSS kanál

Syndikovat obsah